• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    Tady je vysledek 3denniho snazeni: https://photos.google.com/...CjeZEybJZh_IXFu64BxiUPROYg?key=ODM4bDNGZmUzMFdrXzJJazlkQzQ3ZERpTXJ3NWVn

    Zatim zkousim nicehash, ale o vikendu, az bude vic casu se v tom postourat a poladit, tak asi rozjedu neco jinyho.
    Jinak ten 1200W Seasonic je pecka, na 5 karet bude idealni (ma presne 5x 6pin a 5x molex).
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    Ted jsem na netu cetl zajimavou vec. Pry u GTX 970 doslo k "hashrate dropu" u ETH a karty zacaly tezit s cca polovicnim vykonem. Mate nekdo zkusenost? Vysvetleni? Ptam se,protoze mam moznost je za babku skoupit.
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    Opět otevírám téma těžařská společnost:

    Našel někde někdo z vás na netu firmu, do které by se dalo pravidelně investovat BTC a získavali bychom podíl na této firmě?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    KOCOURMIKES:
    Tak se najez, vyspi a neboj se.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ROMANICAK: nemam na to uz silu, navic se bojim guglu a kachna vse nevi
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    KOCOURMIKES:
    KOCOURMIKES:
    Kolik mi zaplatis, kdyz budu odpovidat na tvoje blby dotazy, ktery se daji lehce vygooglit, kdyby ses jen trochu snazil?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    GULAZ: hod si na nej ignore :)
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    hodte na nej deku, nebo...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CZUKI:
    NETTOPEER: pokud mate trezor, tak podporuje myetherwallet

    https://blog.trezor.io/trezor-integration-with-myetherwallet-3e217a652e08
    Introducing TREZOR integration with MyEtherWallet! Starting today, you can store ethers safely on your TREZORs. Control your private keys to all cryptocurrencies from the hardware wallet of your choice, and enjoy a perfect peace of mind!
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    GULAZ: kolik si predstavujes ze vydelas na 8gpu za mesic cistyho v tomto roce ?
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    KOCOURMIKES: znas google?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    MCKIDNEY: da se vydelat na jednom rigu 8 gpu (8 top notch gpu - 1070 nebo vega apod) v tomto roce vice jak 12 000 czk mesicne cistyho po odecteni nakladu elekritka a fixni naklad na gpu rig ?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    nezapomente ze to GPU nevytezujete cele - narozdil od stress testu pro grafiku by jste se TDP nemeli priblizit.
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    NETTOPEER: MyEtherWallet - sem tezim. Odsud prevod do penezenky na Coinbase a odsud na bankovni ucet domu.
    Martin Juza – Directing portfolio » Jak těžit Ethereum – 4/4 – Těžím. A kde jsou prachy?!
    http://martinjuza.cz/jak-tezit-ethereum-44-tezim-a-kde-jsou-prachy/
    NETTOPEER
    NETTOPEER --- ---
    Zdravím, chtěl bych se prosím zeptat, na které peněženky si necháváte posílat ETH, a jak si jej převádíte na svůj bankovní účet, s co nejmenšíma poplatkama ? Děkuji za každý tip.
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    CZUKI: nz, rado se stalo, taky se furt ucim. Idealni stav je, aby kazda vetev mela stejny zatizeni.
    Jinak tohle je super stranka, kde to je celkem dobre vysvetleny: http://cryptomining-blog.com/8354-how-to-choose-the-best-psu-for-a-multi-gpu-mining-rig/
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    GULAZ: Moc dekuju za radu. Rikas to uplne presne. Xka maji 200W a MSI Gaming berou 190W. Myslim,ze se mi to prave povedlo super vychytat. Mam je doost podvoltovany a celej rig bere 720W. Provozni teplota 59-63st a vetraky 9-14%, Xka 27%. Nedovedes si predstavit tech modrych smrti,nez to zacalo takhle slapat:)
    Doporucujes tedy do zdroje pridat dalsi sata kabely (modular)a ty risery rozdelit na ruzny vetve? O zdroj bych nerad prisel...nesetril jsem na nem:(...prosaham to a dam vedet. Fakt moc dekuju...
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    TUSIL: heh, ten jsem chtel taky koupit:)
    Ale nakonec jsem si zasel do mistniho PC kramku, poprosil prodavace o nejakej starej case, ze ho za nej odvezu na srotak a vybrakoval si dva spinace z toho:)

    Jinak kdyz si v BIOSu nastavis "Switch ON after power loss" tak taky funguje. Ale musis vypnout i zdroj. Pri jeho zapnuti ti pak nastartuje i komp.
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    TUSIL: casto klicema
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    TUSIL: jo, čímkoliv, co je poruce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam