• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    MERTLAS: a jen upresnim... my informace defakto mame... ale nejsou oficialne potvrzeny, takze zatim drzime pozice a vyckavame, dokud nebudou 100% oficialne predstaveny :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SKID: jojo to slibovali uz na polovinu listopadu :) ale doufejme, ze ano... potrebujeme aktualizovat informace pro vyuku a samozrejme bychom taky radi edeli, jak to finalne bude pro nas pracanty :)
    SKID
    SKID --- ---
    BOZA: Prý do 14 dnů zveřejní zkoušky, ale zatím to beru s rezervou...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Tenhle tyden byla konference UAVA vs. UCL. Bohuzel nejsem clenem UAVA, tak netusim, co se tam resilo :/ Oficialniho ze strany UCL/MD zatim vydano nebylo nic moc.
    BOZA
    BOZA --- ---
    Sledujete nekdo novinky, co maji platit od ledna v provozu dronu? Je nejaky pokrok? Svedi maji pruvodce, kterym kdyz se clovek proklika, tak alespon zjisti, do ktere kategorie spada a co ho bude cekat dal: https://dronarsidan.transportstyrelsen.se/guide
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    JAVOR: no rad bych nejdriv nabidnul komplet za nejakou vyhodnejsi cenu.. zase nejsem v takovy tisni ze bych to potreboval prodat vyrazne pod cenou....
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    LEVOS_BOB: kdyby se ti to nechtělo prodávat jako celek, tak bych měl zájem o ty ND filtry nebo baterku.:)
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    Ahoj vespolek.. snad nebude vadit kdyz zde nabidnu svuj dron k prodeji... pripadne me smazte..
    bohuzel uz 2 roky nenachazim volny cas, abych s nim sel nekam litat, radeji delam neco uplne jineho..

    Mavic Air Fly-more Combo s prislusenstvim - ND filtry Freewell All Day- 4K Series- 8Pack, Kismaple Type-C Android Phone Cable, USB C Connect Data Cable Nylon Braided Video Cable, KUUQA Aluminum-Alloy Foldable Tablet Stand Holder

    Za 2 roky opravdu minimum nalitano, jednou za pulrok refreshnuty baterky (ani ne 20 cyklu), vse jako nove.. nechci vlastnit veci, ktere vlastne nepouzivam..

    Cena dohodou..
    KUBZ
    KUBZ --- ---
    COMODOR_FALKON: Tve Google-Cchi je nejmocnejsi, ja to nenasel :) Dik moc!

    P.S: Me teda mezitim napadlo, kterymu diteti to asi chybi, tak uvidim.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    KUBZ: Tak jsem zkusil ješte vygooglit "cheap foldable drone with camera", projít obrázky a....

    DeXop SG900

    https://www.amazon.com/DeXop-Optical-Foldable-Quadcopter-Drone-Black/dp/B07PS36X4S?th=1&psc=1
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    KUBZ: Zkusil jsem TinEye na logo ...a nic.

    Co ho rozebrat a zkusit ho identifikovat podle součástek...?

    Jak je to vlastně velké...?
    Nevysílá to na BLE/Wi-fi něco nápovědného...?
    MHO
    MHO --- ---
    KUBZ: strom dronovník!
    KUBZ
    KUBZ --- ---
    Poznal by někdo tento no name model? Vyrostl mi na stromě a dva tydny se nikdo nepřihlásil.

    JIMX
    JIMX --- ---
    W_NOICE78: já to nechávám plně v rukou manželky, která mi ho kupuje jako dárek k narozeninám v lednu, takže má ještě čas ... a včera jsem se navíc dozvěděl, že stihla ještě tu předobjednávku na alze ... tak snad s tím nebude problém a alza to sežene :-)
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    JIMX: Objednej přímo na DJI, shipping 3-7 dní https://m.dji.com/cz/product/mini-2?vid=99471
    JIMX
    JIMX --- ---
    Hm, tak u alzy se najednou na mini 2 čeká a mini 2 fly combo už rovnou zmizelo ... :-/
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    MASTA: Pozn.: ten kilometr jsem letěl proti větru, vracel se relativně včas a stejnak už jsem to málem nestihl na "dobrovolné přistání"...
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    MASTA: Já asi kilometr s Mini (1), ale na dohled je to max 200m

    Na kameře je nálepka 4K, ale pořád je to to samé železo. Pokud by Mini (1) dostal update, tak může 4K natáčet taky (pokud by to utáhnula MB a baterka), k čemuž možná časem dojde (?)

    Každopádně to není až takové plus. Ne pto občasného pilota-začátečníka, jako jsrm já a na kterého to cílí.
    MASTA
    MASTA --- ---
    COMODOR_FALKON: Kamera je stejna ale je na ni 4k rozliseni. A po zkusenostech se Sparkem beru Ocusync kdykoliv, muj nejdelsi let byl asi 500 m, litam jen na dohled.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam