• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIABOLUSPunčochy a podvazkové pásy
    Kde a jak nakoupit podvazkové pásy, girdly a punčochové zboží všecho druhu. Zkušenosti, recenze, typy.
    rozbalit záhlaví
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    KIA: takhle jsem stříhala několik mikrovláknových tlustých punčocháčů, nepouští to oka, ani jsem to nelemovala
    VLněné mám jedny, inzerované jako nadkolenky, už je mám dlouho
    KIA
    KIA --- ---
    Díky moc moc všem za tipy, kouknu na to. :)

    Ještě jsem zkusila takové buranské řešení, ale funguje - koupila jsem úpletové silné punčocháče, střihla pryč vršek a voilá :D
    Nicméně nepare se to, funguje to, zbývá to jen na sicim stroji olemovat
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KIA: mám dvoje vlněné punčochy na podvazky. Už hodně dlouho, ale existuje to.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    KIA: ježiš! punčocháče, čtu jak debil. omlouvam se :(
    KIA
    KIA --- ---
    GENEVIEVE: Díky za tip.
    Ale nejsou to spis nadkolenky než punčochy ? Nikde jsem v těchto obchodech punčochy neviděla. Jen punčocháče. Tak spis se ptám než začnu jásat :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    KIA: já jsem koupila teplé v tezenis a v h&m a jsem spokojená. teď mám objednaný termoleginy bambusový tak jsem zvědava. ale vse cernym...
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    KIA: Silnejsi bavlnene ma timea, ale nevim, v jakych barvach. Hodne barev maji jen u silnejsich silonek
    KIA
    KIA --- ---
    KIA: Plus kdyby byly v různých odstínech, bylo by to skvěle :)
    Díky
    KIA
    KIA --- ---
    Shanim prosím nějaké zimní punčochy. Spíše teplejší. Nenapadá vás prosím, kam kouknout ? Klidně zahraniční e-shop.
    Byla bych raději asi za vlněné a podobný styl než silnější silonky.

    Díky :)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    Tak jsem probrala odkazy na nástěnce a těch fungujích moc nezbylo. Nějaké typy?
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    LUCIASHECK: Ok, tak dekuju
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    FEFERONIE: pokud se chces pohybovat v techto cenovych relacich, tak doporucuju objednat si to, co te zaujme, do Astratexu do Kotvy a vzit ten, kterej sedne nejlepe.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    LUCIASHECK: Líbí se mi sirsi, jako tohle.

    Podvazkový pás Angelia | Astratex.cz
    https://www.astratex.cz/...sAHo2s7uyTxCf85t1KXNos7wZM_2PB-vs_CL4CBdxCN80L2n7im2EMAisb10aAlorEALw_wcB

    Cenove je to taky podle predstavy, jen ho potrebuji na silvestra a chtela bych si ho zkusit.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    FEFERONIE: obavam se, ze to, jak sedne, je celkem nezavisle na tom, jestli ho nositelka planuje obleknout jednou nebo padesatkrat. Do jakeho rozpoctu se chces vejit a jaky styl podvazkoveho pasu hledas? Ozdobny subtilni krajkovy, funkcni pevny, skoro az retro, minimalisticky, ... ?
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Prosim, kam byste sly v Praze pro podvazkovy pas? Chci, aby pekne sedl, ale na druhou stranu ho budu mít asi jen jeden vecer, takze nic super draheho.
    LIBERA
    LIBERA --- ---
    Jak vysoko ti tyhle punčochy sahají a jak máš dlouhou sukni?
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    LIBERA: kupuju L velikost v Primarku, za mne fakt asi nejlepší poměr cena výkon 3 eura/2,5 libry za pár a vydrží hodně dlouho
    LIBERA
    LIBERA --- ---
    Včera jsem si koupila úzkou sukni asi 5 cm nad kolena, ale dneska když v ní sedím, tak se mi dost vyhrnuje, což není příjemné pořád jí hlídat. Asi bych taky ocenila delší punčochy, vždycky jsem je nosila do těch 2/3 stehen, protože je to pohodlné. Musela bych si ale ustřihnout a zkrátit podvazky, což se mi moc nechce. Co berete za hodně dlouhé punčochy a k jak dlouhým nebo spíš krátkým sukním to nosíte? Určitě taky záleží na šířce sukně, když jí mám širší, tak i kratší při sezení je až ke kolenům.
    ISHA
    ISHA --- ---
    já je taky nosím radši výš, protože k nim často beru i o něco kratší sukně, a člověk se pak nemusí pořád hlídat
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ELWERINE: taky je mám ráda co nejvýš
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam