• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    Tipy, triky a vše ostatní ohledně RC Quadrokoptér, létajících RC modelů osazených čtyřmi motory. Rady při nákupu zařízení a příslušenství. Quadrokoptéry s kamerou - vlastní ukázkové fotky a videa.
    rozbalit záhlaví
    TOMMYKNOCKER
    TOMMYKNOCKER --- ---
    SARKUF: Co to obnasi?
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    LAUNCHER: tak pri testu funkcnosti jsem uz lehci kolizi mel, to je pravda.) Na ten prvni rok mi to rozumny prijde, ale co jsem prave hledal, tak ten servis na druhou stranu nic moc... Takze uvitam klidne vic nazoru
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SARKUF: Okamzite do toho jit, nez to rozbijes :-)
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    nekdo zkusenosti nebo nazory na DJI care refresh?
    vcera mi prisel MavicAir a jsem dronopanic, tak zvazuju, jestli do toho jit nebo ne... nazory na netu jsou ruzny a casto je to hejt na jejich zakaznicky servis, tak nevim...
    RAGULAJA
    RAGULAJA --- ---
    Za odvoz (odnos) USB dongle pro RC sim Phoenix
    Kdysi jsem s ním trénoval na Spektrum Dx6i, nevím, zda je ještě někomu k užitku. K dispozici do konce března v Praze 10, pak popelnice. Kdyžtak pošta.
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    to ja si to vsechno az na ten jeden pripad rozmlatil vzdycky sam :)
    BOZA
    BOZA --- ---
    Plameny potvrzuju: prosrouboval jsem se do vinuti motoru (i kdyz jsem to kontroloval) a po nejakem case letu vyslehl plamen:



    Ale vypada to, ze to odnesl jen ten ram, ze motory jsou ok, po uprave sroubu.
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    VEXCZ: sakra, ja toho postavil uz dost ale plameny jsem viděl jen jednou, kdyz mi shorel regl na hexe, nastesti to bylo asi metr nad zemí takze to odnesli jen nohy.:)
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    VEXCZ: naza lite, s inav je vetsi zabava.:)
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    SICKBOY4000: Ale tak to je inav jak koukam ten mam v olanu nekdy za par let az dodelam skolu
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    PETJU: Vsak stavebi quadu sam neni tezke jen to stoji nervy a obcas slehaj plameny (osobni zkusenost) XD
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    SICKBOY4000: Takova mala mrska :)
    TOMMYKNOCKER
    TOMMYKNOCKER --- ---
    PETJU: Podle toho, co jsem videl to tak je. Hodne je tedy vychvalovan 100Mbit datovy tok. Mne se na nem (Air) libi, ze to krasne strcis do batohu i na beznem vyletu si muzes udelat nejake zabery a fotky.
    Mavic Pro zas vypada, ze je to pokrocilejsi stroj.
    TOMMYKNOCKER
    TOMMYKNOCKER --- ---
    MICTECH: Prave, ze u toho Airu se mi to taky zda. Pokud mohu posoudit podle Vimeo a YT.
    TOMMYKNOCKER
    TOMMYKNOCKER --- ---
    SPECZ: Jo, to je jasny :)
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    TOMMYKNOCKER: Nevim presne, jak je to u Mavic Air, ale Mavic Pro ma pri 4k lepsi obraz, takze ikdyz delas downsizing, tak je lepsi 4k. Urcite se daji na YouTube dohledat srovnani 4k vs. 1080p.

    Na Windows bych vzdycky sahnul po Sony Vegas, ale hodne to zalezi na osobnich preferencich. Zkus a uvidis.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    TOMMYKNOCKER: Za pár let ti 4k přijde jako hrozně malý rozlišení ...
    TOMMYKNOCKER
    TOMMYKNOCKER --- ---
    Uvazuji nad dronem a s nejvetsi pravdepodobnosti to bude Mavic Air. Ma cenu tocit ve 4K, kdyz pak stejne budu delat downsizing na FullHD?
    V cem strihate? Libi se mi Power Director, kdysi jsme neco delal ve Vegasu, ale PD je takovy jednodussi.
    ESY
    ESY --- ---
    SPECZ: duga dive je legendarni
    Ultimate Duga Dive
    http://www.youtube.com/watch?v=YhJpdCZNSDc
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    ESY
    ESY --- ---
    Tak prvni poradny bando, tak jsem to musel zdokumentovat..

    EPIC BANDO ( FPV )
    http://www.youtube.com/watch?v=FJ4yxLc_1D8
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam