• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    BUGER
    BUGER --- ---
    MORPHLER: no koukam ze to je level neco jako $0.1 vytezit ale $0.5 - $1 zaplatit za proud... to moc smysl nedava
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    BUGER: i tak to spíše dotuje a doufá..
    BUGER
    BUGER --- ---
    MORPHLER: raven muze byt, tron je tusim PoS
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    BUGER: tak ptal jsem se. Je to Raven, celou dobu..
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    BUGER: no nejsem si jistý, ale bylo to něco co nastavil když ukončila tržba eth a pak teď na jaře když jsme to naposled řešili, říkal že už se mu nechce prenastavovat všechny rigy, os a tak.. takže jestli to přecejen neprepl i ten Tron je možný. Bavíme se tak o 100+ kusech 480 a 580 karet..
    BUGER
    BUGER --- ---
    MORPHLER: tron? to podle me ne
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    BUGER: já ne, ale kámoš to kupodivu nechává běžet. Tuším Tron nebo tak nějak se ten shotcoin jmenuje.
    BUGER
    BUGER --- ---
    Tezi jeste dneska realne nekdo neco doma :D ?
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    zdravim , co ted doporucujete na tezbu (coin) v dnesni dobe a co za OS (Hive?) Diky moc za odpovedi

    mame v praci plonkovej rig kterej si klient nevzal a mam to rozbehat
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    VYHULENY_UFO: To není, že jsme to špatně spočítali, ale že jsme na farmu dali nakonec méně E9 a víc jiných, takže jich máme pár volných. Jo, cena sedí :)
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    Ach tyto ponzi coiny...
    KARMA
    KARMA --- ---
    VYHULENY_UFO: A za těch 20 to trvá fakt dlouho, to je fakt, proto je lepší si koupit dražšího minera a tu stovku máš zpátky za 10 dnů zaručeně, nehledě na vývoj btc..
    KARMA
    KARMA --- ---
    VYHULENY_UFO: Když jde teď dolu? Nevím..leda tak jako medvěd..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: tomu rikam inzerat!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ORIEN: to ste si nejak spatne spocitali byznys, kdyz vam dorazilo o sto kusu vic, nez vyuzijete.. vzhledem ktomu, ze sem videl bitmain tyhle tezitka prodavat na eshopu za 3500$ bo kolik, tak to jste dobre mimo... 100x :D
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    Nechce někdo Antminer E9 pro 3680 MHs @ 2200 W? Dorazilo nám jich víc než využijeme, volných je cca 100ks.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SCP (fork sia) se prej v květnu přepne na algo blake2b 1009, takže vyřadí vše kromě goldshell, epicminer a obelisk
    RUDY_CZ
    RUDY_CZ --- ---
    KARMA: VYHULENY_UFO: Bait na referral
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KARMA: to nemuze byt vydelecny. uz jen kdyz si spocitam, kolik dni asi muze trvat navrat 20$, tak si myslim, ze je mnohem jednodussi narvat tech 20$ do bitcoinu.
    KARMA
    KARMA --- ---
    PoofCat
    Jednoduchá hra pro Android, která Vám může vydělat USDT (americké dolary ve formě kryptoměn) pomocí těžby. Sám jí hraju a už mám něco našetřeno 🙂
    V případě zájmu se můžete obrátit na mě na Telegramu @JIRIK17 nebo rovnou zdarma zaregistrovat na webovkách https://www.poofcatpet.com/login/register?invite_code=gka1gz
    Je to zdarma, ale můžete i investovat menší i větší částky, což vede potom k vyšším výdělkům 💵😉
    Zde jsou možné denní výdělky jednotlivých variant.:

    1 star pet: Daily income 0.3-0.45USDT
    2-star pets: Daily income 1.7-3.457USDT
    3-star pets: Daily income 8.5-17.63USDT
    4-star pet: Daily income 20-42.4USDT
    5-star pet: Daily income 220-502USDT

    1 stojí 20 USD
    2 už 100 USD.
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Těžíte někdo něco? Já občas zapnu NiceHash z nostalgie, jinak mi to leží ladem. Doporučte něco, dík.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam