• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    Jeste se chci zeptat jak je to s povolenim. Mam v planu letat jen tak, nekomercne, pro zabavu. Mohu letat i nad mestem?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    JARDAK: Phantom nepada, resp. pokud s nim letas v ATTI nebo GPS modu tak nema duvod padat, dale pak gimbal je mezi nohami takze by musel spadnout zrovna tak blbe, aby se trefil.
    Pokud by chtel letat v plnem manualnim rezimu tak si to muze vyzkouset na necem levnejsim, treba:
    Blade Nano QX Bind & Fly
    http://www.peckamodel.cz/...ultikoptery-a-prislusenstvi/kvadrokoptery/blh7680-blade-nano-qx-bind-fly
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    ARMADILLO: horsi? kdyz uz tak neutralni :) co muze byt hroznyho na sundani gimbalu s kamerou nez se s tim clovek nauci letat. kdyz ti to spadne tak neriskujes ztratu kamery a gimbalu :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    MLICKO: Tipu muze byt asi cela rada, ja bych dal bacha na nacteni vsech satelitu pokud budes letat v GPS modu a hlavne zkalibrovat kompas, to je nejpodstatnejsi. Kdyby Phantom nedrzel na miste po startu nebo se choval nejak jinak divne tak hned na zem a znova zkalibrovat. Jinak pokud nebude chyba ve flight controlleru tak se neni ceho obavat a vsechno se naucis praxi.
    U GoPro vypni wifi.

    JARDAK: Horsi radu jsem snad neslysel. Doporucuju zajit se nekam podivat co je to Phantom :)

    MAR3K1987: Moc pekne..
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    MLICKO: ja to myslel tak ze sundat gimbal a zaletet to bez nej, kvuli padu. a myslel jsem vyvazeni cele koptery sundanim gimbalu, ale on je vlastne zavesenej na fantomech primo uprostred tak to asi nevadi.
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    JARDAK: tak ja mam za to ze H3-3D jen od Zenmuse primo pro gopro 3 uz vyvazenej
    MAR3K1987
    MAR3K1987 --- ---
    Můj německý kamarád si pořídil DJI Inspire 1. Tak jsme to v sobotu a v neděli zkoušeli a je to moc milá hračka. Vlastně první kvadrokoptéra ke které jsem se v životě dostal. Záběry v tomhle krátkém klipu jsou ovládané jedním ovladačem ačkoliv jsme s sebou měli i druhý, ale připojil jsem k němu samsung tab2 (nebo jak se ten krám jmenuje) a fakt mi obraz běžel asi 1 fps/5s. Ale na iPadu na prvním ovladači naprosto plynule. Ještě jsem zkusil samsung galaxy s5 mini, což bylo lepší, ale pořád žádná sláva... Nicméně záběry ve fullHD 60fps jsou perfektní. Má tam v jedné části i záběr převedený do timelapse, což je pro mne, zabývajícího se touto technikou, u zařízení zavěšeného ve vzduchu, naprosto neuvěřitelný.
    Über den Felswänden von Tyssa - Nad Tiskými stěnami
    https://vimeo.com/117330321
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    MLICKO: pred prvnim vzletem bych sundal gimbal. ale nevim jak je to z vyroby vytrimovany a vyvazeny..
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    Tak v pátek si jedu pro F306 s H3-3D gimbalem Zatim bez FPVčka. Nějaký tipy před prvním vzletem? Nějakej update firmwaru nebo nějaké tipy pro začátečníky? :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    THERIDANE: tak to je magor :((( to ho fakt nenapadnou ty mozny dusledky?
    MICA
    MICA --- ---
    THERIDANE: Co práva, kdyby aspoň měli trochu zdravýho rozumu :))
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    THERIDANE: bohužel to byla otázka času :(
    I don't want to live in this planet anymore ...
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    WERT: co, chceš snad říct, že by pilot Phantoma nerespektoval práva? :-D
    WERT
    WERT --- ---
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    CHORBON: tak furt je tu šance, že to je promo video a že měl povolení majitele pozemku, správy prostoru, a podobně... ale nesázel bych na to :-)
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    THERIDANE: to je ale debil
    MICA
    MICA --- ---
    KALIBAN: Jaj asi už smazáno nebo privatizováno :) Jeden maník dělal hezké záběry přímo nad velkym letištěm :)
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    KALIBAN: tohle (čípek je tam podepsanej, je na něj adresa, telefon... bude to krátkej proces)

    Atatürk havalimanı üzerinde drone ile uçmak
    https://www.youtube.com/watch?v=YfGeOOVtNHM
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam