• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    JIRAN81
    JIRAN81 --- ---
    THEODORT: souhlas, diky!
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    JIRAN81: vi o tom hovno, a cituji "bezelo to, ale prislo mi ze malo, tak jsem se hrabal v nastaveni a ted to nebezi vubec"...
    twl, dobre mu tak, kdyz necemu nerozumis a ono to funguje, tak na to nehrab!!!
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    JIRAN81: "bezelo to, ale prislo mi ze malo, tak jsem se hrabal v nastaveni " hod tam default config s nastavenim jen minera (adresy) a poolu a mas to.. jinak klidne napis do posty v cem je probelm a co tam chces tezit a muzu pomoct.. i pres TW, alwe asi klidne i pres chat jen uprava confu..
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    VYHULENY_UFO: I AFK trader asi vydela vic no :D

    JIRAN81: Jestli je to nainstalovane, tak snad ty prace tolik nebude. Rozhodne neni treba teamviewer a je to bezpecnostni riziko. Programy, no ono potrebujes bud claymore nebo ethminer.

    Pokud nikoho nesezenes tak se na to muzu podivat at ti to aspon tezi :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JIRAN81: no myslim, zes mel jednodussi ty prachy vzit a nakoupit si nejaky krypto portfolio.
    JIRAN81
    JIRAN81 --- ---
    VYHULENY_UFO: nakonec 66 jeste jsem ho stahnul. bezelo to, ale prislo mi ze malo, tak jsem se hrabal v nastaveni a ted to nebezi vubec :)

    MCKIDNEY: akorat WIN10, teamviewer,nanopool a stahnuty programy podle navodu z youtubu
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JIRAN81: pockej, ty si zaplatil sedmdesat klacku za nejaky zelezo a ani si nedostal navod jak ho nastavit?

    //no, musim rict, ze tezba kryptomen se presunula do dalsiho levelu. kdeze sou ty doby, kdy se tezbe venovali jen lide, kteri si umeli rig postavit a zkonfigurovat.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Je to aspon nainstalovalovane?
    JIRAN81
    JIRAN81 --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JIRAN81: tys ho dostal bez manualu?
    JIRAN81
    JIRAN81 --- ---
    Je tu nekdo ochotny pres teamviewer nastavit rig, za uplatu, kdyztak posta
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    nemate nekdo tip na zdroj, na kterej povesim cca 550W, aby mel 6x 6pin pcie a aspon 2x molex..? nepotrebuju zadnou fancy odpojitelnou kabelaz, jen aby to nemelo ucinnost 70%
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    OLAV:
    Na nastenku prosim!
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    FIFAS: Jak počet GPU ovlyvňuje potřebu paměti ? Já s pěti neminu ani 1G
    KiB Mem : 3975884 total, 2029764 free, 813456 used,
    B3DA
    B3DA --- ---
    ONDREJCERVINKA: jj, po modu delaji cca 400h/s na moneru.. fajn je, ze jsou jich plny sklady za skoro normalni cenu
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    JIRAN81: rx580 to je jasny
    JIRAN81
    JIRAN81 --- ---
    PEPPE_LOPEZ: cca 75tis. bez dane
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    JIRAN81: to je divný a kolik
    JIRAN81
    JIRAN81 --- ---
    PEPPE_LOPEZ: cenu dava stejnou
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    JIRAN81: na kolik to vyjde ? rx580 vs rx570
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    jinak pro informaci, mame rig

    8x RX560, kazda karta dava 13.8MHs, spotreba rigu 450W. porizovaci cena karty 4k s DPH
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam