• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    Kupoval jsem co njvykonejší ale přitom nejlevnější

    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    RADAK: To je pravda, jans tím lítam na vesnici a nikdo si nestežuje ano duchodci což se divím protože ti občas s tímdhle mají problémy spiše se mně ptali co to je a na co to je a celkem to obdivovali
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    Nevi někdo o nějakých dobrých anténách na 5.8GHz moje mi nestačí a rády při FPV letu třeba jen kousek ztrácí signál mám todhle https://www.rotorama.cz/fpv/eachine-tx526-25-200-600mw na 600mw a brýle tydhle https://www.rotorama.cz/fpv/eachine-vr-007-pro Drona mam DJI Phantom 1.1.1. Diký
    RADAK
    RADAK --- ---
    VEXCZ: nemyslim si ze clovek s takovymi cukavymi zabery bude natolik zdatny pilot ze bude mit povoleni.
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    Jestli ma povolení proč ne
    RADAK
    RADAK --- ---
    SPAULDING: noc + prelet na lidma
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    RADAK:
    SPECZ:
    Co je na tom problematického? Hudba?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    RADAK: To je zrovna pripad kdy je tezke odlisit odvahu od nevedomosti/lhostejnosti/blbosti ...
    RADAK
    RADAK --- ---
    SPECZ: obdivuju odvahu autora za sdileni na FB
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    Man gets threats—not bug bounty—after finding DJI customer data in public view
    https://arstechnica.com/...-private-keys-for-ssl-cloud-storage-in-public-view-and-exposed-customers/
    ESPION
    ESPION --- ---
    KAWOCUBE: Nechceš pokecat po telefonu nebo skype? Nechce se mi to tu vše sepisovat.
    ESPION
    ESPION --- ---
    SELECTOR_IX: Hele mistře, já už se tu s tebou nehodlam přít. Mysli si třeba že je mi 18 a umim s kalkulačkou. A ohánět se tím koho znáš... Tak jdi za tím dotyčným...
    KAWOCUBE
    KAWOCUBE --- ---
    ESPION:
    ESPION: Ahoj, Pix4D je taky platena a vysledky ma netesia. Lety som provadel za slnecnych dni, ale tiene na fotkach asi vylucit uplne nejde. V niektorych pripadoch mi dokonca chybali kusy fasady. Spracoval som to v Pix4D cloud appke (Ten je zdarma ale len k mobilnej appke ~$500/rok myslim :)). Odpoved na otazku aku chcem kvalitu = co najvyssiu a najpresnejsiu, exportovatelnu do otvoreneho 3dprint forrmatu bez nutnosti nejakej rucnej prace na modelu. Videl som minimalne jeden dalsi projekt ale este som ho neskusal. Ktory placeny software pouzivas ty? Ten "placeny SW" mas lokalne na svojom kompu alebo to ako u Pix4D tlacis do cloudu?
    Dik.
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    A mezi náma, znám kluka, co trafopájkou opravoval notebooky a grafický karty (v době, kdy notebook byl celkem luxus, v grafikach byl standard S3 a šváby měly nožičky po stranách, takže se na ně člověk dostal.) Jenže dnes se věci vyměňujou nebo vyhazujou. Automechanici už nejsou, nahradili je autotronici (chlapec s notebookem, jehož jediná dovednost je připojit kabel na ODB konektor auta a přečíst závadu na displeji). Ty budeš myslím ta nová generace... Snad ještě nevymřela ta stará...
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    ESPION: ne. Hledám někoho, kdo mi opraví dron do max 5000,-
    Protože 6 litrů stojí nová deska. Oprava za dva tři litry by byla prima, ale litr za informaci že je závada na desce a tudíž to nejde opravit není úplně to co hledám.
    ESPION
    ESPION --- ---
    SELECTOR_IX: Já ten pocit mám. Opravit vše co lze umím, nástoje na to mám. Pokud hledáš někoho, kdo ti za 500 opraví švába, asi jsi ve špatný skupině.
    ESPION
    ESPION --- ---
    KAWOCUBE: Ahoj, zkušenosti mám. Pro co nejlepší výsledek je důležité udělat kvalitní fotky za správného počasí, ve správnou dobu. Stíny nejsou žádané. Na provedení letu je dobrý jak píšeš Pix4D. Podle toho jak chceš kvalitní model, musíš nastavit výšku letu a druh dráhy letu. Né vždy platí, že čim více fotek, tím lépe. Je to podle strukrury terénu (textury). Pro vytvoření modelu ale používam placený software, který vytvoří mnohem lepší model než Pix4D zdarma.
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    ESPION: pokud se to v jednom případě z třiceti rozběhlo, snad je to opravitelný. Neumím si představit, jak by to mohlo být motorem, když motor nemá komutátor ani elektroniku. A fakt nepotřebuji informaci čím to je. Že je závada na desce je mi celkem jasný. Potřeboval jsem informaci, jestli tu někdo zná někoho, kdo to umí opravit. Představuju si, že je tam nějaká součástka, která vlivem vlhkosti změnila parametry. Tj. někoho, kdo má osciloskop, umí ho použít a pak samozřejmě nějaký další know-how...
    Nemám pocit, že bych tě tu nějak pomlouval, navážel se do tebe nebo tu pouštěl informace typu "lidi jako on mě serou". To tu myslím ani nikoho nezajímá... Naopak si myslím, že jsi fér tím, že jsi mi narovinu napsal, co pro mě můžeš udělat.
    ESPION
    ESPION --- ---
    SELECTOR_IX: Je vidět, že nevíš o čem mluvíš. Nikdo ti špatnej regulátor na desce neopraví. Já tě chtěl za litr ubezpečit, že je to opravdu regulátorem a né motorem, nebo něčím jiným. To je víc práce než za 500. Moje cena je pořát stejná. Jen pro tebe už nehnu ani prstem. Mnoho zdaru v hlednání opraváře. Zkus Telink ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam