• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    CZARES: Tedy ano, i kdybys pripojil za deset let, postupne se ti objevi vsechny transakce.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CZARES: ve walletu mas ulozeny privatni klice k adresam.
    CZARES
    CZARES --- ---
    Ahoj,
    mám jeden teoretický dotaz. Chtěl jsem se zeptat, jestliže mám nějaký wallet jako software stažený na HDD a odpojený od internetu, jsou mince uloženy přímo v tom walletu nebo se to jen promítá do walletu ze serveru? Pokud bych popřípadě těžil a wallet měl na externím HDD bez připojení k netu, odeslali se mi z poolu mince, tak po připojení HDD s walletem k internetu a aktualizaci blockchainu se mi coiny normálně připíšou? Vím, že každý coin funguje individuálně a že to možná nebude možná říct nějak obecně.

    Děkuji za odpověď :).
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    ROMANICAK: jo promin, pak kdyz sem na to koukal tak sem si vsim, ze to neni cryptonight..

    se svejma rxkama sem delal biosmod a Vcore na 940, mem 2150 a core na 1200. eth delaj 29,5-30,5MHs. Nastavil sem s tim uz takhle druhej rig a zda se to stabilni
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    ONDREJCERVINKA:
    Tak ted koukam ze spotreba na to rigu s RXkama je jen 500W, karty se flakaj. Miner fakt neni poladenej nejak.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ONDREJCERVINKA:
    Cryptonight je jako stejnej i u toho bismuth jo? Jaky mas nastaveni a jakej miner?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ONDREJCERVINKA: Proto zatim tezim na tom druhem pool kde je jenom 3%
    Nicmene oba minery pro GPU jsou dost nestabilni. Budu si s tim jeste chvili hrat.
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    ROMANICAK: hele to je nejaky moc optimisticky ne? proc teda bis neni v whattomine..? koukam ze ten pool ma docela vysoky feecko
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    ROMANICAK: jedna 180ti dělá skoro stejný výkon jako 3x rx580 ? jestli stojí 2,5x víc tak se to vyplatí :-)
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    ROMANICAK: ty 580 ti jedou na malo a maj zbytecne velkou spotrebu :) mam 6x 580 8GB a celej rig si vezme 650W pri tezbe cryptonightu, realne udelam na kartu 780-800Hs
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Tak report po cca 10 hodinach tezeni BIS na EggPoolu s jeich minerem:

    Mam jednu 1080ti / 1950+ mH/s na 350W a 4xRX580 na celkem cca 2350+ mH/s na 650W, dohromady teda 4300+ mH/s na 1000W.

    Spotreba za den je 24KWh, coz u me dela 120,- CZK.

    Vytezil jsem 4 BIS (a nejaky drobny), to by delalo rekneme 8 BIS za den. To je pri cene 5 USD/BIS a 21Kc/USD, asi 840 CZK, po odecteni elektriky je to 720 CZK denne. Navratnost ceny HW (73Kkc) je priblizne 101 dni.

    Nikdo samozrejme netusi jak bude stoupat/klesat obtiznost a cena. Ale ted to vypada velmi dobre.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ROMANICAK: Ten EggPool miner me hazi mene jak 380 MH/s a pool chce 10%.
    Zatim vyzkousim prvni 3 vyplaty na https://bismuth.acc-pool.pw/
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    MCKIDNEY:
    Me zas nic neukazuje pokud jsem na vzdalene plose, musim pripojit monitor k rigu :-)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    MCKIDNEY:
    Hmm, vtipny.

    Nicmene pokousim se najit nekde profitability calculator a nenachazim nic funkcniho
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ROMANICAK: U me Afterburner nic netaktuje dokud nespustim neco co ma 3d akceleraci zapnutou: https://ctrlv.cz/PuKZ

    ten skok je potom co zapnu Media Player - z 580 skocin na 670 :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    MCKIDNEY:
    na 1080TI mam 1950+ Mh/s
    Boost me nejak netankuje, mam nainstalovanej MSI afterburner a tam si to ridim sam.


    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Aha, tak jsou to
    privkey.der
    pubkey.der
    v adresari kam se wallet nainstalovala, easy :-)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ROMANICAK: primo v ve wallet.exe mas moznost zalohovat klice do tgz archivu
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ROMANICAK: Cukani muzu potvrdit a nenasleduje prioritu.
    Zatim jedu na tom pool co je uvedeny na webu projektu, ale mozna zkusim eggpool, vypadaji ze maji jiny miner.
    Miner ma stejny problem jako ten pro ZCASH - netrigruje 3D profil na karte, takze jsi bez boost a oc.

    Na GTX 980 mam 580Mh/s
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Jen jsem jeste chtel udelat backup a nemam tuseni jak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam