• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    OLAV: nejsme distributor ani prodejce, ale sklad pro nase servisni partnery v EMEA
    OLAV
    OLAV --- ---
    MISTR_CHVEJ: To jsem koukal na německých eshopech, že všechno skladem v Itálii nebo Španělsku a cca 3 dny dodání.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    SHINIGAMI: my firma ( centralni EU sklad jedne IT spolecnosti )
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    MISTR_CHVEJ: my kdo?:)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    my tu mame skladem GPU, ze nevime co s nima :D
    OLAV
    OLAV --- ---
    PEPPE_LOPEZ: Tam nic moc není, všechno maximálně na objednávku = bůhví kdy. Spíš bych se mrknul na amazon.de nebo jiný německý obchody.
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    TANTRAMAN: k24.cz , mironet.cz, ab-com.cz
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    nemůžu nikde sehnat žádné GPU. poradíte kde nakoupit?
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    B3DA: ten jsem ani nenašel , zkusím díky
    B3DA
    B3DA --- ---
    PEPPE_LOPEZ: hmm trex má furt wallet v údržbě, jo..?
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    B3DA: jo to vím jak to udělat na webu (nanopool), ale...
    1. ten rig musí aktivně těžit a musí mít nějaký rank, aby šlo poslat vytěžené coiny na svou adresu
    2. momentálně jsem nenašel burzu kde by šlo siacoiny vyměnit
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    MCKIDNEY:
    Posila az po 10 prave, ale OK, uz to prislo :-)


    SOONIC
    SOONIC --- ---
    CHILDINTIME: já jsem spíš myslel proudy deskou, když nepoužíváš napájené risery.
    a ty vĚtve asi budou stavěny na výkon, kterým disponují. Toho bych se nebál. Hlavně budeš mít dobrý zdroj, a jestli má 5xMolex na jednom vousu, takže má nějaké proudové ochrany. Tam bych hrdlo nehledal.
    beztak, mít jeden náhradní riser navíc není ostuda :)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    SOONIC: mam https://www.msi.com/Motherboard/Z77AGD65.html nebo gd55, tak asi jsem mel spis kliku. S tema staryma to je jak rikas, proto to chci vymenit i kdyz vlastne 'nepotrebuju'. Zkusim si nekde najit jaky proudy tam jsou, aby to pak pripadne i rozhodil na ruzny vetve zdroje ... napajet vsechny risery z jednoho dlouhyho kabelu s 5 odbockama co ted davaji ke zdrojum mozna neni ok (ale zase se mi zda, ze ty vetve maji uz dost velky limity, takze asi ok).
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    CHILDINTIME: jsem četl, že sata konektor není konstrukčně delaný na ty proudy. možná se mýlime.
    Hm a ty staré napájené, to se divím. To není závislé od typu GPU, ale od mobo. Záleží, kolik proudu deska snese na těch trasách. Jestli máš desku se 4xpcie16x multiXcrossfire ..., tak pravděpodobně bude mít ty trasy udělané tak, aby to zvládala. Deska jednoduchá asi neobslouží všechna zařízení stejně.
    ale beztak, tyto nové risery jsou zlato. ty staré šedomodré mrchy jsem teď prohlížel, piny se odpojily, ve skratu. Už tehdy to byl průser, ale jiné nebylo.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    SOONIC: proc sata ne? (popravde ja svych 5 starych hd 7970 mel donedavna na nenapajenych riserech a bylo to ok, ale zda se mi, ze ted vsichni risery napaji i kdyz jedou treba jenom 2-3 karty na desku)
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    jak jste na tom s poměřem W / MHps, kolik wattů v síti máte odběr na 1 MH/S ?
    já mám mixlou sestavu R9_390x, 3x470, 1x480. 1150W, 8.85 W / MHps. Jestli neměříte wattmetre, tak to prosím uveďte.
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    CHILDINTIME: aukro 250kč. ja mám 006. nepoužívej sATA na napájení. Molex doboku. Neber ty s molexem zhora.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    CHILDINTIME: já to bral z Amazonu, přišly z USA, ale DHL to nějak uhralo s celníky a nic jsem neplatil.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    kde kupujete pci-e risery (a jaky to 00x cislo)? Mam takovy ty oldschool, ted mam stroj rozebranej, ale behem par tydnu to asi zase pustim, tak ze bych to rovnou predelal na ty moderni s usb propojovanim :) chtel bych 6 kusu.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    priklad na nanopoolu je minimalni payout monera 0.3 a ja potrebuji aspon 0.1 minimalni payout.

    diky za info.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam