• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUMITitanfall [Your Titan is Ready!]



    Diskuze věnovaná hře Titanfall [PC/Xbox One/Xbox 360] od Respawn Entertainment.

    Mumble (http://mumble.sourceforge.net/)
    Mumble NYX.CZ
    server: mumble2.clanwars.cz
    port: 11180
    Pokuď máte mumble nainstalovaný klikněte ZDE přímo vás to připojí.



    Oficiální stránka:
    http://www.titanfall.com/

    Seznam ID nyx hráčů je na nástěnce. 

                                       krev

    rozbalit záhlaví
    KORAL
    KORAL --- ---
    HANZEL: to je trochu přestřelené. Dnešní hry si berou kolem 10GB. 48GB na takovouhle hru je dost ... řekl bych, že až přehnaně.
    SUMI
    SUMI --- ---
    HANZEL: :D Tak to abych začal formátovat disk..
    HANZEL: 15 map? :) celkem slušný počet, čekal jsem tak polovinu.. doufám, že hned první měsíc neobdržíme placený dlc s 5 mapama alá MW..:D
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    KORAL: jede to krasne i na starsich masinach... prece jen Source uz neni zadny mladik ;)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    KORAL: moje sestava je zhruba tahle CPU: AMD FX-4100, GPU: Radeon HD 6870, RAM: 16GB 1600MHz Kingston, SSD: Corsair Force GT 120GB
    s nastavenim grafiky jsem si moc nehral, ale hral jsem myslim na pomerne vysoke detaily a slapalo to jako vino.. az sem se divil :o)
    DWAY
    DWAY --- ---
    KORAL: I5, ATI HD7770, 1920x1080 vsecko na max fps netusim, ale slapalo to jako hodinky.
    TERZ
    TERZ --- ---
    KORAL: Starej Phenom II X4 965, GTX 560 Ti, 1680x1050 high a držel jsem se kolem 45 fps, hodně to potěšilo.
    SUMI
    SUMI --- ---
    KORAL: Notebook - i5, 6gb ram, nvidia gt330m - rozlišení 1600x900, low detaily, žádný AA a dalo se to, ale pěkně u toho vařil.
    Bohužel jsem neměl šanci to vyzkoušet na stolním PC.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Tak jsem si to tu početl A zajímamě na jakém HW a Dtailech/rozlišení jste hráli ? A jaké byli FPSka ?
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    jinak potvrzuji, ze i ja, ktery jsem mel poslany kod na aktivaci bety uz Titanfall beta pise "expired" a nejde ani spustit... :o(
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    TERZ
    TERZ --- ---
    L4MA: Asi open, ale to že jsou vypnuté servery způsob dostání se do bety dle mého neovlivní.
    L4MA
    L4MA --- ---
    TERZ: nee, pred hodinou sem to dal sosat pres vzdalenku a tesil sem se ze vpoledne zaparim... mel si klic, nebo open?
    TERZ
    TERZ --- ---
    Tak a už máme po Betě :-( Kdo má do toho 13. vydržet? :D
    SUMI
    SUMI --- ---
    CREATURES OF TITANFALL (Escapist News Now)
    http://www.youtube.com/watch?v=SVsJLl7US8Q
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    WRATA: nejak te nechapu .... mel si to v library od pondeli? Pokud ne, tak si zrejme o pristup do bety pred tim nepozadal. A pokud si nepozadal, tak az ofiko rellease 13.3. ... pokud si to mel v library a uz ne, tak nevim, ja to tam stale mam a jdu si zahrat ... :o)
    WRATA
    WRATA --- ---
    SHASHA_KRASTY: Tak jsem prisel pozde rikas? Kdyz jsem to chtel stahnout az dneska?
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    WRATA: proc by nebyla? Respektive ja ji v library mam.. :o)
    WRATA
    WRATA --- ---
    Beta uz neni?
    SUMI
    SUMI --- ---
    DrHawk plays Titanfall! - Unlocking the Ogre!
    http://www.youtube.com/watch?v=ZHrOxv7MdJQ
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    DWAY: mam to uplne stejne .. po vyzkouseni vsech sem skoncil u toho kulometu (ono kdyz se kouknes na jejich parametry, tak ten titanuv kulas na tom neni zase az tak spatne s dmg)
    Ted uz mam odemceno upravovani titana a i tu elektrickou mlhu, takze se tesim na vecer, az to poradne otestuju .. :o)

    SUMI: me se to taky moc libi, vsechny tyhle detaily delaj fakt dobry atmo ... ty medvidkovsky skarohlidi typu "Jakoze AI?", "Jenom 6na6? Pche", "Neznicitelny prostredi? Boze.." to zrejme ani nehrali a hodnoti to z buhvijakejch recenzi ... protoze co se tyce celkovy atmosfery, tak me to prijde o dost lepsi nez treba BF4 .. :o)
    DWAY
    DWAY --- ---
    SHASHA_KRASTY: jeste sem uvazoval, ze budu preferovat spise toho titana s kulometem. Kdyz sem sel titan VS titan, tak mi to moc neslo, ale behat tam s kulometem a kosit ty vsi je velmi zabavne :) (coz se mi nekolikrat stalo z te nezabavne strany, kdyz sem potkal titana s kulometem, tak sem skoro nemel sanci utect)

    naopak nejmene se mi libi ten s raketama. Prijde takovy. Rakety jsou moc pomale, blbe se s tim neco trefuje, to uz radsi ten kanon :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam