• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUMITitanfall [Your Titan is Ready!]
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ULRIK: co je na tom demenetniho? Spoustu lidi si to nekoupi prave proto, ze je to jen na Originu
    SUMI
    SUMI --- ---
    TERZ: já včera dorazil obě kampaně a maximální spokojenost, trošku se mi ta hra škubala, ale po snížení pár efektů to jede v pohodě...dost špatně se od tý hry odtrhává, až se mi dneska nechce jít do hospody..:D
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    SHASHA_KRASTY: Proboha to je demence...
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    SHASHA_KRASTY: tak muzete dat ten mumble do zahlavi .. :o)
    KORAL
    KORAL --- ---
    Pokud preferujete TS3. Mohu založit místnost na TS3 serveru ...
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    SHASHA_KRASTY: jo jo neni problem udelam vam mistnost
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    TERZ: to je slovo chlapa! (jak by rekl klasik) :o)))

    Takze vecer v 8 sem ready.. :o)
    TERZ
    TERZ --- ---
    SHASHA_KRASTY: Za IMC mi kampaň trvala zhruba 2 hoďky, a klidně jí projedu znova, potřebuju za Militii :-) Jinak na tomhle ble sem většinou od osmi do dvanácti každej večer čekajíc na někoho kdo se přidá :-D
    DWAY
    DWAY --- ---
    Ty jo dneska si to asi skocim koupit
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Tak kdy dame nejakou spolecnou bitvu? :o))
    Ja bych teda nejdriv rad projel tu kampan ... na jak dlouho je?

    Jinak zeptame se Dubiho, ale myslim, ze by se dalo v pripade potreby vtirnout na tenhle mumble:
    SUMI
    SUMI --- ---
    Webovky originu lžou, už se to dá normálně hrát! :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    GREGOR_PRIDE: tak tohle srovnani me taky velmi zajima .. obvzlast kdyz sem to videl jak to na PC je krasny a jak rychle to svisti .. :o)
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    hele a jak to vidite s tim x360, nebojite se ze to bude jina hra nez na XO / PC, kdyz to nedela Respawn?
    to muze bejt totiz klidne uplne neco jinyho :(;
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    DWAY: je to teda jen ze zkusenosti z bety, ale tam kdyz se clovek dostal na cca 10tej level, tak uz mohl hrat vicemene jak chtel .. a na ten level se clovek dostal po chvily hrani ... takze si nemyslim, ze by to bylo nejak nehratelny pro obcasny hrace (kterym ja ostatne taky jsem). To mam problem spis ve zminovanym BF, ze kdyz chvily nehraju, tak sem pak totalni lama a musim se do toho zase vpravit par hodinovym hranim...

    HNIZDO: IMO - tady muzes vyberem zbrani, skillu, titanu a "zlepsovacich karet" zmenit to jak chces hrat mnohem vic nez v BF4...
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DWAY: Obavam se tehoz. U BF si muzes dost prizpusobit gameplay volbou mapy, modu a zbrani, nevim jestli to tady bude podobne. Ale mozna jo...
    DWAY
    DWAY --- ---
    Trosku se bojim jedne veci. A to ze kdyz to budu hrat jen tak casual obcas, tak se casem dostanu do stavu, kdy se pripojim do hry a ani si neuprdnu.
    TERZ
    TERZ --- ---
    SHASHA_KRASTY: Já chtěl, vážně jo! :D Ale řekl jsem si "poslední kolo a kašlu na to" což zároveň bylo to, které jsem nahrál :D.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    jinak teda Terzi: to si nemohl pouzit nejakou mapu, ktera nebyla v beta testu?! :o)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    TERZ: blbost .. uz ses s tim "wallrunem" a "doublejumpem" moc hezky zzil .. bude tezky se ti ted vyrovnat.. :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam