• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a to sem už poslal orlíka přes 4km daleko, já vím, fuj je to, ale chtěl sem to prostě otestovat :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MERTLAS: myslíš ztrátu signálu? fakt se ti to stalo? já ho mám a proto sem dost pátral po netu po příbězích lidí, co se jim to stalo a v drtivý většině se jim to stalo stejně jako mně: měl sem ho zapojenej přes ten remote controller malej kabel z boku ovladače. Pak sem začal používat ten spodní full size usb kablik zespoda ovladače a nestalo se mi to už ani jednou, rád bych to teda zaťukal, ať se mi to teď nestane, ťuk ťuk :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DRAGON: Je to strasna krava :) ale vzhledem k mym zkusenostem a potrebam na nic mensiho nedam dopustit :)
    Zvlast v posledni dobe, kdy se dost mavicu rozhodlo, ze si necekane odleti na vylet :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jinak ja sebou taham batuzek na drona+vybavu a dslr s dvema skly a 180cm stativ s nosnosti 10kg a v pohode. lahev mam sebou taky a vejdu se do batohu mensiho nez je ten origo dji, presne z toho duvodu sem nekoupil Phantom, pac je to strasna velka neskladna krava..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEL: tvoje foto? parada :)
    KEL
    KEL --- ---
    Případně někdo i foťák a stativ. Ono se s tim dornem dají dělat docela fajn dlouhý expozice, když na to dáš světlo a pod...

    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DRAGON: no tak ja do toho potrebuju narvat od dronu pres sest baterek, velkej crystal sky se dvema baterkama, A7lll s objektivama, pripadne dobijecky, ipad, pocitac a dalsi veci no :D Jsem trochu extem :D

    A navic potrebuju, aby ten batoh vydrzel nesmysle v terenu, coz ten muj da, protoze je komplet pevna skorepina, takze se nemusim bat v trochu extremnejsisch podminkach :)

    a presne, jak rika, KEL, nic vic tam proste nedas. Navic ten muj je dost nenapadnej a kdyz na nem neni napsany DJI (coz v dnesni dobe zna kdekdo), tak nejsem tolik podezrelej :D
    KEL
    KEL --- ---
    DRAGON: No, ale třeba lahev na pití nebo svačinu už tam nedáš. Když jdeš někam na dál nebo na kolo. Trošku forma na úkor účelu. Osobně bych do něj nešel. Navíc tyhle origo baťohy (dji logo) tak nějak sváděj k tomu, že to je nškdo spíš ukradne.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MERTLAS: pro beznyho uzivatele amatera je to uplne postacujici ;)

    Large inner space that can hold:
    Phantom series aircraft x 1
    Phantom series remote controller x 1
    Phantom series battery x 3
    Phantom series propellers x 12
    Phantom series Battery Charger x 1
    15 inch laptop x 1

    a je hezkej, na rozdil od toho co doporucujes, toho bych si nekoupil, protoze ja proste kupuju hadry a batohy i podle designu :D ale chapu, ze ty asi potrebujes vic veci, takze pro tebe nutnost. Kez by DJi prodaval takovej peknej origo batoh i na mavicy :(
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DRAGON: to je origo batoh no :) u nas se neda z origo stranek DJI koupit. Kazdopadne v realu je strasne mrnavej a moc veci navic se do nej s Phantomem nevejde :/ ale designovka to je no :D

    Nicmene ja proste nedam absolutne dopustit na Lowepro Droneguard :) to je podle me absolutni spicka pro stroje typu phantom, co jsem zatim mel moznost vyzkouset.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    krasenej batoh na phantomy :)

    DJI Phantom 1 Parts DJI Multi-functional Backpack for Phantom Series - HeliPal
    http://www.helipal.com/...ctional-backpack-for-phantom-series.html?osCsid=66fao98aa7shhaesgsg337d6m1

    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    EFESH: Klidne napis :)
    EFESH
    EFESH --- ---
    hojte,
    snazim se najit/najmout nekoho, kdo ma licenci a muze letat s dronem komercne (tvorba promo materialu) ... je tu nekdo z vas takovy?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    DRAGON: Zavazi na snure se nejspis rohzhoupe, to nebude cesta jak pridat stabilitu ....
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DAN_F: přes den večerní fotku neuděláš :)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    DRAGON: Ne.

    MERTLAS: Navíc po setmění :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jinak jeste me napadlo, co to zatizit? bude to mit mensi dobu letu, je mi to jasny, ale pokud to bude mit treba lanko a na nem zavazicko, tak by to mohlo pomoct eliminovat drobne poryvy vetru...?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MERTLAS: coz o to, nofly zona tam je, ale tak kdyz to vypustim nad sebou 50 metru, tak to nepovazuju za takovej pruser, to sem tam litaval driv i hur :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DRAGON: Sixe 50, ale porad v R9 ;) koukam na mobilu tak nevim esi si byl nad Branickejma skalama nebo Dvoreckejch stranich... kazdopadne tak jako tak HOP :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam