• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    VEXCZ: jasně, mobilem se připojíš na WiFi vysílačky
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    Má tady někdo DJI phantom 3 standard? Potřeboval bych vědet jestli jde normálně s mobilem propojit přes apku jako u dji phantom 4 (možná debilní otázka ale chci si být jist ať nekoupím špatně phantom 1.1.1. Už mi nestačí) Děkuji ;)
    ESY
    ESY --- ---
    AVALON_CZ: tezko rict:) zkus to preflesovat na cisto. nastavit. rekalibrovat. zkontrolovat to v betaflightu. tezko rict. Ja bych normalne ty motory koupil v rotorame, ale bohuzel dneska uz meli volno :D
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    AVALON_CZ: gyro je ok ? rekalibrace nepomuze ?
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    ESY: Já mám TinyWhoop, ale nějak přestal lítat, jako by nebyl vyváženej. Všechny motory ok, vrtule taky, rám ok. Nějaký nápady? Jinak bych motor přenechal...
    ESY
    ESY --- ---
    Nema nekdo nejaky volny motory k tiny woopu? svatky predemnou a jeden motor umrel :/
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    SELECTOR_IX: Vidis a ja myslel, ze mavic a phantom maji stejnou kameru
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    FRACTAL: už sem to vrátil, pač phantom standard má mnohem lepší kameru...
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    SELECTOR_IX: Dynamic homepoint ti nefacha?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Blbecci, kdo serm dal odkaz na tu rotoroamu? uz mam doma tiny whoop a premyslim o poradny vysilacce :( nemam vas rad :)
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    SELECTOR_IX: Jisteze. A neverim tomu - beru to jako bonus na predvafeni se a radsi dolitnu sam :)
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    NOMM: To vim, jenze jsem zhejcanej volnosti v aftrech. Ty vysledny dve minuty v tom naflakam. :)
    NOMM
    NOMM --- ---
    FRACTAL: After Effects nejsou na strih ale na postprodukci ;)
    Pokud bys chtel strihat v produktu od Adobe, pouzij Premieru, to je strizna!
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    heh, "kdyz se neco podela vrati se" ne, když se neco podela tak v lepsim pripade koukas jak leti pryc, v tom horším ji ani nevidis :D
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    FRACTAL: mě se mavic vracel na místo startu, což bylo na prd, protože jsme ušli půl km (já za ním) :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    FRACTAL: jedna dobre minena rada myslena uprimne... never tomu. Nikdy tomu never! :) A ikdyz je to tak mrnavy, tak s tim rozhodne litej tak, abys dodrzel Doplnek X :)
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    VEXCZ: No snad jo. Hlidam si navratovou vejsku a homepoint mam na sebe :)
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    FRACTAL: Jestli ho mas dobre nastavny tak jo :)
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    Me uklidnuje, ze kdyz se cokoli podela, tak se proste vrati sam domu. Tedy...chci tomu verit :)
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    Uvažuji ze vymnenim sveho phantoma 1.1.1. za neco novějsiho co aspon podporuje iosd bo uz mne to nbavi hlidat si jestli je nebo neni vybity
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam