• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUMITitanfall [Your Titan is Ready!]



    Diskuze věnovaná hře Titanfall [PC/Xbox One/Xbox 360] od Respawn Entertainment.

    Mumble (http://mumble.sourceforge.net/)
    Mumble NYX.CZ
    server: mumble2.clanwars.cz
    port: 11180
    Pokuď máte mumble nainstalovaný klikněte ZDE přímo vás to připojí.



    Oficiální stránka:
    http://www.titanfall.com/

    Seznam ID nyx hráčů je na nástěnce. 

                                       krev

    rozbalit záhlaví
    DWAY
    DWAY --- ---
    LADINEK: na vyssich levelech si muzes customizovat pilota a pak titana
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    ty jo, dobrej ulet tahle hra :) uz jsem zabil titanem titana :D

    btw daj se tam nejak menit zbrane ? nebo jsou defaultne nastaveny od zacatku a muzu jen menit classu?
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    DWAY: ja se tim vzdycky zabil. lepsi je pouzit klasickou zbran
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    XANDERCZ: je to od tebe slechetne! :o)
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    SHASHA_KRASTY: Hlavne se nezapomente hodit do statu, kterej ma nejvesi VAT(=DPH) hodnotu jako jsem to udelal ja. Pak jsem dobrovolne daval statu New York nekolik % z ceny pro srandu...
    DWAY
    DWAY --- ---
    Da se do titana strilet tim sidewinderem kdyz se vozim, nebo me to zabije?
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    KORAL: taky doufam, bohuzel kreteni z asie (rozumej Brno) to neustale nejak bojkotujou
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    TERZ: i tak je to tam momentalne nejlevnejsi (kdyz pocitam oficialni distribuci)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    DUBAS_: ne Amazon nema Paypal, jen kreditky
    TERZ
    TERZ --- ---
    DUBAS_: Ono to projde, dokonce už pár známých přijali sice do té "pražské" ale stejně :D
    DUBAS_: Za 25 je season pass, plná hra je normál za 60
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    nemate nekdo link na ten TF na amazonu nejak to tam nevidim za 25 dolacu
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    KORAL: asi takhlen
    Amazon v Brně znovu neprošel. Zastupitelé odmítli smlouvy - E15.cz / e-svět
    http://e-svet.e15.cz/it-byznys/amazon-v-brne-znovu-neprosel-zastupitele-odmitli-smlouvy-1070554
    KORAL
    KORAL --- ---
    SHASHA_KRASTY: Tak doufejme, že velkosklady Amazonu v ČR už nebudeme banánovou republikou :-)
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    SHASHA_KRASTY: snad znaj tam paypal
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    DUBAS_: ano, jsou to Origin klice a doruceni je hned .. samozrejme je dobre si pohlidat pripadne region locky (u Titanfall myslim nejsou)
    Ale jak uz ale naznacil Sumejsh, pro Amazon jsme stale bananovou republikou, takze pokud tam objednavas treba jen klice ke hram, tak musis u nich mit americkou adresu. Coz se ale da zcela legalne obejit napriklad sluzbou borderlinx.com, ktera ti vygeneruje platnou americkou (a britskou) adresu, kterou pak na Amazonu zadas. Ja uz tam takhle mam mozna tak 30 nakupu a nikdy jsem nemel problem. Respektive byly nejake porodni bolesti pri zadavani moji platebni karty v souvislosti s tou americkou adresou, ale to fakt jen ze zacatku... :o)
    SUMI
    SUMI --- ---
    SHASHA_KRASTY: já někde ztratil svůj šmelo účet na amazon, nebo už jde objednávat i když jsem z cz? :D
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    SHASHA_KRASTY: jak je to stim amazonem to jsou taky jen klice? a mate stim zkusenost jak rychle to doruci
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    TERZ: ceny u tech "krabicovek" od mmoboost.cz atp. jsou imho levnejsi, protoze jsou koupene ruzne po svete, za ruznou menu, s ruznymi slevami, atd.
    TERZ
    TERZ --- ---
    DWAY: Teda ne, že bych se chtěl zapojovat do probíhající bitvy názorů ale musím se zastat toho, že klíče jsou mnohokrát levnější (a do dnes nechápu jak je to možné, když ty klíče co mají jsou z krabicovek). Samozřejmě digi vs. krabičky je vždycky jen o osobní preferenci ale ceny klíčů jsou rozhodně nižší i u čerstvě uvedených her. Vezměme třeba Thiefa 899 xzone vs 489 MMOBOOST a co se týče jistoty dodání tak zrovna mmoboost a key4you (což je stejně jedna a ta samá firma) jsou spolehlivý. Za těch pár let co tu fungují (i přes to že se jedná o několikrát prodanou společnost) jsem udělat pár desítek nákupů a nikdy nebyl problém, dokonce ani s již aktivovanými klíči (což se mi stalo na g2play, jejichž partneři to byly/jsou? už nevím). :-D

    Výsledek: Klíče jsou levnější, krabičky hezčí :D
    DWAY
    DWAY --- ---
    SHASHA_KRASTY: v cesku jsou kamenne verze stale levnejsi, alespon co se tyce cerstvych her. A pokud nepocitam eshopy jako key4you kde ale obcas ani nevis, kdy a jak hra dorazi.

    A definitivne levnejsi nez steam / origin / battle.net bez akci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam