• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    ONDREJCERVINKA: ta obtížnost je pro všechny pooly stejná ? Kdy se bude zvedat zase?
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    PEPPE_LOPEZ: zveda se obtiznost.. v prosinci sem tezil s obtiznosti 1500, ted uz je to na 2500
    DOMINIQUE
    DOMINIQUE --- ---
    HOUH: az se to dozvis dej mi prosim vedet :)
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    tento týden 0.11 ... jediná změna byla z claymore 10.2 na claymore 10.4 ... teď jsem to přepnul na claymore 10.6 ... linux - tak uvidíme
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    ethermine.org - minuilý měsíc jsem těžil 0,14 - 0.13 eth/týden teď mi to jde čím dál víc dolů taky jste to zaznamenali ?
    HOUH
    HOUH --- ---
    Panove kde ted kupujete karty?? co jsem vcera koukal tak jsem nenasel ani jednu skladem :)
    NETTOPEER
    NETTOPEER --- ---
    Win 10 + AMD blockchain drivery.
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    NETTOPEER: jaky mas system/drivery?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NETTOPEER: zkus to ukoncovat ctrl-z
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    NETTOPEER: pěknej výkon na rx570
    NETTOPEER
    NETTOPEER --- ---
    Zdravim, chtěl bych se zeptat jestli tu ještě nekdo používá na těžbu Eth sapphire pulse rx570 itx(mini)? Velice me tato karta prekvapila. Zatim mam dvě a každá jede 30.5Mhs(teplota 64-66°C, fan kolem 50%). Spotřebu zatim nemam změřenou.
    Mining dokáže běžet stabilně dost dlouho, jediny problem nastava kdyz jej rucne vypnu (claymore- ctrl+c), tak v polovině případů nastane freeze, a musim restart. Pravděpodobně je to přetaktováním, jen je divne ze mining bezi bez gpu chyb. Proste to nesmim vypinat asi :)
    Diky za pripadne rady, a komenty :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ROMANICAK: proc bych to delal ? grow up
    2ND
    2ND --- ---
    vetrak na 50procent, pri 100 peocentech asi +3W, takze doma pv presdisni kam to hodlam posunout to bude presny
    2ND
    2ND --- ---
    ROMANICAK: muehe, mereni na zdi
    57W komp na prazdno, 63W s pripojenou grafikou, 126W pri 50°C, pri nastavenych 70W postreby, zere 63W, kolisa to o par watu smerem vzhuru chvilema, bude zalezet na teplote prostredi, jsem v poemrne studenym sklepe, takze se mzuu domivat ze to ukazuje OK
    provozovano pod Ubuntu Server 16.03
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ROMANICAK: Mel bys to delat vsude nejenom na win10 :) Hijackovani shares, karet ale i celeho systemu je v crypto na denni poradku.
    2ND
    2ND --- ---
    oukej, specilene pro tebe to jsu zmerit merakem
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    2ND:
    Hele je otazka co je to 70W na kartu. Protoze treba MSI Afterburner ukazuje u me rekneme 100W na kartu, ale ze zdi rig taha 1000W a karet je tam 6. Ostatni komponenty maj odber zanedbatelnej, kdyz netezim, tak to ze zdi taha cca 50-100W. Nekde ve vduchu tim padem lita cca 350W rozdil, takze MSI Afterburneru nelze verit.
    2ND
    2ND --- ---
    tak ty GTX 1060 nejsou tak marny, pri 70W na kartu
    GPU0 48C Sol/s: 274.0 Sol/W: 4.06 Avg: 273.7 I/s: 146.4 Sh: 1.39 1.00 42 +
    GPU0 48C Sol/s: 274.9 Sol/W: 4.06 Avg: 273.8 I/s: 146.4 Sh: 1.49 1.00 42 +
    > GPU0 48C Sol/s: 271.9 Sol/W: 4.06 Avg: 273.7 I/s: 146.4 Sh: 1.40 1.00 42
    GPU0 48C Sol/s: 274.1 Sol/W: 4.06 Avg: 273.7 I/s: 146.4 Sh: 1.33 1.00 42

    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    KOCOURMIKES:
    Co ti brani to zkusit?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ROMANICAK: sorry, ale predstav si ze bych te v tom inzeratu v trzisti zacal stalkovat jako ty me. ze maji volat financni kobru. protidrogovku resp. bohnice, ze jsi blazen, zlodej. podvodnik.... atd. jasny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam