• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Snad neurazim odkazem na facebook... Chodíme teď často (několikrát týdně) létat v Praze. Jelikož většina je off nyx, domlouváme se tady:

    https://www.facebook.com/groups/RCPRAHA

    Jste li v praze či poblíž, přidejte se, polétáme :)
    HANZ23
    HANZ23 --- ---
    WERT: myslim, ze to inzenyri v Cine spatne okopirovali :D Predpokladam, ze Zerotech Dobby to nedela. A to mozna bude ten rozdil $300 v cene
    WERT
    WERT --- ---
    HANZ23: je to divne :/
    me kdyz ztratim signal tak to samo "automaticky" :))))
    zacne padat, kde udelali inzenyri asi chybu... :)
    HANZ23
    HANZ23 --- ---
    WERT: ja to ridil full manual, tahle hracka to snad ani jinak neumi. Ale myslim, ze kdyz jsem dal povel stoupat aby sel od zeme, tak se tam neco zvrtlo, ztratil se kontakt s appkou a on si proste stoupal a stoupal a stoupal... Kdyby mel v sobe vyhledavani, tak by to byla pecka, ale takhle pri padu mohl zustat zasklej i v korune nejakeho stromu. Je to listnatej les a pri vaze 73g se asi mohl seknout i na nejaky vetvi.
    Aspon sem si to trosku osahal a ted budu setrit na toho Cheersona CX 20 s GPS :D
    WERT
    WERT --- ---
    HANZ23: Uprimnou soustrast... to je to uskali nejakyho posahanyho softwaru a automatiky + aplikace v mobilu. Proto je lepsi tyhle maly srace ridit full manual a mit v tom jeste vyhledavani.

    Uz jsem to ztratil asi 5x a vzdy nasel... neni to problem ztratit i na louce kdyz vidis kam to asi spadlo.
    HANZ23
    HANZ23 --- ---
    Tak a je po ptakach :D
    Vcera mi to Elfie frnklo. Po startu prestalo reagovat a nabiralo plnou parou vysku. Nez sem vubec stacil vypnout/zapnout appku byl uz mimo signal wifi. Nabral tak cca 20-30m vysku a capnul ho vitr, ktery ho vzal nad les. Nekolik hodin chozeni po lese, poskrabany nohy, zapichany trni, ale ruzovka nikde :(
    Takze kdyby mel nekdo zajem, mam doma nahradni cernej kryt tela a komplet 4 vrtulky s hridelkama (ruzove).
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    tady je duvod proc si myslim ze na nataceni videa z dronu je nejlepsi racecopter :D


    https://www.youtube.com/watch?v=1saYlCxs-iE&ab_channel=NeoSphere
    B30
    B30 --- ---
    už v tom lítám .)
    HANZ23
    HANZ23 --- ---
    ONEHEART: je to moje prvni hracka tohohle typu, takze zatim spokojenost. Lopingy mne nejak vubec nenadchly, svetylka ve dne skoro stejne nejdou videt, headless mode jsem zatim vlastne ani nevyuzil a kamerka uz me pomalu prestava bavit :D Ale myslim, ze na hrani a seznameni se quadkopterou nez si poridim neco vetsiho to snad nebude spatny. Pokukoval jsem nejdriv po Cheerson CX 20, ale rekl sem si, ze kdyz uz mam neco rozflakat, tak at to moc nestoji...
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    ANARCHY:
    HANZ23: nez jsem poprve kameru vyzkousel, tak jsem myslel, ze to bude parada. Po shlednuti prvniho videa uz jsem kamerku nikdy znovu nenasadil. Aneb 2MP + absence gimballu me velmi spolehlive odradila; ta (ne)kvalita videa je otresna.
    Ja osobne bych u levnyho drona predevsim koukal na to, jestli je v modu nejvyssi citlivosti pouzitelne otaceni ve svisle ose (yaw), aby se s tim alespon dalo naucit opravdove letani.
    Nevzpomenu si, jak je na tom syma x5c, to jsem jeste neumel litat a toceni jsem nepouzival, ale urcite na tohle muzu doporucit nihui u807, ma to hezky vyvazenou citlivost ve vsech osach (a v modech koresponduji).
    Kamerka, lopingy, svetylka, headless jsou jen picovinky, kterych moc neuzijes a brzo se jich nabazis.


    HULIK
    HULIK --- ---
    ANARCHY: Dekuji ze jsi mi daroval 15s tveho zivota, jsem dluznik :-)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    HULIK: 15s hledani na dx.com ;-)

    JJRC H37 ELFIE WIFI FPV 720P Mini Drone RC Quadcopter w/ Camera - Pink - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dx.com/...-elfie-wifi-fpv-720p-mini-drone-rc-quadcopter-w-camera-pink-456744#.WNpdCW995hE
    HULIK
    HULIK --- ---
    HANZ23: Hodíš prosím odkaz?
    HANZ23
    HANZ23 --- ---
    HANZ23
    HANZ23 --- ---
    AVALON_CZ: objednaval jsem na dx.com za cca $48. Mam tu ruzovou verzi s 2MP kamerou. Ta cerna ma jen 0,3MP jinak jsou uplne stejne.
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    HANZ23: To jsem chtěl.. kde jsi kupoval?
    HANZ23
    HANZ23 --- ---
    Sice je to oproti DJI apod. fakt detska hracka, ale za cca $40 to ma 2MP kameru a na hrani pro zacatecnika celkem sranda
    Jjrc h37 elfie onboard
    http://www.youtube.com/watch?v=TL8f96zd2p4
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    Tak jsem to dal konečně dokupy.:) musel jsem vyměnit jeden motor vydaval zvuky jako by v něm nebylo ložisko.:) taky jsem zjistil, že ten pád nejspíš nepřežil ještě gimbal.. při testu na stole jsem si ale všiml že se jeden regl hodně hřeje, muze to byt tim, ze tam kde je pripajeny je pripajeno ještě čidlo na baterku, nebo je vadný.? regly jsem daval všechny 4 nové.

    WERT
    WERT --- ---
    AVALON_CZ:
    WERT:
    WERT: BTW tady je ten muj ZABIJAK kdyby to nekoho zajimalo: WERT:

    :D
    WERT
    WERT --- ---
    DUALCHANNEL: na doma super (ale chce to bydlet v telocvičně), venku to taky jde, nekde na dvorku uplne v klidu, na miste kde uplne nefouka je to taky dobry... a i kdyz fouka, clovek se aspon prave nauci litat a pocitat s vetrem apod. Orientovat se kdyz na to nevidis apod. S velkym dronem kterej drzi vejsku, misto a podobny vychytavky, tolik srandy nezazijes, respektive nezazijes nikdy ... protoze se ti s veci za X tisic proste nechce litat treba 10 cm nad zemi v rychlosti.

    FPV je pak samo jinej level a i to dela hubsan maly... a vcelku pouzitelny.
    Bonus toho malyho je, ze si tu hracku beru i kdyz jedu nekam ven do auta a vzdycky si chvili zalitam treba i na parkovisti :) podle me slabina kazdyho drona je to, ze to proste drive ci pozdeji posles do zeme a ty maly droni jsou levna stavebnice... takze clovek hned financne nevykrvaci. vsechno je spotrebak s tim je treba pocitat.

    A pro koho to neni spotrebak, ten to jen lesti ve vitrince...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam