• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    BRABI: co tim myslis "vybrat BTC" mas nejakou penezenku, tam si to posli z nice hash a mas vybrano :)
    BRABI
    BRABI --- ---
    dotaz - začal jsem těžit přes nicehash, jakým způsobem z něj nejlevněji vybrat BTC?
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    FANDANGO: nebo proc si overovat checksumy u walletek a miner programu ;)
    Koho by to jen napadlo, ze v miningu (kde to kope doslova prachy), bude nejaky mallware, ktery se o to cloveka bude snazit pripravit. xD
    FANDANGO
    FANDANGO --- ---
    XSOFT: jojo v rukavičkách se v tomhle oboru nehraje. každopádně další z důvodů, proč mít systém na mining a čistou práci odděleně.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    FANDANGO: Jo jo, ale byl bych v klidu.
    Kontrolni soucty tam maji. Jen treba pamatovat, ze NEMAJI git ani web stranku (to je nekoho jinyho a tam odsud bych to nesosal). Psali to ofiko na talku, tady: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2647654.msg55731982#msg55731982

    Konkurence jim jde koukam po krku. Vtipny, ze dva roky zpet to nevadilo, a zacalo to vadit az kdyz delaji promo vlastnimu mineru. No, spina no.
    FANDANGO
    FANDANGO --- ---
    NiceHash dnes začal varovat před Phoenix Minerem... https://www.nicehash.com/blog/post/stop-using-phoenix-miner-immediately
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    fakt netusim, Vitalik je nevyzpytatelnej :D
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    TRUMPETKA: Ale to je to co jsme tady řešili, ze mají ject společně nejakej cas pov i pos na eth ... nebo myslíš ze to hned tipnou? Taky by me zajímalo jestli někdo uz řešil co jinyho krom RVN?
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    PEPPE_LOPEZ: podle vseho ETH2.0 bude POS (proof of stake), tzn ze se nebude uz moct dat tezit, ale jen hromadit ... nevim, jestli maji v planu udelat i masternode ...
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    Co mate proti
    Coinbase?
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    RIVA: fio taky vpoho na kraken
    TBC
    TBC --- ---
    RIVA: na Kraken odzkoušenou AirBank a Equa Bank
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RIVA: oboje vcajku na nákup i prodej
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    RIVA: simplecoin jsem použil několikrát a v pohodě. i podpora se s tebou baví když je problém
    RIVA
    RIVA --- ---
    OTAVA: Na binance jsem byl a odmitli mi povolit funding, at uz z karty nebo prevodem. Nerekli mi proc a celkove se ke me chovali jako banda sulinu. Normalne obchoduju pres Kraken a penize prevadim ze sveho uctu v UK.

    Ted bych ale potreboval koupit nejakou BTC pres nekoho v cechach a nevim ktere banky maji povolene prevody CZK na exchange.

    Stranky wbtcb.com vypadaji jako neco z roku 2005. Simplecoin vypada lip. Uz je jste nekdo pouzili?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OTAVA: me prisel dnes od wbtcb nejakej email, ze bude mit zitra reditel telemost. Ale nesdilim to, jen oznamuju.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RIVA: na cesky smenarny se vyser, bez na trebA binnace - tady mas muj referal kde dostanes zpet stejne penez jako ja z tvyho referalu (vic tam nstavit neslo - you recieve 10%, friend recieves 10%)
    https://www.binance.com/en/register?ref=ZUMDAPE4

    Ale kdyz uz musis tak treba simplecoin?
    simplecoin.cz

    A tydle tedka koupili od fuky BTC asi za 15 mega :
    ps://www.wbtcb.com
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    RIVA: mas tu dve. wbtc nebo simplecoin
    RIVA
    RIVA --- ---
    Zdarec, poradíte někdo osvědčenou BTC exchange v Česku?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam