• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    ACIDOFIL: a prej d 3q nebude ani lip... a to zatim nas prej natahujou jen koncovi distributori... nvdia,amd na tom maj hovno a asus,gb, atd taky... ale mozna s tim neco udelaj... zasrany samsungy a ty cipy do mobilu... :D
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    ROMANICAK: Dik moc...!!

    SOONIC: Problem ani ne...spis Ethery na Nanopoolu pribejvaji nejak pomalu posledni dobou.

    kluci,jeste se zeptam...pouzivate nekdo nejaky cinsky vysokovykonny "no name" zdroje? Jit do toho,nejit? Samozrejme nechci riskovat, ze kolem karet budu za tyden behat s hasicakem. Karty si furt obstaravam za relativne obstojny penize, ale ty ceny a dostupnost zdroju mi nedaji spat:)
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    PYROMANEK: prave no.. vzhledem k aktualni dostupnosti grafik je neco takovyho asi dost blbej napad ;D
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    ACIDOFIL: az 8+8
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    MCKIDNEY: na 16x bych byl hodne opatrnej, casto je tam podminka karet od vyrobce, jinak facha jen urcitej pocet slotu (8?) atd...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    No a kdyz to stavis, tak si propocti ROI, protoze ty komponenty se musi zaplatit jak energie, tak preprodej. U MB a Riseru to rozhodne neni tak dobre jako u CPU a GPU.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    No resi se to pomoci PCI-Express riseru (zarizeni na oddeleni PCI-Express od MB pomoci seriove linky.)

    Jinak chces CPU s co nejnizsi spotrebou v idle a MB s co nejvice PCI-Express 1x (4x, 8x, 16x jsou zpetne kompatibilni)

    Takze jinymi slovy - vse se mota kolem desky a Core 2 Duo staci.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    ACIDOFIL: Tim jsem spíš myslel jestli ty co nabizej třeba na tý alze jsou dobrý nebo nakupujete někde v zahraničí lepší/levnější
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    JOHNNYCAGE: a jak jinak bys to chtel resit?
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    Co používáte za HW na těžbu ETH? Koukal jsem že Alza nabízí motherboardy s X sloty na GPU, je to dobrá volba nebo jak to řešíte?
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    KERB: jj, je to poslednich par dni slabsi, ale s nulovymi naklady na HW a elektro je me to mozna I trosku jedno :-)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    CZUKI:
    ROMANICAK:
    Odkaz na instaalcku primo na strankach https://www.decred.org/
    KERB
    KERB --- ---
    jen si odlozim, etc na flypoolu jede slusne
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    CZUKI:
    GitHub - decred/decrediton: Cross-platform GUI for Decred.
    https://github.com/decred/decrediton
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    CZUKI: můžeš tady DsbBtTX5yHpNTQJaDBqPH2XkxeBJoex3YfD
    v čem je problém s výběrem ?
    KERB
    KERB --- ---
    jedete nekdo flypool? uvazuju zapnout tam etc
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    KERB: taky se mi zda, ze to nejak nepribejva...
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    Poradite mi nekdo,pls,nejakou srajtofli na decred?...chtel bych zkusit "Claye" zapnout do dualu.diky!
    KERB
    KERB --- ---
    kdo jedete eth na nanopoolu taky to mate tak slaby posledni cca 3 dny?
    HO_LEE_FUK
    HO_LEE_FUK --- ---
    PYROMANEK: tuhle stránku taky sleduju, zkoušel jsem BWK, šlo dolu.. zkouším ALGO, taky padá, teď zkouším SPD...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam