• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    MASTA
    MASTA --- ---
    DRAGON: Vole mam iphone roky a ani nevim kde jsou itunes v telefonu, na pocitaci je taky nemam. ;) btw Air pouziva pro komunikaci mezi dronem a ovladacem stejnou technologii jako Spark, pokud chces lepsi dosah a min ztrat signalu, mel sis koupit Pro. Ale uprimne te nechapu, mam neco nalitano a k 500m jsem se dostal jen jednou a byl jsem podelanej za usima, ty jdes a flaknes to tam v Praze pri svym prvnim letu...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FRACTAL: pri predstave ze jeste jednou budu instalovat zkurveny itunes, se mi dela blbe :)
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    DRAGON: No ze radai koupis hovadinu za 16 nez jety jabko za 4 :)
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    DRAGON: No s tou appli srackou :) mi mavic 2 pro zatim doletel nejdale 3,9 km ... ale je fakt ze v prirode ... napriklad draty vysokeho vedeni rusi slusne
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FRACTAL: miluju tyhle kecy, dik :)
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    DRAGON: Ty mas tak tezkej zivot :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    kluci, kdo tu mate Smart Controller? Premyslim ze ho vezmu kvuli tem vypadkum signalu, wnoice mi psal ze obecne plati ze dji + android = shit. Je to pravda? kamos ma pro 1 a nikdy nic takovyho nezazil, tak je mi to divny. Smart stoji 16 litru, tak uplne nevim, jestli do toho jit. Přechod na apple nepripada v uvahu, tu sracku uz doma nechci.
    dik
    COSMY
    COSMY --- ---
    dolital ne?
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    DRAGON: mavic air jde prepnou do fcc modu a pak muzes litat mnohem dal. Myslim, ze to bude u tveho drona stejne.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    W_NOICE78: android. stojim v te "ulicce, jak leti rovne mezi stromy, tak ja stojim a koukam na nej zezadu prave..
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    FRACTAL: Polarpro ma apllikaci, ktera ti to dokaze vypocitat. Jmenuje se na iOS Polarpro

    Blby je to, ze shora vidis trochu jinak. Dost casto je zem tmava a v tu chvili je nd trochu blby. Ja nejcasteji pouzivam nd8 a ve vyjimecnych pripadech nd16.
    Parkrat bych potreboval nd4, ale tu nemam :D


    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DRAGON: No ty ne, ale kdyz si cinan usmysli, tak to dokaze ruzny veci, aniz bys chtel :D

    Jinak co se signalu tyce nevim, jestli muzes prepinat na mavicovi mezi frekvencema?

    Ja na phantomovi mam prenos pres 2,4 nebo 5,8 nebo dual. Nastavuje se to v zalozce tusim HD.

    Plus spouste lidi pomohlo prepnuti komplet vysilace z evropsky CE normy do americky FCC.

    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    DRAGON: z toho videa nepoznam kde stojis, muzes se podivat do flight logu. Pouzivas android nebo iOS?
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    DRAGON: Zajimave. Sparkove batery umi jet naraz
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    W_NOICE78: vzdyt je na tom videu jasny ze mezi mnou a dronem neni zadny strom (ta cesta..)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MERTLAS: ja tak vysoko litst nehodlam...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FRACTAL: hele to moje neumi, stav baterek bylo 3/4 každá. a proste to cekalo po jedny
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    DRAGON: Ono to umi nabijet vsechny naraz. Ale to nesmi bejt vyflakany do mrtva.
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    Kdyz se tady propiraly ty filtry... Naka rada jak co nejuspesneji zvolit pred letem ND filtr? Myslim tim postup pri vyberu vhodnyho zatemneni abych udrzel dvojitou zaverku a nemel preex nebo pod ex a nasledne se musel vracet a pristavat...
    Je mi jasny ze to casem chytnu do oka a budu vedet, ale dobra rada vzdycky vsechno znatelne urychli.)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DRAGON: Jen takova drobna... tady dost casto litaj IZS do Motola a do Vojensky (uplne nechces, aby se ti pri RTH potkal se spechajicima Lehkejma Petrama s tezkym pripadem na palube :) )... navic to je z pohledu legislativy HOP, kde bys bez udeleny vyjimky nemel litat a zvlast ne takhle ze zacatku, kdyz to jeste nemas uplne v ruce...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam