• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GHOSTDOGPostcrossing
    AZA_
    AZA_ --- ---
    Nic se tu neděje... tak aspoň dvě otázky: Jakou nejdelší dobu cestoval váš pohled k adresátovi? (Můj pohled do Číny je na cestě už 31 dnů...)
    Kolik pohledů od mužů dostáváte? (Já dostala zatím 13, ale od chlapa ani jeden.)
    HELA
    HELA --- ---
    AZA_: uděláme si soukromý direct swap? :)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    HELA: tak pošli mně! :)
    HELA
    HELA --- ---
    AZA_: nádhera:)

    Já bych chtěla taky něco vyrábět! Ale všichni moji zatím psali, že nechtějí ručně dělané...
    AZA_
    AZA_ --- ---
    Taky se trochu pochlubím: anilinky + bílej fix, do Holandska

    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    GHOSTDOG: No, když na to příjde, tak k poslání pohledu nepotřebuji Postcrossing, jen nějakou adresu ;-)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    MAARISTAAN: parádní! asi si zaškrtnu, že chci dostávat pohlednice z ČR a budou doufat, že mi od tebe jednou přijde:-)
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    A další holka je taky z Ruska, miluje kočky, čte sci-fíčka a fascinuje ji steampunk a vesmír. Pro někoho je radost tvořit ...

    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    hele co sem v krabici objevil, stara laska nerezavi, to se vi :)
    to jsou poděděný pohledy, občas se z nich dovim i něco, co mi neřekli :D

    se těšim na novej paklík
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MAARISTAAN: Ale jo, pokud to dělá dítko, tak tam je to asi v pohodě, ale tady nebyla ani zmínka o tvořivém děcku... Odesílatelka byla ve věku 21 let :) Ale nechám se překvapit, třeba další ručně dělaný bude stejně pěkný jako ten tvůj :)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    Dnes mi přišel z Finska pohled v obálce (na její druhé straně je obrovská nálepka kačera Donalda s kosou). Paní o sobě mimo jiné píše, že sbírá pohledy havranů a v srdci má kus vlka. Nádherně bizarní.

    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    LENZIE: :-) to chápu ... ale na druhou stranu, můj 6ti letý syn taky posílá mým kamarádům pohledy s kresbičkami, samolepkami a razítkami a má při tvoření velkou radost ;-)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MAARISTAAN: Pěkný - takový pohled bych klidně brala do schránky, i když mám psáno, že ručně dělané ne - dostala jsem jeden - byly to "dětské samolepky na kartonu", tak jsem změnila názor...
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    LENZIE: ručně dělaný ... nemám kupované rád ;-)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MAARISTAAN: To je kupovaný pohled nebo ručně dělaný?
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    Jste mě tu pěkně nalákali, tak posílám svůj první pohled do Ruska :-)

    AZA_
    AZA_ --- ---
    Tenhle jsem dostala z Lotyšska

    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    ty jo vám chodí super věci! já teď měla sérii "odfláklých" pohledů a navíc ze zemí, odkud jsem už dostala.-(

    navíc mi včera jedna pokla zaregistrovala pohlednici, aniž by tam cokoliv napsala (ode mě dostala celou popsanou, suprový známky)....grrrr....
    AZA_
    AZA_ --- ---
    AZA_: áááá, právě ho zaregistrovala! :D A je nadšená!
    AZA_
    AZA_ --- ---
    GHOSTDOG: no, když o tom tak přemejšlím, asi stejně budu muset na poštu, protože u nás zhusta platí: balík do ruky = lístek do schránky :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam