• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    B3DA: aha.dik za odp
    B3DA
    B3DA --- ---
    PPNEKK: dji baterky se samovybiji po nejake dobe co je nelitas, abys je neskladoval dlouhodobe plne nabity a nezkratil zivotnost. za jak dlouho se to zacne vybijet se da nastavit v dji go appce, myslim ze max je prave 10 dnu
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    je normální ze u baterie(mavick air) pri nepouzivani klesne napeti? Baterii ulozim plne nabitou(sviti 4diody) a kdyz ji vyzkusim treba za 10dnu ,tak uz sviti 3diody a je nabita treba jen ze 70procent.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    S phantomem jsem teda v zime nemel nejmensi problem, krom kratsiho doletu.
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    WERT: kondenzuje na rozhraní těch vymrzlejch části s těma zahřívajícíma se... ale kdo chce kam...
    WERT
    WERT --- ---
    AQUARIUS: A uz si slysel o hi tech vynalezu kterymu se rika rukavice???
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    BIG_SCHADE: jasny, jedinej problem je s baterii, tu nos v naprsni kapse od bundy az do startu, a i tak pocitej s kratsim let. casem.. při mrznouci mlze by jeste bylo zahodno pouzit nejakej nemrznouci silikonovej srac na vrtule..
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    WERT: a s mrznoucíma prstama...
    Navíc bych v zimě dával větší pozor na namáhaný plastový díly, jako vrtule a rámy, plast křehne.
    BIG_SCHADE
    BIG_SCHADE --- ---
    WERT: Konecne rozumna odpoved :))

    Takze litat muzu !!! ?
    WERT
    WERT --- ---
    SELECTOR_IX: odkdy kondenzuje voda na necem teplym???
    BIG_SCHADE: proc bys nemoh,
    ve studenym vzduchu to lita i lip... hlavni problem je tak maximalne s baterkama....
    BIG_SCHADE
    BIG_SCHADE --- ---
    Diky moc za rady !!
    Ale stejne jsem se nedozvedel, jestli muzu s dronel litat i v zime, nebo chladu co ted venku je...‍♂️
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    NYX: vlhkost? páč mavic dost topí... takže ten kondenzát se vytvoří hned...
    NYX
    NYX --- ---
    BIG_SCHADE: Minuly tyden jak byla kosa se mi mavic 2 choval fakt divoce. Ale co jsem hledal, plno lidi v takovych podminkach problemy nema, tak nevim.

    Hlasil mi barometer error a prudce menil sam od sebe vysku.
    BIG_SCHADE
    BIG_SCHADE --- ---
    Ahoj vespolek, prosim u radu, doneslo se ke mu, ze by se prej nemelo v zime/chladu litat s dronem, co je na tom pravdy ? Mam Dji Spark, diky :)
    ESY
    ESY --- ---
    SELECTOR_IX: oke :D
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    ESY: jsem. rád. vemu ještě phantoma, ať natočíme něco ze vzduchu... Teda pokud mi ho nesestřelíš :)
    ESY
    ESY --- ---
    SELECTOR_IX: Muzem nekdy zkusit jestli si pha.
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    ESY: mě by teda zajímalo, jak by sis poradil s mým jumperem. lítá to prej přes devadesát, ale já na to nemám koule :)
    ESY
    ESY --- ---
    MERTLAS: jojo u tech freeestyle/raceru je to jeste vic znat, ale teda kombinace nelitani + zima je zlo. Ale mel jsem sanci si zalitat tady s hromadou spoteru, v noci kdy nikdo nechodi :) Tak to se neodmita:)))))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ESY: Jojo je to brutalne znat, kdyz to nejakou dobu nedrzis v ruce. A neni to jen u raceru. Ja kdyz nesic nelitam tak nez jdu na zakzazku tak si davam par testovacich letu... uz se mi to jednou vymstilo, ze jsem sel rovnou zostra na kseft po zime, kdy jsem moc nelital :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam