• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUMITitanfall [Your Titan is Ready!]



    Diskuze věnovaná hře Titanfall [PC/Xbox One/Xbox 360] od Respawn Entertainment.

    Mumble (http://mumble.sourceforge.net/)
    Mumble NYX.CZ
    server: mumble2.clanwars.cz
    port: 11180
    Pokuď máte mumble nainstalovaný klikněte ZDE přímo vás to připojí.



    Oficiální stránka:
    http://www.titanfall.com/

    Seznam ID nyx hráčů je na nástěnce. 

                                       krev

    rozbalit záhlaví
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    LADINEK: me zase prijde divny kupovat nejaky krabice, zeano...
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    SHASHA_KRASTY: aha skoda, jsem myslel, ze si tech 50gb predsosnu a pak jen aktivuju hru...takhle jsem to treba dycky delal s WoWkem, stahnul predem a z krabice jen zadal key. Ze to nejde u 50gb hry je divny...
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    LADINEK: hra se aktivuje na Originu, dokud ji nebudes mit aktivovanou, neni co stahovat...
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    TERZ: diky, stahnout to asi muzu az s klicem co ? nejde to nejak predstahnout a pak az zadat key ?
    TERZ
    TERZ --- ---
    LADINEK: Jop, klíč aktivuješ na originu a klidně můžeš stáhnout, ale pozor má to 50Gb
    TERZ
    TERZ --- ---
    ULRIK: Tak já tedy používám loadout pouze jeden a to:
    RE-45 Autopistol (ta obyč je k ničemu a B3 je fajn)
    MGL (Za mě nejlepší anti-titan pro piloty, ostatní téměř nemají smysl)
    Satchel Charge (Skvělý na zabíjení při letu/rychlém pohybu a nebo vhodné pro použítí pří útěku)
    Cloak (Stim je fajn na heal ale vzhledem k tomu, že se člověk Bhopy a parkourem pohybuje rychleji než při stimu tak nějak nepoužitelné, Radar - Oproti těm kostrám mi ostatní přijdou hrozně tmaví a vůbec je nevidím :D)
    Enhanced Parkour Kit
    Minion Detector

    A měním u toho jen hlavní zbraně :-D
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    jj libi :) uz dlouho sem si chtel zahrat poradnou strilecku...od MW2 jsem vlastne zadnou nehral :)

    Jinak jeste jeden dotaz, da se to sosnout a pak jen zadat key z krabice ? Nemam v PC mechaniku :))
    DWAY
    DWAY --- ---
    ULRIK: nekteri to zkousi kempit, ale jak rikas neni to onco v teto hre. Neni nad to kdyz na takoveho statickeho kempera narazis (vetsinou je na strese a nediva se za sebe) a pekne se mu podivas z oci do oci zezadu :-D
    TERZ
    TERZ --- ---
    LADINEK: Demo bohužel není, byla beta ale pokud se ti líbí gameplay videa tak není o čem :-)
    BAMB00CHA
    BAMB00CHA --- ---
    LADINEK: Ja to taky koupil bez bety a bavi me to :) za ty prachy to stoji
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Nevite jestli existuje nejaky demo na PC ?

    I kdyz...stejne si pro to dneska pujdu :)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Tak co, uz mate oblibeny loadouty?

    Ja dal kupodivu dohromady plizivou zabijacku s chytropistoli s delsem zamerem, cloakem a satchelama a pak jsem vymenil brokarnu za SMG a cloak za sonar a arc granaty. U titanu zatim jen atlas s 40kanonem, kourem a nuclear ejecrion.

    Co me zklamalo...nebo neumim pouzivat :)
    Stryder. Prijde mi, ze ho sfoukne silnejsi vanek.pohyb fajn, ale...
    Railgun. Sakra jak to???Proste s tim titana nedostanu. Nez ji nacharguju podruhy, sem mrtvej.
    Vsechny ty jednoranny drm pseudosnipy. S dostrelem karabiny i smg to chce fakt kempit na dalku. A to tu moc nejde.
    TERZ
    TERZ --- ---
    SHASHA_KRASTY: Na redditu jsou vývojáři relativně aktivní (rozhodně aktivnější než konkurence) a zároveň s tím je na redditu spoustá lidí, která brečí, že to není moc fér (je fakt, že porazit tým je HC). Díky tomu se zdá, že by v blízké budoucnosti mohl přibýt Matchmaking, Anti-cheat(what?), Practice mód (juhů) a private hry (meh..)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    SHASHA_KRASTY: koukam, ze ty dlccecka se jmenuji naprosto jednoduse - jaro, leto, podzim .. :o)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    jinak zatim nejlevnejsi season pass maji momentalne na Amazonu za 25 dolacu
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    SHASHA_KRASTY: no ja to same slysel ve videorecenzi od IGN, takze na tom asi neco bude...
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Hele tady v tom bulvaru rikaj, ze casem pribude nejakej ten "match makin`" .. nemate nekdo nejake relevantnejsi info? :o)

    RECENZE: Titanfall nezklamal. Je to nejlepší střílečka posledních let - iDNES.cz
    http://bonusweb.idnes.cz/titanfall-recenze-0mh-/Recenze.aspx?c=A140316_161609_bw-pc-recenze_anb
    Hra totiž nenabízí výběr hraných map a s týmem se nelze připojit do zápasu proti konkrétním hráčům. Vývojáři funkce slibují přidat s jednou z aktualizací, v současné době však ligové hraní v Titanfall možné není.
    SUMI
    SUMI --- ---
    TERZ: obří e-penis si nechám líbit! :3
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    TERZ: Skoda, tak aspon pro ten pocit, ze porad neco ziskavam...
    TERZ
    TERZ --- ---
    SUMI: Obří e-penis, pocit že v té hře pořád něco získáváš a vzácné burn cards :-) Jo a taky ikonku!
    SUMI
    SUMI --- ---
    TERZ: je za to nějaká odměna? krom tý ikonky a velikosti e-penisu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam