• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    NOMM
    NOMM --- ---
    B30: Tak to bud rad, kolegovi objednavku na Mavic v Alze uplne zrusili s tim, ze nevi kdy ho naskladni.
    RADAK
    RADAK --- ---
    B30: zadny procleni nebude. Nenechal jsem si to poslat postou. Priveze se mi v prirucaku.
    B30
    B30 --- ---
    tak po celým dnu v napětí jestli přijde sms od alzy došel mail že mavica očekávaj 16.12, fůů:( a baterky až v únoru..

    RADAK: a jak jsi řešil proclení?
    RADAK
    RADAK --- ---
    B30: Ja si to objednal minuly tyden na Floride a prijde to 20.12. Letenka na FL byla nedavno za 8. Takze to koupis za 25tis. Plus 8 a ses na cene Alzy a jeste mas vylet na Floridu :-)
    B30
    B30 --- ---
    CHORBON: jsem už docela skeptickej, ale včera mi u objednávky vyskočilo, že se očekává 30.11., záleží na datu objednání, já to zaplatil 28.10, alza to musela předobjednat dřív, tak se třeba vlezu do tý dřívější várky..ale raději počítat s pozdější variantou a pak se případně nechat příjemně překvapit..uvidíme..
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    B30: do vanoc to mit nebudes, v americe je posledni zprava o doruceni 27.12. a jestli vubec.... takze evropa -+ 14 dni mozna vice
    B30
    B30 --- ---
    CHORBON: to si počkám..snad to do vánoc bude..to celosvětový zdržení se zdá se rozpohybovalo (aspoň ve státech) tak uvidíme..
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    B30: to jeste asi nebude, budes si muset pockat
    RADAK
    RADAK --- ---
    prodavam P3P s 2 baterkama, baglem a filtrama, jestli mate zajem do posty.
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    ahoj, nema nekdo zkušenosti s propojenim multiwii 2.4 s 3DR 433mhz, uz dva dny se v tom placam aporad nejak nechce komunikovat, pripoji se ale data neproudi..
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    tyjojo, moc jsem nemel prehled o cenách, maximalne tak phantoma. par copter jsem uz jsem postavil, tak mě napadá co na tom stoji takovou raketu.?
    B30
    B30 --- ---
    CHORBON: nakonec koupeno tady na alze, příští pátek poreferuju..
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    Jo a na shopu v canade to vyslo levneji nez z us
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    B30: me jede strejda v prosinci z canady do cr uz mam objednano takze clo platit nebude a ten cenovy rozdil je fakt hroznej akorat to nesezenes v tom combu je to vyprodany mozna v nejaky dalsi vlne... ale stejne to neni nejak vyhodny proste si dokoupim pak baterky a je to pak jsou k tomu nejak sragorky navic....
    RADAK
    RADAK --- ---
    RADAK: a jeste doplnim ze cvicna objednavka z DJI store do Miami na Floridu dava do policka TAX opravdu 0USD.
    RADAK
    RADAK --- ---
    RADAK: na druhou stranu apple store dava stejnou cenu a pri objednave lze podle ZIP code odhadnout dan.
    RADAK
    RADAK --- ---
    WERT: ja teda nevim, ale na dji je u ceny v USD napsano TAX included.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    B30: tam zaplatis urcite dph a asi clo.
    tady ne: http://www.ebay.com/...Avoidance-GPS-WiFi-in-UK-/142138282532?hash=item21181a1224:g:xr0AAOSw4shX843V je to z UK, tedy EU (zatim).
    WERT
    WERT --- ---
    B30:
    WERT: jeste pri poslani z US jeste zaplatis CLO a DPH.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam