• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    SOONIC: no v podstate mam vygenerovanou nejakou ethereum srajtofli, chci se pripojit ze dvou ci vice stroju k eu1.ethermine.org poolu, jenze nevim, zda se tam musim nejak registrovat, ci proste staci "mit svoji srajtofli" a tim je vse dano... a dalsi vec, ze ten miner se pousti s parametrem -O <Your_Ethereum_Address>.<RigName> - Your_Ethereum_Address mi evokuje, ze bude asi to cislo moji "srajtofle", ale za boha se nikde nemuzu dovedet, co je zac RigName - jestli si ho mam vycucat z prstu, nebo neco jinyho...
    A rovnez mi neni jasne, jak na vice strojich pouzivat minera - penezenka mi staci jedna, ne? takze ji muzu mit jen na jednom stroji (dejme tomu doma na compu) ale pouzivat ji jako identifikator muzu odkudkoli a veskere vypocty provedene pod moji adresou budou odmenovany do me srajtofle, ktera muze byt v tu chvili klidne off-line, chapu to dobre?
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    TLOUDEV: zkus gugl. kdyby byl problém, ptej se.
    Build your own Ethereum Mining Rig, part 2: Linux Setup - CryptoBadger
    http://www.cryptobadger.com/2017/04/build-ethereum-mining-rig-linux/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TLOUDEV: no nejdriv bych nakoupil tak 5-6 grafickejch karet.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    hi, muzete me pls nasmerovat - jakozto uplneho zacatecnika - na nejake step-by-step howto, jak ze sveho opusteneho serveru udelat mining engine na ethereum? (linux, console-only)
    dik moc
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    SKAFF: Na tom OS moc nesejde, sledoval bych jenom bezpecnost a benchmark (Ocekavam v linuxu rozdily ve vykonu kvuli driverum a kernelu)
    Taky klidne spust 2x ten samy miner - zbytecne udrzovat 2 reseni.

    Pokud chces tak ti udelam pro ten SMOS/HiveOS a alias/skript co spusti zm(dtsm) 2x i kdyz SMOS to vidi jako 1 miner.

    SKAFF
    SKAFF --- ---
    MCKIDNEY: Tak jsem neprisel na to jak pustit dva minery na SMOS, ale zkusil jsem HiveOS, a tam to jde. Sice nejde pustit dva stejny minery v jednu chvili (ani na ruzny karty, coz nechapu), ale dva ruzny minery pustit jdou.

    Takze jsem zapnul dstm a bminer a namiril je na stejny pool, 3 karty na jeden port (ZCL) a tri karty na druhy port (ZEC) a zda se ze vse jede.

    HiveOS dokonce umi takovou zajimavost, ze ti posle na telegram zpravu, kdyz se neco deje, reboot, shutdown, nebo prekroceni teplot. Jeste to budu zkoumat
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    pratele,porad se motam kolem ty problematiky s danema. Nemate nekdo nahodou na nejaky platforme (Coinbase,...) zaregistrovanou pravnickou osobu pro vybery do eur,usd,czk? Da se to vubec zalozit jako beznej soukromej profil? Ma nekdo zkusenost? Diky za tipy...
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    KOCOURMIKES: Ne, na CPU, vykonejsi CPU se pohybuji v podobnych cislech.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    R 570 - XMR - 350 H/s

    R 290 - XMR - 600 H/s

    jak je to mozne ? XMR se tezi i ASICem ?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Koukam ze je to linux kde miner bezi ve Screen, takze pres putty by sel i nahradit jinym a spustit vicekrat.
    Pokud by jsi neprisel na to jak, tak ten jejich release zkusim ve virtualce a dohledat to.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Koukam ze to pouziva ten stary cuda miner:
    EWBF's CUDA Zcash miner
    https://bitcointalk.org/index.php?topic=1707546.0
    Tam to jde 100% konfigurovat, ale vysledky toho mineru byly u me hrozne (30-40% propad oproti ZM)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Prisel mi mail, kdybyste neco chteli, posta prosim:

    Nyní se nám nakladnilo více kusů těchto momentálně velmi nedostatkových grafických karet:

    ASUS DUAL-RX580-O8G 8GB/256-bit, 1380MHz/8000MHz, GDDR5, DVI/2xHDMI/2xDP (90YV0AQ1-M0NA00) ... 11668 Kč vč. DPH
    XFX AMD Radeon RX 570 RS XXX Edition, 8GB GDDR5, (1286MHz/7000MHz) 3x DP/HDMI/DVI (RX-570P8DFD6) ... 8989 Kč vč. DPH
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    SKAFF: Pouzivam ZM miner a ten muzes spustit kolikrat chces v kombinaci karet pres devices.
    Dalsi moznost je pouzit hub s podporou auto-switching na stejnem algoritmu.
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    6x1080 ložnicemining

    Mam dotaz, tezim pres SMOS, jestli to nekdo pouzivate. Chtel bych 3 karty dat na ZCL, a tri karty na ZEC. Tzn jde pustit na SMOS dva minery zaroven a namirit je na dedikovane karty?

    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    pokud mate i funkcni vypocetni NVIDIA Kepler, Maxwell, Volta, Tesla atd ktere uz nechcete pouzivat na tezeni taky posta, vykoupim, diky
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    PEPPE_LOPEZ: zajem. posta.

    pokud mate dalsi funkcni gpu se kteryma nebudete tezit a chcete je strelit me na hrani posta
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    máte někdo zkušenost s tímhle zdrojem ? není až moc levnej ? hledám lacinnější alternativu ke zdrojům od bitmainu pro asicy

    https://www.alibaba.com/...or-Antminer_60727404741.html?spm=a2700.7724838.2017115.283.24e7518cdeAj5M
    DOMINIQUE
    DOMINIQUE --- ---
    nema nekdo nahodou zkusenost s FAKE asrock H81 pro btc? Ted se tehle kramu vyskytuje na ebay celkem dost, tak by me zajimalo jestli to vubec funguje a jak moc stabilne/nestabilne..
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    OT: neměl byste někdo zájem o ASUS ROG RX470 STRIX 4GB - mám ji v kompu na hraní a chci to upnout do rigu se mi to nehodí, tak se ptám nejdříve tady kdyby někdo náhodou, je kupovaná v březnu s 3letou prodlouženou zárukou, krabice a doklady samozřejmost.
    TODZO
    TODZO --- ---
    chcete potunit karmu? přispějte na dobrou věc! unicef france spustil pilotní projekt blockchain fundrisingu na pomoc syrským dětem.

    UNICEF France lance Game Chaingers
    https://www.youtube.com/watch?v=cao1akFFerw


    UNICEF GAME CHAINGERS
    https://www.chaingers.io
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam