• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    aha ne, už to vidím - multithread
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    ZVIRATKO: single core?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    kdyby to nekoho zajimalo

    xmrig @ M1 Max :)

    [2021-10-27 09:02:58.665] miner speed 10s/60s/15m 2957.4 n/a n/a H/s max 3082.0 H/s
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    MARSHUS: jo je, ty lidi uz nevi co hulit aby napsali takovou blbost.

    " It sounds surreal: everybody knows that you can only mine Bitcoin on ASICs. We made Bitcoin mining on GPU a reality
    ...
    exchanges ETH earned by the miner to BTC "
    MARSHUS
    MARSHUS --- ---
    tohle je docela vtipny

    How to Get Payouts for Ethereum Mining without Fees - Crypto Mining Blog
    https://2miners.com/blog/how-to-get-payouts-for-ethereum-mining-without-fees/
    PIGMAN
    PIGMAN --- ---
    KAZMON: 200,-/ks
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    PIGMAN: Za kolik?
    THONDAS
    THONDAS --- ---
    Asi blbej dotaz ale da se dneska neco jeste spekulativne vytezit s gridseedama?
    PIGMAN
    PIGMAN --- ---
    Nepotřebujete někdo PCI-e risery?
    Mám jich tady 20 nerozbalených

    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    GREGI: jj, na těžbu asi fakt bude stačit to, co jsi vybral...
    GREGI
    GREGI --- ---
    NIGHTHUNTER: jj mam to v klasicke x16... budu to mit ciste na tezeni ne hrani, neni tohle prave aby se na tom dalo i hrat?
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    GREGI: Nevim jak a v cem to mas ted zapojene (taky v PCIe x16 jako prvni grafiku)?
    Ja bych pak hledal spis nejakou “prodluzku” toho x16 portu - takovyho neco:

    Corsair prodlužovací kabel / riser PCI-E 30cm - Brno - Bazoš.cz
    https://pc.bazos.cz/inzerat/141244804/corsair-prodluzovaci-kabel-riser-pci-e-30cm.php
    GREGI
    GREGI --- ---
    Ahoj, potrebuju jednu grafiku dostat ven z bedny, dve nad sebou se neuchladej... tohle je to co potrebuju? rtx 2070
    C-TECH PCI-Express riser RC-PCIEX-01C 500 Kč sleva | CZC.cz
    https://www.czc.cz/c-tech-pci-express-riser-rc-pciex-01c/313358/produkt?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KAZMON: jinak co, no, ideálně reklamovat, ale už to vidím, tu ochotu... v tomhle bussinesu, to snad bude snažší s grafikou od normálního dodavatele
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    PALEONTOLOG: Jako jasny no teď je to proste problem ...ja si myslel
    Na nějaký 580 proste něco co by vydrželo.. jinak je to proste blbost dneska, protože potom jinak co?
    (Ja do těch asicu vůbec nevidim)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KAZMON: já ti nevím, něco lacinnýho. kupoval jsem za litr usd od bitmainu a vydržel přes rok, teď mám za dvojku usd něco jinýho a zdá se, že mám problém po dvou měsících. tyhle věci se občas pokazí.
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    Co mi uniká je, ze ta elektřina dnes je ta nejmenší položka když si spocitas ze trikilovatovej equip te nevyjde min než 12k€, ale spis dvacet a točit ti to bude desetinu se štěstím tak to ze nebudeš platit nejakejch 3500 za rok je úplně mimo mísu .... holt pokud neseženeš něco lacinyho co se do půl roku nevysere tak to nemá smysl ... blba doba
    TETH
    TETH --- ---
    ORIEN: chytrému napověz, hloupého blokni
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    TETH: Ty asi moc netušíš, jak fungují ostrovní elektrárny, natož MVE a vliv průtoku v průběhu roku na výkon a stabilitu výroby el., co? Protože takovouhle kravinu bys jinak říct nemohl. A dokonce tam máš i severovnu. No, vrátil bych se k původnímu, krást se nemá a krást cizí elektriku na těžbu, je tak jako tak zlodějna za rok za 77k+
    TETH
    TETH --- ---
    ORIEN: Slušnej nesmysl 77 kKč, naprostá lež. Používám malou vodní elektrárnu mimo distribuční síť a kW mám v ročních nákladech pod 0,05 Kč - prakticky zdarma, jen jsem limitován výkonem. A i v distribuci by to byl nesmysl - bez započtení chlazení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam