• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    ROMANICAK: tyve vetrak za trojku... ale predpokladam, ze si ho nekupoval extra kvuli tezbe krypto, ale ze ti zbyl z nejakeho, ehm ehm, predchoziho projektu;)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    E2E4:
    Prekvapive nebylo, i pres ty plusicky je pravda jinde.

    Odsavani funguje dobre pouze v pripade, ze je vetrak umistenej velmi tesne nad grafikou, tzn. nemuze si prisavat vzduch ze stran. I kdyby byly takto idealne umisteny, tak bys jeste potreboval zakrytovat cast, kterou vetrak nepokryva (karta je delsi nez strana vetraku). Jinak si prisava vzduch ze stran, ktery neni vubec potreba odvadet a ucinnost odvodu teplyho vzduchu se snizuje.

    Takto jak to ma GULAZ: postaveny je mnohem ucinnejsi ofukovat to shora, popripade by slo mozna jeste zezadu. (coz je vlastne predni strana karet, pokud to bereme tak, za zadni je ta, kde je zaslepka do case).

    Mimochodem ja jsem taky udelal letni upgrade - umistil jsem rig do garaze a namiril na nej http://www.elektrodesign.cz/web/cs/product/td-250-100-ip44-dvouotackovy-ventilator zatim na nizsi otacky.
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    B3DA: 1070ky, ale jinak je to presne jak rikas. Foukaj hlavne dozadu a trosku dopredu.
    B3DA
    B3DA --- ---
    E2E4: tyhlety 1060ky maj zebrovani vodorovne plus ten plast kolem.. nahoru z nich skoro nefouka
    URBI
    URBI --- ---
    Ola. Taky taky sem prikoupil 2 gpu:)



    E2E4
    E2E4 --- ---
    GULAZ: Nebylo by to lepsi opacne? Kdyz jsem pred lety tezil, zjistil jsem, ze teplej vzduch jde nahoru. :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Fungovat to bude at uz fouka ci taha (foukani je lepsi) Akumulace tepla je realny problem.
    Zvedne se ti i vyteznost GPU
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    MIKE23: foukam shora vlazny vzduch mezi grafiky, odkud vyhani ten teply co se tam kumuluje od PCB grafik.
    Prislo mi to jako nejlepsi reseni.

    teplota spadla o 8st.
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    GULAZ: foukáš shora teplý vzduch na grafiky?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GULAZ: moc pekny
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    letni upgrade (+1 GPU, +4 FAN):

    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    MCKIDNEY: hodl:D
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PYROMANEK: Dulezity je zda mas dobre spoctenou navratnost :)
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    MCKIDNEY: rig ne, ale 2 karty sem si tam dal :D
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Mate tu nekdo nejakej promo code na trezor T ?
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    Kdyby někdo chtěl tip na těžební místo u bioplynky s 0,5-1 MW, at napíše. Cena je 1,4-1,5 Kč/kWh
    HOUH
    HOUH --- ---
    CYBERWOLF: na internetu uz davno neni pro pravdu misto ;)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: hovno :D

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    kdž jsme byli u toho zlého bitmainu, tak jsem právě našel toto

    https://sophon.ai/product/robot.html#resource
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam