• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MERTLAS: atti umi 23 m/s, to je driv nez novy boty.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    joo attina :) kazdopadne tos musel celkem dost metelit...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MERTLAS: bylo uz sero, takze sensory moc nefungovaly. Proletel jsem nad sebou a nez sem se otocil a uvedomil si, ze tam mam stromy hodne blizko a zacal "brzdit" a ziskavat vysku, tak uz bylo pozde a narval sem to do lesa - stromy bez listi. Ted koukam, ze sem lital v A rezimu, takze rychle a bez sensoru.

    Vypadalo to dost priserne; baterka odletela, nastesti furt blikala zelene, takze jsem ji nasel. Tri vrtule se zlomily a rozletely, ctvrta je ok, cely to bylo ze svahu, takze Phantom se zritil docela dost hluboko. Na videu to neni, asi jak vypadla baterka, tak se nestihl ulozit buffer.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    jen dotaz, jak si to trefil? vypnuty senzory?
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    rozhodne bych nic nelepil. jestli jses z prahy tak napis ID espion a urcite se s nim nejak domluvis.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    HOWKING: hned jsem nasel dva servisy, tak jim poslu poptavku k naceneni: dronestoreprague.cz a dronpro.cz
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    HOWKING: jakoze mam sehnat komplet celej kryt novej? Nejlepsi teda bude mozna sehnat servis...
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MARASAN: Nelepil bych. Vždy se to vymstí. Určitě půjdou poškozené díly koupit nové a vyměnit. Je to věc se kterou se holt padá a určitě si pak lidi nekupují celé nové.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Vlitl jsem dnes s DJI Phantom 4 do stromu a ulomil jsem motor. Dost velka skoda, potrebuju to opravit (doufam, ze to ma smysl). Mate nejaky rady jak na to? Ja to vidim na srovnani co nejpresnejsi, pak to nejspis slepim a zajistim paskama z karbonu, jen potrebuju zjistit, jaky lepidlo pouzit, protoze epoxid na tom plastu asi moc drzet nebude a pokud bych to opatlal cely, bude to o dost tezsi.
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    SELECTOR_IX: Spark naseka 46 fotek. Komplet spodni koule plus malicko nad horizont. V autopano giga to sesiju dohromady a oblohu bud cvaku zespoda iphonem a nebo ji dokompletuju z tech bocnich casti.
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    FRACTAL: luxus. To umí ten spark nebo nějaká aplikace? Jak jsi natočil to nebe nad?
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    Jsem spis na fotky a videa nez na zavodeni, tak par malickosti :)

    High altitude Beroun view
    https://www.360cities.net/image/high-altitude-beroun-view

    Industrial area in Kraluv Dvur
    https://www.360cities.net/image/industrial-area-in-kraluv-dvur
    ESY
    ESY --- ---
    SELECTOR_IX: takhle
    Foxeer Box Action camera mount for Martian II by Rhymin - Thingiverse
    https://www.thingiverse.com/thing:2536494/#files
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    Jak zabalit? Tak měkký to zase není
    ESY
    ESY --- ---
    SELECTOR_IX: to ja predevicrem nadesignoval vlastni drzak ale jen zespodu a z PLA. zTPU bych to mohl cely zabalit:P
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    ESY: já si vytiskl krytku na objektiv :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ESY: zeptej se v klubu 3d tisk, tam by nekdo takovy byt mohl
    ESY
    ESY --- ---
    Neumi tu nahodo nekdo z Prahy tisknout z TPU?
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    Akorat je blby, ze jsem ze svyho okoli asi jedinej, kdo je schopnej toho drona videt cca na 300m. Vsichni spotteri jsou v loji po 100 metrech :)))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    On to nemusi byt ani pilot... staci vzit pritelkyni :) proste nekoho, kdo na dron bude koukat. Ale samozrejme pokud budes litat nekde mimo civilizaci, tak to je v cajku. Jediny, kdyz to pak nekam posles a nebudes vedet uplne kde to bylo, tak je lepsi mit nekoho, kdo ti napovi no :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam