• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    GARDENROUTE: Pěkný :)
    GARDENROUTE
    GARDENROUTE --- ---
    MLICKO:
    Třeba takto obdobně jsem dělal remaster svého "Flying over Koh Rang and Koh Chang Islands (Thailand)", kde jsem právě mj. musel doodstranit nahoře nevhodně zviditelněné vrtule (resp. jejich stíny, i přesto že mám sluneční clonu na GP, a stíny normálně vidět už nejsou) po aplikaci některých postprocesových úprav. Vyřešil to mj. právě formát Cinemascope :-)
    Flying over Koh Rang and Koh Chang Islands (Thailand) v2 - remaster
    http://www.youtube.com/watch?v=ABu9ikfd8ec
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    Tak jsem odpojil tu horni jednotku a zapojil tu spodni a vypada to dobre. Jedna osa je teda mimo a mam ted 2 osej.. uz jsem zkusil i neco natocit a je to v pohode koukatelny.

    WERT
    WERT --- ---
    PIPLA: Teda kammera myslel jsem original dron gopro.
    (Oni ho taky planujou)

    Spatne jsem to napsal:)
    To ze na neco co vyrabi jedna firma das neco co vyrabi jina firma nezarucuje to ze se s tim pocita, ze...

    Jak jiz tady lidi psali jedna se o zmenu ohniskovy vzdalenosti ne o zmenu kvality, tak s tim poletis holt vejs no:)
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    Ja tocim prevazne v 2.7k wide. V after effects si uz clovek s videem v pohode pohraje (nejvic teda odstranuju jen rybi oko a vysledek vypada paradne.. plus posunu obraz trochu vys abych se zbavil viditelnejch vrtuli ale to lze i pridanim cernych pruhu) a s zadnym viditelnym podvozkem problem taky nemam. Osobne bych treba vubec nesel do Visiona. Podle me zatim nic lepsiho nez gopro neni.... ale ted spis resim ten podelanej gimbal.
    GARDENROUTE
    GARDENROUTE --- ---
    PIPLA: Eéé ? Tomu nerozumím, Medium režim pro GP je nejlepší režim pro létání, co je na tom za omezování? Wide režim u GP je příliš široký režim určený spíše pro outdoorové aktivity, pro létání Wide není vůbec vhodný, už pro velké zkreslení vzdálenosti v FPV přenosu a rovněž velké zkreslení obrazu.
    To že je znáš myslím neznamená, že je umíš správně použít, což dokazuje Tvoje "kolize". Ale nic ve zlém, pro každého to je jednou poprvé :-) Jak jsem Ti již psal, doporučuji se podívat někam, kde se o tom dlouho, dlouho diskutuje, třebas se něco nového dozvíš.
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    WERT:? samozřejmě mluvím o originál Gopro. tak dík za vysvětlení, v čem jsem hodně mimo.
    WERT
    WERT --- ---
    PIPLA: kdyby to byla original kamera GoPro tak by se o tom dalo i polemizovat, nicmene si myslim ze jses hodne mimo:)))
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    GARDENROUTE: a není to trochu smutný, že si člověk koupi za desítky tisíc věc a musí se omezovat v nastavení kamery? narrow a médium režim samozřejmě znám.
    GARDENROUTE
    GARDENROUTE --- ---
    PIPLA: S Phantomem lítám 2 roky, a něco s nimi již natočil (viz mé předchozí příspěvky), a žádné problémy "s nožičkama" nemám. Je pravdou, ze mam zcela jiny podvozek (skládací z karbonu), ale se správným nastavením GP kamery (tzn. režim Medium) tam nohy byt vidět nemohou ani u setoveho podvozku.
    Asi by jsi mel navštívit nějaké fórum (např.. RCM), kde se toho o Phantomech a zkušenostmi s nimi můžeš dost dozvědět, než začneš zase dělat takové ukvapené závěry...
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    WERT: Jojo uz jsem koukal co tam flaknout.. ale jsem fakt docela nasranej.. tu jednu osu jsem zkusil i zakurtovat ze se ani nehne ale stejne se porad snazi vyrovnavat tudiz mi to prenasi vibrace do vyslednyho obrazu.. takze zejtra z toho zkusim vyrvat ten stribrnej cylindr a ten motor normalne zrusim ze prestriham vsechny civky... fakt uz nevim :D
    WERT
    WERT --- ---
    MLICKO: v nejhorsim tam muzes prdnout tohle:)

    FPV 2 Axis Brushless Gimbal With Controller For DJI Phantom GoPro 3 - US$51.80
    http://www.banggood.com/...is-Brushless-Gimbal-With-Controller-For-DJI-Phantom-GoPro-3-p-908068.html
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    Myslím že to pujde jen se za boha nedokazu pripojit k tomuhle gimbal asistantovi

    MLICKO
    MLICKO --- ---
    Resp. snažim se z H3-3D udělat H3-2D
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Týdeník Dotyk | 08/2015 | Drony útočí
    http://www.dotyk.cz/08-2015/4_drony-utoci
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    Jde ta jedna osa na tom gimbalu nějak softwarově vyřadit?
    WERT
    WERT --- ---
    Military unveils hybrid "Black Knight Transformer" drone
    https://www.youtube.com/watch?v=TdsROSio-uo
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    Nejakej tip jak opravit H3 3D gimbal? Na moturku (ten nejbilz copteru, resp. ten uplne nahore) jenz stabilizuje pohyb doleva/doprava mi vznikla vůle takže ten stříbrnej konec se trosku protaci. Takze po zapnuti se gimbal v tyhle ose muze muze zblaznit a po cca pulvterinovejch intervalech se porad cuka. Myslim ze to opravit nepujde.. shit.
    WILDDUCK
    WILDDUCK --- ---
    PIPLA: nohy se zas hodi pro neplanovany rychly pristani (pad), odnesou to nohy, namisto kamery a motoru....
    WILDDUCK
    WILDDUCK --- ---
    řešil jste někdo synchronizaci Phantoma 1 s kamerou FC 40 se Samsungem? nechce mi to v Galaxy note 3 najít kameru ve wifi zařízeních....:(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam