• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUMITitanfall [Your Titan is Ready!]
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    SHASHA_KRASTY: Nevím proč tam jsou USD, ale na PayPalu jsou normálně EUR a příjemce platby byl EUoriginPaypal@ea.com
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ROTTWEILER: o tom refundu budou jeste rozhodovat ... a pokud si to koupil za dolary a nejsi american, tak chchi videt, jak se jim to bude libit ... no nic, good luck
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    SHASHA_KRASTY: Kdybys chtěl ještě důkaz http://cl.ly/image/120Q3n0S1C0L Je tam vidět i cena i ten odkaz, kde jde dát refund a je to dle politky https://www.origin.com/en-ie/great-game-guarantee
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    SHASHA_KRASTY: Kliknu ta tlačítko Request Refund, které mám na Originu v Order History?
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ROTTWEILER: tak to me zajima jak budes zadat o refund...
    kazdopadne vic ufnukanyho trotla sem dlouho nevidel...
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    SHASHA_KRASTY: Dal jsem za to 800 Kč a kupoval jsem to na Originu a jak jsem to udělal na to zkus přijít sám. ;-)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ROTTWEILER: super reseni ... takze za to das zhruba dvojnasobek, nez za co se to da sehnat
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Už jsem našel způsob jak to vyzkoušet. https://www.origin.com/en-ie/great-game-guarantee
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    ROTTWEILER: ja to mel ze zacatku podobne :) taky jsem si to chtel zkusit nez si to koupim. Ale nakonec prevladl nazor: Chci si kurva zahra dobrou novou strilecku !! a bylo :D
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    ROTTWEILER: Ano presne proto, a za to jakym zpusobem jsi to psal (ten ton hlasu ktery jsem si prestavil)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    GREGOR_PRIDE: Jen kvůli tomu, že nechci vyhodit 8 stovek za něco, co nevím jestli mě bude bavit?
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    ROTTWEILER: jezis, dej si facku ufnukanku
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    DWAY: Ts, Smart Pistol používat proti Pilotům je umění (= nerozum)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    WRATA: To by fungovalo za případu, že nejsou jiné hry, které chci zkusit. :-)
    WRATA
    WRATA --- ---
    ROTTWEILER: Tak proste 2x nepudes do hospody no. Navic Titanfall neni MMO a ten trial do wowu taky prisel az po nejaky dobe.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    SHASHA_KRASTY: U online hry většinou jsou trialy, které mi dovolují zkusit hru aspoň na pár dní s omezenými podmínkami. např. takto to má WoW a jiné MMO. Tento problém je vyřešený.

    Problém je, že úplně Titanfall mě nenadchl dle videí, ale chtěl bych osobní zkušenost.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ROTTWEILER: cca 900,- Kc u hry, ktera ma vsude hodne dobry hodnoceni a pozitivni ohlasy, me neprijde moc ... navic si myslim, ze tou otevrenou betou udelali dost pro to, aby si to lidi skusili .... a to uz nekoukam na to, ze nejaky demo je tak u poloviny her? Navic nevim jak by si chtel delat demo u ciste onlinovky...
    Prestan ronit slzy, zavri hubu, vytahni srajtofli a kupuj! :o))
    DWAY
    DWAY --- ---
    ROTTWEILER: podivej se na videa a tak... Ja mel stesti, ze sem si to zkusil v bete. Stacilo par zapasu, a bylo jasne ze kupuju :)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    SHASHA_KRASTY: A to chtěj takových peněz a ještě bez možnosti vyzkoušení...

    DWAY: Pocit dokonalosti. :-)
    DWAY
    DWAY --- ---
    TERZ: ja nechapu, co z toho ti lidi maji. Me by nebavilo, kdyby to mirilo za me. To bych si mohl vzit smart pistol...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam