• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    MICA
    MICA --- ---
    EXX: Pájení by bylo ultimátní, ale je to vopruz a pokud to člověk neumí, tak by mohl vytvořit spoj horší než spoj tvořenej shitovejma čínskejma konektorama x)
    A jak píšeš, něco pájet na kartu znamená ztrátu záruky. Stříbření marketingovej nesmysl, chce to pořádnou měděnou šínu :D
    EXX
    EXX --- ---
    ROMANICAK: lama dotaz.. ale z jakyho duvodu proste kde to lze neucvaknout konektory a natvrdo to napajet? chapu ze kde je slot apod tak to nejde, ale vynechat konektor a napajet naprimo snad neni problem? pripadne rovnou vymenit vodice od zdroje za nejaky kvalitnejsi? stribreny? s vetsim prumerem apod? tohle uz je nekolikatej obrazek co vidim a vzdycky mi prislo ze bych ten konektor osobne se snazil vynechat. je to kvuli ztrate zaruky? nebo o co jde?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ROMANICAK: 200 liber za platinum ? já teda pořídil na asicy tenhle gold za 65usd/ks
    https://www.alibaba.com/...Machine-ATX_60725195549.html?spm=a2700.7724838.2017115.357.178813e92XrGgQ
    TRUHLIK
    TRUHLIK --- ---
    MORPHLER: uz je to dyl, kdy jsem taky dva zdroje pouzival a taky v pohode. Je fakt, ze jsem to bral jako stastnou zalezitost, ze to cele bezelo a nijak specialne jsem se na to nepripravoval :)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ROMANICAK: 4 risery na jeden el. kabel.. hm, vzhledem k tomu, ze pres ty risery jde to, co by si ta karta brala z desky... je to neco, co se dalo predpovedet a na co se bezne upozornuje :)
    SOONIC: no ja se klidne ozvu, druhy zdroj na jednu masinu, nastartovany spojenym dratkem, pohoda... a ted jsem mel par mesicu dokonce takovou prasarnu, ze jsem mel jeden sekundarni zrdoj co napajel karty v RUZNYCH pocitacich :) .. coz teda uznavam uz je dost o hubu, ale slapalo to stabilne...
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    ROMANICAK: Jen selskej rozum - 4x 75W = 300W, 25A. Pokud vim, tak na tohle to neni delany, do 250W karty ti obvykle vedou tyhle kabely dva... plus PCIE napajeni.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SOONIC:
    Tomu nerozumim, proc?

    2ND:
    Ne, je to corsair HX1200
    Corsair HX1200 PSU Review
    http://www.tomshardware.co.uk/corsair-hx1200-psu,review-33980.html
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    btw pouzivat Molex... muze jedine blazen nebo total lama
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    2ND: je to hrisnik :)
    2ND
    2ND --- ---
    ROMANICAK: neni to SilverStone zdroj ? :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    PSILOCYBER: nema to smysl, karty prodej, a obchoduj
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    ROMANICAK: no jo, no. a ti, co startujou dva zdroje paralelne, se již nestlihli ani ozvat:_)?!$#
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Aby to bylo jasny, utavil se na strane zdroje samozrejme.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Jo tak to jeste neni vsechno....mozna mma i trosku stesti. Mohl jsem klidne vyhoret.

    Napajim, teda napajel jsem jednim kabelem ze zdroje 4 USB risery, SATA konektor na jedne strane a 6pin na strane druhe. Takovymdle https://www.aliexpress.com/...e-PCI-E-PCI-Express-Riser-Card-1x-to-16x-USB-3-0-SATA/32823711015.html

    Nedavno jsme se tu o tom bavili. A ja tvrdil, ze je to uplne bez problemu, konektor ani u zdroje nebyl horkej.

    No tak asi byl, protoze jeden kontakt se utavil, karty najednou prestaly fungovat. A to zrejme i ve zdroji, to se mi nepodarilo vyfotit. Viz obrazek. Vyresil jsem to zapojenim max 2 karty na takovej SATA/PERIPHERAL kabel do zdroje, uvidime za cas.

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ROMANICAK: No v 8.1 to reportuji jako funkcni a hashrate obdobny.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    MCKIDNEY:
    Logy Arduina jsou tu OT, ale pro zajimavost - vyresil jsem pomoci RealTerm, moc sikovnej programek.
    Terminal Software
    https://realterm.sourceforge.io/
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    MCKIDNEY:
    Protoze pod W7 nejedou vic jak 4 AMD karty. Resil jsem to nekolik dni, a fakt to nejde.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Vista jsem pouzival roky bez problemu :) Stejne jako 8.1

    Snahu mit vsude 10 misto 8.1 chapu v pripade ze je to legalni upgrade z 7, ale jinak proc se s tim srat?

    Mrzi me to logovani - divne ze ti to pada. To ten log nikam nedumpujes?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SKAFF:
    No, ale pak vod toho nesmis odejit :-) Hele ja jsem mluvil tehda o Win7, to je fakt maximalne spolehlivej system. Ale Win 10 jsou snad druhy nejzkurvenejsi Win od Vista, to byl taky kus sracky.
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    ROMANICAK: co furt resis, ve win kliknes a mas to ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam