• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    Tipy, triky a vše ostatní ohledně RC Quadrokoptér, létajících RC modelů osazených čtyřmi motory. Rady při nákupu zařízení a příslušenství. Quadrokoptéry s kamerou - vlastní ukázkové fotky a videa.
    rozbalit záhlaví
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    krivoklat, 50-100m, 8pm vecer, slunce v zadech, 4k, bez uprav - krom orezani
    https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=fbc55WipiDk

    blizky vychod 500m, 5am, bez filtru:
    5am, asi 4.5 2017, neupravene, bez filtru, 500m,
    http://www.youtube.com/watch?v=Jsv93b1QWeo


    //bude trosku trvat nez youtube zpracuje 4k( asi +10 min)
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    SELECTOR_IX: neco tu hodim s mavicem. moment.

    MRAKY:
    VFR příručka - Česká republika
    http://lis.rlp.cz/vfrmanual/actual/gen_1_cz.html
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    někde sem četl názor, že mavic má slabší kameru než phantom... proč tu vlastně nejsou fotky? nejsou lidi? (drony?)
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    jeste jeden dotaz - Existuje nejaky udrzovany seznam nerizenych letist v CR?

    //poslal jsem to i na ulc, ale zatim bez odpovedi. Jsem krapet nedockavy, tak to davam i sem..
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    EDASX: na fb je nejaka skupina, rc bazar nebo tak nejak, a nebo rcmania
    EDASX
    EDASX --- ---
    Zdar, mam doma Bebop drone 2 + Skycontroller - ma naletano min nez hodinu. Nechce to nekdo nebo poradte, kde to prodat? Diky
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    Nevitejak se da propojit mavic s ipadem mini? Ten puvodni kabel je moc kratkej a pres normalni kabel co pichnu do ovladace do usb to jede ale je to nejak offline
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    WALT_DISNEY: muzes mi prosim poslat konkretnejsi informace na tomas@hustleproduction.cz? potrebuju vedet, kde presne to bude, co to je za akci, pripadne prostor, kde se to bude konat atd. S festivalama a lidma na nich to je trochu slozitejsi :)

    diky.
    WALT_DISNEY
    WALT_DISNEY --- ---
    Ahoj všem, nevím jestli jsem tady správně, ale asi jo. Sháním někoho s dronem, kdo by nám natočil pár záběrů z výšky na našem benefičním festivalu. Něco málo peněz máme ale žádná hitparáda. Stačí nam hrubý materiál, žádný střih, postprodukci apod. Díky dan
    jo akce je 13.5.2017 v Praze.
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    budem dnes od 17h u betonarky, dorazte kdo mate chut. mapa viz muj min prispevek
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    prkne misto na vsechno.) praha, chodov, betonarka skanska kousek od omv..
    /files/000/016/1696022_1134e276477772682f23/original.jpg"attachment-list">
  • 2017-04-17 12.23.11.jpg (641 kB)


  • VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    MERTLAS: dik za radu ;) kazdopadne bych to mel urcite jen jako hobby. Delat z toho naky videa a max. to dat treba na youtube nebo tak... Doplnek X rozhodne prostuduju. A HOP poznam jak? :) je na to naka mapa? Treba podle ty mapky kde mas ty letovy zony tam je treba ta svetle modra oblast, kde bys moh litat do urcity vejsky, ale jestli je tam HOP, to tam neni ;) (a ano, ptam se driv, nez googlim :D)
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    ahoj, založil jsem youtube kanál ke skupině Létáme v Praze co jsem postoval cca před týdnem:

    https://www.youtube.com/channel/UC0tZjrG3OyygNqupNPdPOMw?&ab_channel=FlyinginPrague

    Budu tam nahrávat videa ze srazů. Také mi můžete posílat Vaše natočené videa ze srazů a já je zpracuju a nahraju. Pokud se Vám nápad líbí, prosím podpořte ho likem a odběrem.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DUALCHANNEL: :D no asi to uplne vedet nepotrebuju :D
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    MERTLAS: no nikde se o tom rozhodne nedoctes. stejne jako o dalsich bez.opatrenich, co tam maj. nezbejva nez to vyzkouset, chcesli mit jistotu)))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DUALCHANNEL: No to imho nemaj :) rozhodne ne zarizeni, ktery dany stroj jen tak sunda nekontrolovane na zem. Pokud to maj, jakoze jsem o tom neslysel, tak maj zarizeni, ktere nad strojem prevezme kontrolu a bezpecne jej dostane na zem.

    Sundat stroj jen tak nekontrolovane na zem si nemuzou dovolit uz jenom z toho duvodu, ze by bud znicili objekt (ono baterka, ktera je ve Phantomovi dokaze klidne i zapalit barak) nebo to na nekoho spadlo a mohlo zabit. Opet kilovej Phantom dokaze cloveku pri padu i jenom z 10m nadelat z hlavy slusnou paseku.

    Ale nerikam, ze to treba nemaj. Jen mi to s myma vedomostma a osobni ucasti pri predstavovani zarizeni (a to konkretne na mem stroji), ktere rizeni prevezme, bezpecnostnim slozkam nepripada pravdepodobne, ze by meli stroj, kterej nekontrolovatelne sestreli dron na zem :)
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    MERTLAS: mozna mnou spatne formulovano, ale rikam ti, ze maj zarizeni, kterym ti zamezi natacet na hrade. a bylo mi to presentovano, ze sundaj, ne, ze prevezmou rizeni...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam