• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    RIVA
    RIVA --- ---
    KOCOURMIKES: Tohle je W10 VM na starsim esxi hostu, kterej uz firma nepouziva.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    RIVA: borec nainstaloval na superpocitac tezic, obcas se stane i v tajnem jadernem zarizeni, treba v Temeline bych to fakt neinstaloval
    STEJSKAL
    STEJSKAL --- ---
    už začal jarní výprodej, takže kdyby někdo chtěl 1080 ti
    momentálně 4x auros x
    4x rog oc

    kupované leden

    23500s dph,možnost odpočtu
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    RIVA
    RIVA --- ---
    KOCOURMIKES: Sorry, nechapu. Vyhazov, za co, odkud?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    STEJSKAL: i z jzd
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ORIEN: to je ten tamten nejnovejsi jo
    STEJSKAL
    STEJSKAL --- ---
    vyhazov prej :D
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    RIVA: za to muze byt vyhazov
    RIVA
    RIVA --- ---
    Zdar, mate nekdo zkusenost s Verium / Vericoin? Celej den se snazim rozjet CPU miner, ale nejak se mi to nechce pripojit k siti. Je to za firemnim firewallem takze je mozna bloklej nejakej port, nebo neco...
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    KOCOURMIKES: Málá rada, pokud nevíš co je L3+, tak bych nedoporučoval to kupovat na těžbu.

    Buy The Powerful Antminer L3+ ASIC Litecoin Miner - Bitmain
    https://shop.bitmain.com/antminer_l3_litecoin_asic_scrypt_miner.htm
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ORIEN: link pls na tech. dokument spec.
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    mám jich k prodeji 400 ks
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    Kdyby někdo chtěl nové L3 co dorazily v posledních 15 dnech, nová mašina l3+ a zdroj, odběr možný ihned. cena 40k + DPH
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    nevim vetsinou tezari pocitaj s tim ze az je to prestane bavit / zivit ze karty prodaj. k cemu ti bude o malicko efektivnejsi karta kterou si budes tak akorat moct strcit za klobouk?
    TURBOMATIK
    TURBOMATIK --- ---
    Že by se hráčům konecně odlehcil trh s grafikama? Bylo by to feer ceny na ten herni vykon sou dost premrsteny...
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    MANIKMINER
    MANIKMINER --- ---
    Mate nekdo tip na nejaky altcoin, ktery ma nizkou dificulty a je v kurzu? Co se divam, BIS je v pasti za 1,29$, Bulwark za 1,37. Jediny ktery roste je Feathercoin, asi to zkusim prepnout :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jinak obdobne je to i pro pouziti mineralniho oleje - on taky neni hotove reseni.
    Kdyz jsem videl jak je to sestavene, tak me to zaujalo neco takoveho upravit. Nakonec jsem to nemohl ospravedlnit jako investici a nechal byt.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    VYHULENY_UFO: normalni klimatizovana serverovna je v pohode. Tam je odstup od klimy, meri vlhkost atd. Tam je totiz tepelny odpor a kapacita vzduchu v mistnosti jako buffer.

    JOINTER: Nevidel ale presne jak rikas - Tento HW neni delany na praci v nizkych teplotach.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam