• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUMITitanfall [Your Titan is Ready!]



    Diskuze věnovaná hře Titanfall [PC/Xbox One/Xbox 360] od Respawn Entertainment.

    Mumble (http://mumble.sourceforge.net/)
    Mumble NYX.CZ
    server: mumble2.clanwars.cz
    port: 11180
    Pokuď máte mumble nainstalovaný klikněte ZDE přímo vás to připojí.



    Oficiální stránka:
    http://www.titanfall.com/

    Seznam ID nyx hráčů je na nástěnce. 

                                       krev

    rozbalit záhlaví
    SUMI
    SUMI --- ---
    SHASHA_KRASTY: já někde ztratil svůj šmelo účet na amazon, nebo už jde objednávat i když jsem z cz? :D
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    SHASHA_KRASTY: jak je to stim amazonem to jsou taky jen klice? a mate stim zkusenost jak rychle to doruci
    TERZ
    TERZ --- ---
    SHASHA_KRASTY: jsou to šmelaři, ale možnost "koupím kde bude nejlevněji" jsi tam neměl tak jsem musel jít ke šmelařům :-D
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Těm co volí "koupím od (českých) šmelinářů (mmoboost.cz, key4you, atp.)" se předem omlouvám za možná trochu hanlivé nazvání (já je tak prostě vidim) ... ale hlavně bych rád poznamenal, že momentálně je třeba na mmoboost.cz za 649 Kč, na key4you.cz za 629,- Kč, přičemž na Amazonu za $24.99 (což je 492,- Kč) .. tím bych ukončil moje malé reklamní (?) okénko "hledání nejlepších cen" .. :o)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---

    Koupíte si season pass?

    7 hlasy od 7 respondentů

      SHASHA_KRASTY
      SHASHA_KRASTY --- ---
      a kdyz uz jsme u tech nakupu ... zplodime si malou anketku pro majitele (zakladniho) Titanfallu .. :o)
      SHASHA_KRASTY
      SHASHA_KRASTY --- ---
      LADINEK: ja kupoval na mmoboost za 880,- Kc. A uprimne jen masochista muze hry kupovat primo z Originu. Nejlepsi na vyhledavani oficialnich prodejcu doporucuju: http://isthereanydeal.com/ (primo Titanfall - http://isthereanydeal.com/#/search:Titanfall )
      SUMI
      SUMI --- ---
      SHASHA_KRASTY: :D Já se jim nedivím, teď se nahrne druhá vlna kupujících, kteří čekali na recenze. +10% zisku je super výdělek! :P
      LADINEK: JRC to má myslím za 1 200,-Kč. :) Tak kupovat něco přímo z originu je celkem sebevražda. :D Dražší to asi neseženeš.
      LADINEK
      LADINEK --- ---
      SHASHA_KRASTY:
      SUMI:
      key4you 996Kc ano o 100kc levnejsi :)
      Origin cart 59€
      Xzone 1099kc
      SHASHA_KRASTY
      SHASHA_KRASTY --- ---
      SUMI: btw na mmoboostu jak to po vydani zdrazili o kilo ... slusny gauneri .. :o)
      SUMI
      SUMI --- ---
      LADINEK: rychle jsem prolít digitální distribuci a je cca o 200,- Kč levnější než krabičky v JRC, Xzone..:) (viz. např. key4you, kde to dost lidí koupilo, včetně mě)
      SHASHA_KRASTY
      SHASHA_KRASTY --- ---
      LADINEK: s tou cenou je to presne naopak, nemyslis? Aspon ja nikdy nikde nevidel levnejsi verzi v kamennym krame nez nekde z internetu. A srovnani e-booku a papirove knihy taky dost pokulhava, protoze vyhoda papirove knihy je v tom, ze k tomu nepotrebujes zadnou ctecku. Ke hre v krabici ten pocitac stale potrebujes...
      Ale delej si co chces, vid. Mit doma sbirku krabic od her je urcite pekny (pokud na to mas misto). Ja mam treba doma sbirku obalu od ruznych leciv (respektive "leciv"), zeano .. :o))
      LADINEK
      LADINEK --- ---
      SHASHA_KRASTY: no vidis, nekdo cte ebooky nekdo holt chce mit v ruce knihu...

      nehlede na to, ze nevim proc bych mel davat o 400kc vic za "digital" :)
      SHASHA_KRASTY
      SHASHA_KRASTY --- ---
      LADINEK: me zase prijde divny kupovat nejaky krabice, zeano...
      LADINEK
      LADINEK --- ---
      SHASHA_KRASTY: aha skoda, jsem myslel, ze si tech 50gb predsosnu a pak jen aktivuju hru...takhle jsem to treba dycky delal s WoWkem, stahnul predem a z krabice jen zadal key. Ze to nejde u 50gb hry je divny...
      SHASHA_KRASTY
      SHASHA_KRASTY --- ---
      LADINEK: hra se aktivuje na Originu, dokud ji nebudes mit aktivovanou, neni co stahovat...
      LADINEK
      LADINEK --- ---
      TERZ: diky, stahnout to asi muzu az s klicem co ? nejde to nejak predstahnout a pak az zadat key ?
      TERZ
      TERZ --- ---
      LADINEK: Jop, klíč aktivuješ na originu a klidně můžeš stáhnout, ale pozor má to 50Gb
      TERZ
      TERZ --- ---
      ULRIK: Tak já tedy používám loadout pouze jeden a to:
      RE-45 Autopistol (ta obyč je k ničemu a B3 je fajn)
      MGL (Za mě nejlepší anti-titan pro piloty, ostatní téměř nemají smysl)
      Satchel Charge (Skvělý na zabíjení při letu/rychlém pohybu a nebo vhodné pro použítí pří útěku)
      Cloak (Stim je fajn na heal ale vzhledem k tomu, že se člověk Bhopy a parkourem pohybuje rychleji než při stimu tak nějak nepoužitelné, Radar - Oproti těm kostrám mi ostatní přijdou hrozně tmaví a vůbec je nevidím :D)
      Enhanced Parkour Kit
      Minion Detector

      A měním u toho jen hlavní zbraně :-D
      LADINEK
      LADINEK --- ---
      jj libi :) uz dlouho sem si chtel zahrat poradnou strilecku...od MW2 jsem vlastne zadnou nehral :)

      Jinak jeste jeden dotaz, da se to sosnout a pak jen zadat key z krabice ? Nemam v PC mechaniku :))
      DWAY
      DWAY --- ---
      ULRIK: nekteri to zkousi kempit, ale jak rikas neni to onco v teto hre. Neni nad to kdyz na takoveho statickeho kempera narazis (vetsinou je na strese a nediva se za sebe) a pekne se mu podivas z oci do oci zezadu :-D
      TERZ
      TERZ --- ---
      LADINEK: Demo bohužel není, byla beta ale pokud se ti líbí gameplay videa tak není o čem :-)
      BAMB00CHA
      BAMB00CHA --- ---
      LADINEK: Ja to taky koupil bez bety a bavi me to :) za ty prachy to stoji
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam