• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    Tipy, triky a vše ostatní ohledně RC Quadrokoptér, létajících RC modelů osazených čtyřmi motory. Rady při nákupu zařízení a příslušenství. Quadrokoptéry s kamerou - vlastní ukázkové fotky a videa.
    rozbalit záhlaví
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    MICTECH: Vyzkoušeno asi deset různejch kabelů, prokazatelně datovejch. Na různejch DJI fórech jsem se dočetl, že problém neni v USB-C, ale v iOS, že od nějakýho updatu (14.5 myslim) to prostě přestalo fungovat. Je tady někdo, komu iPad s USB-C funguje s DJI GO nebo Litchi?
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    GEKONZPRAHY: Zkusil bych jiny kabel. Jestli ten co pouzivas neni jen nabijeci.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Ahoj, iPad Pro 2021 si s DJI GO nerozumí? Při propojení ovladače s tabletem pomocí kabelu se spustí akorát napájení, ale datový přenos nikoliv, tudíž aplikace pořád čeká na spojení...
    ITISME
    ITISME --- ---
    Ahojte, prodám miniho fly more combo, nalítáno 7,88h.
    6999kč
    Když tak pošta.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    GEKONZPRAHY: AFAIK tam jdou ignorovat ruzny errory, mandatory updaty a nemelo by to nic hlasit do Ciny...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    GEKONZPRAHY: Tak jednak, nez se to naucis pouzivat, tak to posles do stromu… oh wait… uz se vlastne stalo 😅
    A druhak defakto nenabizi 🤷🏻‍♂️
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Teda, co jsem měl dnes možnost nějak zběžně obě appky porovnat... nabízí mi vůbec Litchi něco extra oproti DJI GO, co jako amatér využiju? Různý píčoviny jako mise, sledování, kroužení atd. asi nevyužiju... (minimálně dokud si to nevyzkoušim a nenaučim se to používat).
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    BASIK: Funguje, super, díky moc!
    BASIK
    BASIK --- ---
    GEKONZPRAHY: DJI appky pro A12 doporucuju primo z webu DJI a instalovat mimo Google Play, (https://www.dji.com/cz/downloads/djiapp)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    GEKONZPRAHY: To netusim… utfg lenochu 😅
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    MERTLAS: Zejtra se s tím zkusím proletět, pokud vše v tom Litchi bude šlapat jak má, tak to asi vydržim :) Jaká nejstarší generace iPadu je případně kompatibilní?
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    GEKONZPRAHY: Jj GO uz je mrtva. Pouziva se jen na starsi stroje.
    Workaroundem muze byt bud koupe nejakyho staryho android srotu, na kterym to jde, nebo pripadne ios, kde fuguje appka porad :)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Ahoj, podědil jsem Phantom 3 Professional. Oproti Phantom 2 Vision docela slušnej skok, ale hned jsem narazil na docela závažnej problém. Mám Samsung Galaxy S20+ s Androidem 12 a aplikace DJI GO se hned po spuštění kousne. Stáhnul jsem si Litchi, tam to vypadá že vše funguje, ale přecejenom bych si chtěl osahat i oficiální aplikaci. Je na to nějakej workaround? Dočetl jsem se, že DJI už Phantoma 3 nepodporuje, takže tím pádem odstavili i tu DJI GO aplikaci? Díky
    CHAOS_RK
    CHAOS_RK --- ---
    QWWERTY: prip. bullet connector ci banana connector...
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    QWWERTY: ok, odpoved na #3 je "pruzinovy konektor", v tomhle pripade velikosti 2mm
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    dotaz na zkusenejsi
    po letech jsem ze skrine vytahl Ifly-4, ze bud bude litat nebo pujde z domu
    pri poslednim letu sla cca ze 4 metru na zada a mel jsem podezreni na motor

    zda se, ze problem bude pravy zadni, viz zvuk @0:25 a @0:43
    dotaz #1: tipujete, ze je to problem motoru nebo ESC? (abych nevymenil motor a chyba nebyla jinde)

    IF2212 after a crash
    https://www.youtube.com/watch?v=uX0kgVOcREw


    mam tu nahradni A2212, ale je trochu jiny, nez puvodni (IFLY2212 vs A2212)
    dotaz #2: vymenili by jste jenom ten jeden a nechali controller, at si s tim poradi jak umi, nebo vymenili vsechny 4?

    dotaz #3 - pod jakym jmenem hledat tyhle ESC konektory, popr. kde je u nas koupit?
    protoze ty nahradni A2212 konektory nemaji, bastlit ze starych motoru se mi nechce a pri vymenne vsech 4 za A2212 jich budu potrebovat aspon 12
    JIMX
    JIMX --- ---
    SKID: drzim palce ;-)
    SKID
    SKID --- ---
    JIMX: Ajajaj, tak to budu nervózní jak blázen :))
    SKID
    SKID --- ---
    MERTLAS: Rozumím, rozhodně budu lítat do úrovně stromů. Jsem jeden z těch, co pravidla respektuje. :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    SKID: je to proklety misto, ja uz tam nevezmu ani levnej fotak ... nejdriv jsem tam vzal drona s pomalou sd kartou, takze se mi nic nenahralo ... pak jsem tam jel znovu se spravnou kartou a po minute letu prehledl vetev nad vodou ...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Jen pozor... primo tohle misto je uplne presne v prime draze pristavajicich letadel LKLN, takze dost doporucim nelitat vys, nez ve vysce stromu, pripadne, ikdyz to je dal nez 5,5km od vztazneho bodu letiste, tak zkoordinovat s vezi. Z Lini vzlitaji IZS a litaj tam celkem casto a vsemi smery, tak at pripadne neni nejaka neprijemnost, kdyzbyste chteli litat vys :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam