• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    Antminer A3, "novej" od bitmainu - 815GH/s na Blake(2b) / SIA coin

    Btw Bitmain solidní farma


    https://www.google.com/maps/@40.3011737,110.0152477,294m/data=!3m1!1e3
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GULAZ: oficialni info, provozovatel vsak nema uplne liliovou minolust (uz sem daval)

    Former Botmaster, ‘Darkode’ Founder is CTO of Hacked Bitcoin Mining Firm ‘NiceHash’ — Krebs on Security
    https://krebsonsecurity.com/...master-darkode-founder-is-cto-of-hacked-bitcoin-mining-firm-nicehash/
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    TRISTRAM: rano jsem to taky resil. Problem na strane EU servru. Prepni na US, tam to jede dobre.
    VYHULENY_UFO: tak ten hack byl zapricenenej lidskou chybou, defacto. Nabourali se do kompu vyvojare a ten mel ulozeny hesla pro vpn na nicehash servry. Naopak, ted museli prijmout dost opatreni, aby se to nestalo znovu. Takze vic secure, nez kdy jindy:)
    TRISTRAM
    TRISTRAM --- ---
    VYHULENY_UFO: já tím hlavně teď testuju grafiku v zatížení, jestli vydrží, nebo jestli je vadná.

    HADIAK: to jsem taky zvedavej.

    Ale už jsem to rozchodil, přepnul jsem z amstru na server v san jose, takze asi fakt chyba serveru. To pomohlo.
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    GULAZ: na tohle sem pak taky narazil.. ale lidi reportujou, ze rozliseni ktery ztoho dostanou je cca tech 1024.. ja bych potreboval spis fullhd.. asi zalezi na tech rezistorech, ktery se do toho naperou
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    ACIDOFIL: jj, pak sem taky pohledal a nasel, shodou okolnosti sem narazil s staryho znamyho z pocitacovejch for :D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ja cakam co spravia na konci mesiaca, ako pisu:

    The exact date of reimbursement for old balances will be announced by January 31, 2018.

    a co sa s tym old balance stane :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TRISTRAM: me spis prekvapuje, ze u nicehash nekdo tezi po tom "vykradeni"...
    TRISTRAM
    TRISTRAM --- ---
    nevíte, co s hláškou "nicehash net error: JSON member result not expected type: Array" ?
    hashrate 0 a pořád se to reconnectuje. Přitom to napíše že, cotected to equihash.eu.nicehash.com ale pak connection lost.
    Zkusil jsem nastavit - vypnout automatic service location a přidal nicehash jako povolenej ve wein defenderu.

    googlil jsem, že by to mělo snad být na straně serverů? nebo je to problém u mě?
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ONDREJCERVINKA:
    Moc nerozumim jak je to mozny - me startyje i bez pripojenyho monitoru porad s nastavenym rozlisenim tak, jak sme si ho nastavil, kdyz tam ten monitor pripojenej byl.
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    ONDREJCERVINKA: na bazosi to nekdo z prahy nabizel
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    nemate nekdo v centru prahy na prodej hdmi dummy, nebo nejakej tip jak to na windows obejit, aby mi nestartoval pocitac s 640x480px?
    RADICAL66
    RADICAL66 --- ---
    cinani maj vanoce a letej na dovolenou tak pustili neco do cashe
    GIZMO
    GIZMO --- ---
    HOUMLES: Dont panic! Sell your GPUs :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    PEPPE_LOPEZ: kdyz pada btc tak pada vsecko
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Někdo nějaké info proč letí ethereum dolů ?
    STEJSKAL
    STEJSKAL --- ---
    powercolor rx 580 8GB 480e plus litr
    cca sobota
    ještě 18ks
    STEJSKAL
    STEJSKAL --- ---
    19800bez dph
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam