• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYRIXOperace pàteře, zkušenosti, rehabiłitace. Výhřezy plotének
    SMETI
    SMETI --- ---
    ZLOOFINA: jj presne podriznute, mluveni se celkem da i kdyz ne uplne stoprocentne, hur se mi polyka, ale to prej trva tak dva tri tejdny, dneska sem stahnul novalgin na bolest na 1 za den,... co me asi obtezuje nejvic je spani, nevim moc poradne jak si lehnout protoze mam este celej zablokovanej krk

    a kde ti to delali ?

    ja mel tohle : operacni vykon : Predni dekomprese korenu a michy a sneseni osteofytu c5/c6 - Distektomie c4/c5
    ZLOOFINA
    ZLOOFINA --- ---
    SMETI: jee, to mas jak ja, ja mam teda jeste jeden obratel k dobru, ale jizvu budem mit asi stejnou..taky vypadas podriznute? a jak se ti mluvi?
    SMETI
    SMETI --- ---
    tak hlasim Homolka absolutni top za me, pristup, personal, doktori, vsichni hrozne v pohode.vstricny, stav po operaci zatim opravdu cajk, slo to krkem, uz rano sem dostal kafe a nejaky pecivo, polykat se docela da, neni to ani jako angina, zatim teda pod praskama na bolest,ale uz prvni co sem zaznamenal je zadna bolest hlavy s cimz sem bojoval posledni rok denne, na nohou uz, omezeni skoro zadny, limec a uvidim co dal s rehabkou, kazdopadne cekal sem ze budu prejetej tankem ale jestli se to uz nezhorsi tak fakt pohoda. Tak diky a drzim palce dalsim !
    SMETI
    SMETI --- ---
    CORNELA: aha supr dik, no uz to radsi googlit nebudu, zejtra se to dozvim :)
    SMETI
    SMETI --- ---
    CORNELA: aha, tak tohle asi prave podle me bude tak horni krcni nebo ne ? zepredu jako kudy ? :D
    SMETI
    SMETI --- ---
    PSYRIX: dik, no tak super to rad slysim, jsem zvedavej jestli to budou delat krkem (pusou) nebo nejak zadama (mam 7mm v c4/5)
    PSYRIX
    PSYRIX --- ---
    SMETI: Dneska uz maji takove miniinvazivni techniky ze to ani neucitis. Par tydnu lehka omezeni a potom uz uplne normalni zivot :)
    SMETI
    SMETI --- ---
    PSYRIX: cajk ! dik moc, bude to na Homolce, slysel jsem na ne samou chvalu, tak pak poreferuju
    PSYRIX
    PSYRIX --- ---
    SMETI: Bude to uplna pohoda, zadny rady nepotrebujes - udelaji praci a pujdes domu :D drzim palce
    SMETI
    SMETI --- ---
    tak me ceka za tejden operace krcni plotynky taky, (s utlakem michy)

    nejaky rady na co se pripravit ? :D
    PSYRIX
    PSYRIX --- ---
    ARNEE: Husty cece, drzim palce. Mel jsi to tam fakt solidne pokroucene :O
    ARNEE
    ARNEE --- ---
    ZLOOFINA: koresponduje tvoje zotavování s tim mojim?
    ZLOOFINA
    ZLOOFINA --- ---
    ARNEE: no tak to je slusny. taky se pomalu rozhejbavam po operaci patere. delali mi ji v motole tri tydny pred tebou, ale nastesti jen dve krcni plotynky.
    ARNEE
    ARNEE --- ---
    sepsal jsem svoje zkušenosti z operace páteře, konkrétně kyfózy. více na mám blogu zde:
    arnee blog
    https://arneeblog.blogspot.com
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    rehab sem zacal zarizovat jakmile mi to rek doktor ...doma cvicim alee to co me napada... jestli sou to cviky k dobru nebo naopak nevim.... nikdo mi nic konkrtniho nerek
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    3tejdny to je strasna doba.... tozatuhne a uz to asi nerozhejbu vubec...

    ale diky za info
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    ok... a napada te kam s tim zajit.... kdysi sem chodil do vysocan ale tam sou plny...
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    loket prej stabilni...uraz 15,3,2014

    tet prej max rehab.
    hybnost 20-100 stupnu...
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    CORNELA: operuje se to prej do dvou dnu po urazu pak uz je pozde a se to jizvy atd..... doktor rikal tet uz jen rehab....
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    ahoj,
    pretrhany vazy v lokte. shanim rehab v praze.
    poradite doporucite naky rehabilitacni centrum,kliniku nebo tak?

    diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam