• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GHOSTDOGPostcrossing
    http://www.postcrossing.com/ Baví vás postcrossing? Jaké pohlednice posíláte/dostáváte?
    rozbalit záhlaví
    AZA_
    AZA_ --- ---
    GHOSTDOG: no, když o tom tak přemejšlím, asi stejně budu muset na poštu, protože u nás zhusta platí: balík do ruky = lístek do schránky :D
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    AZA_: jj to chápu...ten eshop sice padá a trvá to ale jsou fakt krásné...(a člověk nemusí na poštu:-)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    GHOSTDOG:Jo, nechtělo se mi objednávat, říkala jsem si, že na hlavní krajský poště snad pochodím, a prostě si vyberu z toho, co tam mají... ale nevím co tam mají. Po 10 minutách čekání s číslem 194, když systém vyvolával už 216... (ne, svoje číslo jsem nepřehlídla!), jsem naběhla k okýnku, kde nikdo nebyl, slečna pravila: "no já tu mám jen za 13,-, to musíte..." usoudila jsem, že nemusím nic a vypadla. Synek v kočáru už řval na celou poštu a dcera dělala stojky na lavičkách.
    E-shop to jistí.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    AZA_: zkus ten eShop české pošty... mám odtam nádherné kousky
    AZA_
    AZA_ --- ---
    Dnes jsem se pokoušela na dvou poštách nakoupit známky. Nevím, kdy zas budu mít odvahu ten neúspěšnej očistec podstoupit znovu...
    AZA_
    AZA_ --- ---
    HELA: právě. Nejlepší je ta naprostá různorodost.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    ale porad jsem zabar.. na českých FB stránkách o PC psali lidu ze maji 1500 treba
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    taky to je u mně jako na poště.... známky asi ta 1500 plus asi 200 pohlednic... a furt kupuju další neb mě to baví..
    HELA
    HELA --- ---
    GHOSTDOG: ještě jsem to nezkoušela, chtěla jsem nejdřív zkusit, jak to celé vůbec funguje, a tohle kdyžtak časem, až se rozkoukám.
    HELA
    HELA --- ---
    AZA_: Já to brala tak, že je to výměna pozdravů s neznámými lidmi ze vzdálených krajů, a ty obrázky vzdálených krajů k tomu pro mě tak nějak neodmyslitelně patří:) Ale v praxi jsem rychle pochopila, že každý chce něco trošku jiného - a je to fajn, protože lov různých typů pohledů je zábava:)

    (Možná až moc velká zábava - obnovily se mi staré návyky, kdy jsem jako malá nadšeně sbírala pohledy, pak z mého okolí postupně vymizely, a teď, když jsem dostala zas chuť posílat a mám navíc důvod je shánět, bojím se, že to u mě bude brzo vypadat jako na poště:D)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    GHOSTDOG: Do toho jsem ještě nepronikla, snad časem.
    AZA_
    AZA_ --- ---
    HELA: Mě zas při registraci vůbec nenapadlo, že to někdo dělá primárně kvůli obrázkům (ať už míst nebo prostě sbírá nějaký téma). Jsem přesně ten typ, co chce asi úplně divný a nebo handmade pohledy :D ( napsala jsem tam nějaký témata, ale taky to, že mi udělá radost jakejkoliv). A úplně nejvíc mě potěší pohled, kterej nějak charakterizuje odesílatele + chci, aby o tom napsal. Baví mě ten kontakt, různorodost a hlavně překvapení.
    GHOSTDOG: Tak tak, už potřetí tedy posílám Hradec. Podívala jsem se, co posílá ta paní... tak ji to snad potěší
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    btw swapujete? já si ted domluvila první. sice s Hongkongem ale zase zajímavá slečna a super kočičí pohled
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    AZA_: Posílám prahu a takové obecné plky o tom jak je nádherná. ale vůbec me takové pohledy nebaví...
    HELA
    HELA --- ---
    AZA_: to se mi ještě nestalo, ale poslala bych teda asi pohled s fotkami z místa, kde žiju. (Když jsem se registrovala na Postcrossing, hrozně mě překvapilo, že někdo chce vůbec nějaké jiné pohledy, ani mě ta možnost předtím nenapadla:D Říkala jsem si, kdo by chtěl nějak generický hezký obrázek, který může být odkudkoliv, když může mít fotky cizích zajímavch míst - ale to jsem možná jen já.)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    Teď se mi potřetí v krátký době stalo, že jsem si vylosovala člověka, kterej o sobě v profilu nepíše absolutně nic.... Co v takovým případě posíláte?
    HELA
    HELA --- ---
    a první várka mých pohledů dorazila na místa určení, tak se těším, až něco přijde mně:)
    HELA
    HELA --- ---
    GHOSTDOG: až teď jsem si je prohlídla a některé jsou fakt úžasné, tak jestli jste ještě neobjednávali, taky bych se přidala:)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    AZA_: jj občas se divím co se dává na pohledy...ale tenhle stánek si to fakt zaslouží...je kubistický a návrh k němu dělal snad Janák
    AZA_
    AZA_ --- ---
    GHOSTDOG: dneska jsem v trafice u svýho bývalýho bydliště objevila pohled, na kterým je kromě typických dominant města i záběr paneláku, ve kterým jsem pár let bydlela (i s jeho ohyzdným okolím). Ne, nekoupila jsem ho... možná, kdybych tam ještě bydlela.... :)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    zase jedna zaj?mav? pohlednice koupena p??mo v tom st?nku, kter? je na n?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam