• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    KERB: zkousel jsem, ale jo to spis takova hracka, vzhledem k tomu kolik toho vytezis...
    KERB
    KERB --- ---
    btw. tezite nekdo electroneum na telefonu?
    VONBONBON
    VONBONBON --- ---
    Jen tak pro info: Jestli to někoho zajímá, tak včera vyšla plná verze Coinomi pro iOS.
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    KERB: ty mi to jede normalne...
    KERB
    KERB --- ---
    PEPPE_LOPEZ:

    slo mi o to, ze celou dobu jede prumerne kolem 200 a najednou posledni tejden jenom 150, tak jsem se zeptal jestli jsem sam, to je vse :)



    KERB
    KERB --- ---
    PEPPE_LOPEZ: ok, kdyz z prumernyho 210 mi spadnul na nejakych 140, tak mi to pripada zvlastni.
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    KERB: chlapi to mysli tak ze vykon tvych karet je stejny, ale obtiznost a pocet stroju v siti snizuje tvoje odneny od poolu nestale ti klesa po malych krocich, ake o tretinu je moc. podival bych se zda pouzivas aktualni miner program popripade goiglil jeho nastaveni , ale na to jsou tady fundovanejsi lidi ja jsem spis pres hardware.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    KERB: dik za odpoved kterou mas hned v prvni reakci by me asi potesilo ale osloveni boze taky pomaha :)
    je super se na neco zeptat a na odpoved reagovat neres.. :)
    KERB
    KERB --- ---
    MORPHLER: boze..

    gpu jedou porad stejne naplno samozrejme, jinak bych se neptal, ale prumernej hashrate mi spadl na poolu o tretinu tak se ptam, jestli nekomu taky
    neres
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    KERB: vykon je ale na tvoji strane...
    KERB
    KERB --- ---
    MORPHLER: no jestli vam to jede furt stejne, nebo vam spadl vykon...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    KERB: hashrate? snizil pool? muzes vysvetlit jak to vlastne myslis? (u me zadne snizeni)
    KERB
    KERB --- ---
    taky vam snizil ethermine.org tolik hashrate poslednich par dni? ETC...
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SOONIC: fok, ale je to osvedcenej model. Treba u sia je jeden predpoklad, ze oni asicy chteji, aby mohli jako sluzba fungovat, obelisk jim to primo dela. Xmr a eth tenhle predpoklad nemaji
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    PALEONTOLOG: jsem čuměl právě, že mi z dualminingu nepřibylo moc DCR. Od začátku roku Network hashrate vzrostli asi 6x ,difficulty z 23M na 170M. Někdo si něco asi zkouší, než nám to prodá...
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    PYROMANEK: a hynix uz dela na gddr6 a samsung taky uz prej o neco rychlejsi...
    Hynix vydá GDDR6 nejdříve v červnu | Diit.cz
    https://diit.cz/clanek/hynix-vyda-gddr6-nejdrive-v-cervnu
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    DUDEL: budou tam ale jen gddr3m takze kdyz to nejak upravi na propustnost, tak by grafiky mohly jet dal, a tohle by mohlo delat hovno, ale zas tak az tomu nerozumim...
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    DUDEL: budou tam ale jen gddr3m takze kdyz to nejak upravi na propustnost, tak by grafiky mohly jet dal, a tohle by mohlo delat hovno, ale zas tak az tomu nerozumim...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam