• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUMITitanfall [Your Titan is Ready!]
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    hele a jak to vidite s tim x360, nebojite se ze to bude jina hra nez na XO / PC, kdyz to nedela Respawn?
    to muze bejt totiz klidne uplne neco jinyho :(;
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    DWAY: je to teda jen ze zkusenosti z bety, ale tam kdyz se clovek dostal na cca 10tej level, tak uz mohl hrat vicemene jak chtel .. a na ten level se clovek dostal po chvily hrani ... takze si nemyslim, ze by to bylo nejak nehratelny pro obcasny hrace (kterym ja ostatne taky jsem). To mam problem spis ve zminovanym BF, ze kdyz chvily nehraju, tak sem pak totalni lama a musim se do toho zase vpravit par hodinovym hranim...

    HNIZDO: IMO - tady muzes vyberem zbrani, skillu, titanu a "zlepsovacich karet" zmenit to jak chces hrat mnohem vic nez v BF4...
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DWAY: Obavam se tehoz. U BF si muzes dost prizpusobit gameplay volbou mapy, modu a zbrani, nevim jestli to tady bude podobne. Ale mozna jo...
    DWAY
    DWAY --- ---
    Trosku se bojim jedne veci. A to ze kdyz to budu hrat jen tak casual obcas, tak se casem dostanu do stavu, kdy se pripojim do hry a ani si neuprdnu.
    TERZ
    TERZ --- ---
    SHASHA_KRASTY: Já chtěl, vážně jo! :D Ale řekl jsem si "poslední kolo a kašlu na to" což zároveň bylo to, které jsem nahrál :D.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    jinak teda Terzi: to si nemohl pouzit nejakou mapu, ktera nebyla v beta testu?! :o)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    TERZ: blbost .. uz ses s tim "wallrunem" a "doublejumpem" moc hezky zzil .. bude tezky se ti ted vyrovnat.. :o)
    KORAL
    KORAL --- ---
    Pěkné videjko .... ještě chvilku počkám na reakce kluku, až to dtesna testnou, co napíšou :-)

    Každopádně ta brokna je opravdu silná, ale na druhou stranu ti je i v jiných hrách. Takže vlastně standart na blízko :-D
    TERZ
    TERZ --- ---
    SHASHA_KRASTY: Whoho, děkuji. Bylo tam pár záseků co se pohybu po mapě týče, ale jinak jsem byl spokojen :-)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    TERZ: mooc hezky zahrano! :o)
    TERZ
    TERZ --- ---
    DWAY: No já v podstatě celou dobu "sprintuju" a pak je tam ten dash takže ve výsledku je to hodně rychlé.
    DWAY
    DWAY --- ---
    TERZ: nebeha to nejak rychle ten titan?
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    TERZ: Slušnej masakr....hergot to je pěkný
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    TERZ: lol, nerf shotgun plx
    TERZ
    TERZ --- ---
    Teda, ten youtube tomu záznamu dal pěkně zabrat, ale co :-)

    Titanfall - Attrition
    https://www.youtube.com/watch?v=BzHSL87xsng
    TERZ
    TERZ --- ---
    XANDERCZ:
    SUMI:
    Allright, od příště už OBS, tohle jsem chtěl nahrát rychle tak jsem nechtěl študovat čím to :-) Díky za tip.
    SUMI
    SUMI --- ---
    TERZ: Xander má pravdu, OBS je teď asi nejlepší soft na nahrávání a streamování.
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    TERZ: Doporucuju pouzivat Open Broadcaster Software na nahravani :)
    TERZ
    TERZ --- ---
    Tak jsem nahrál jedno kolo attrition, ale Fraps a jeho velikost záznamů jsou legendární, ani po kompresi se to moc nezlepšilo tak nevím jak dlouho se to bude uploadovat :-D
    SUMI
    SUMI --- ---
    TERZ: to rád slyším! hackerům se už asi nevyhneme..:/ bohužel mám v pátek a sobotu málo času, ale snad si najdu na Titanfall a Dark Souls II nějaký čas! :) Se mi to teď nějak blbě sešlo. Celkem mě překvapilo, že ta hra má tak mírné porodní bolesti, to už není zvykem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam