• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GHOSTDOGPostcrossing
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Mne nocni losovani docela zabiralo, ale perly obvykle prichazely spis mne, nez abych je posilala sama. Treba Trinidad a Tobago nebo Alzir! :)
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    Občas zkouším noční losování. Někdy to vyjde (Litva, Austrálie, Nový Zéland, Indie, Jižní Korea...), ale někdy ne (Německo, blabla, Nizozemí atd).
    Jsem měsíc neaktivní (jenom losuji) a snažím se tak navýšit rozdíl mezi obdrženými a poslanými.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    Já jsem se zaregistrovala ani ne před měsícem a úplně mě to pohltilo. až mám posit, že tak doháním cestování, na které teď nemám tolik času. Sice posílám a dostávám pořád ze stejných zemí (Německo, Holandsko, USA, Ukrajina, Rusko), ale i tak je fajn poznat zajímavé lidi. nedávno mi třeba přišel pohled od paní z holandska, která pracuje 20 let na poště a je bubenice v kapele.
    CHROMANNA
    CHROMANNA --- ---
    Zatím jsem poslala jen jednu, ale dost haluzově. Bylo to do Ruska. Na fotce byla uázka jednoho díla od Tima (brněnský streetartista) s nápisem Chovejte se slušně. Dva týdny na to vjeli na Krym. Takže celkem šílené. Teď mám nachystaný pohled do Německa. Asi jde o to si vždy přečíst, jaké pohledy adresát chce dostávat a takové poslat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam