• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    DIOM
    DIOM --- ---
    MAGE: nikam jsem se nehlásil, když pominu fakt, že mám na bnetu defaultně zaškrtnutou účast na všech momentálně dostupných betách
    MAGE
    MAGE --- ---
    blba otazka, do te alphy se musim nekde prihlasit nebo to rozdavaji nahodne vsem? kamosi to dostali ale nerikali ze by nekde neco pro to delali...
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Cca za hodinku chcem s kamosem zahrat... :)
    Hledame 3 dalsi dobrovolniky... :-)))
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    4) jo a ještě mapa s prokletím - tam se jednou za čas objeví věc, co musíš sebrat. Když sebereš 3, tak je nepřátelskej tým prokletej
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Tak jsem taky dostal alphu a zkusil pár her. Je to docela sranda a budu to zkoušet i dál.

    Co mě hodně zaujalo a baví
    - hry jsou opravdu krátký (což bylo cílem blizzardu), to se mi hodí
    - jak se nemusí řešit last hity (dota), tak je větší důraz na bitvy a objectives
    - různé mapy s různými objectives jsou fajn, ale je jasné že smyslem hry je jít po těch objectives
    - to že se dají hrdinové koupit i za ingame peníze a nemusim platit éčkama

    Hrál jsem cca 5 her a všechno vyhrál. Hraju Muradrina (bo jak se ten trpaslík jmenuje) a soustředím se na objectives. Nevím jestli funguje nějaký měřák skillu, že by mě to časem dalo do "vyšší ligy"

    FUMO: umíš anglicky? Jestli jo, tak si to přečti na loadovací obrazovce. Zatím jsem potkal tyhle tři typy mapy:
    1) sbírání peněz a zaplacení pirátovi, aby bombardoval pevnost nepřátel. Tj musíš zabíjet neutrální nestvůry (mercenary camp) a občas se objeví truhla - z toho ti vypadnou peníze a ty daš pirátovi. Všechno ti na mapě bliká a dole vpravo máš ukazatel peněz.
    2) dragon knight - uprostřed mapy je zkamenělej dragon knight. Jednou za čas se nahoře a dole aktivují majáky, který když oba obsadíte, tak se DK probudí a pomůže v boji.
    3) doly - tj mapa, kde se jednou za čas otevřou zakletý doly, tam musíš naběhnout a pomlátit co nejvíc zombíků (dobrý je zabít bosse) a znich pobrat takový zelený lebky. Čím víc lebek, tím silnější je golem, kterýho má každý tým k dispozici (na začátku hry je to taková hromada kostí u nexusu). Tj jde o to mít silnýho golema s ním pak porazit nepřátele.
    FUMO
    FUMO --- ---
    TRIPLT: ok, pozdeji večer ;-)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    FUMO: napis ingame :) triplt 2292
    FUMO
    FUMO --- ---
    TRIPLT: hele furt nechápu co to mám jako v každé té hře sbírat za věci a co se s tím dělá.
    FUMO
    FUMO --- ---
    LOFEEK42: žádost jsem podal když byl loni blizzcon, to to ofiko otevřeli, takže jsem měl zažádáno asi minutu potom, co to šlo ;-)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Tipy ani triky nemam....
    Ale neslozime nejakou partu dneska?:D
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    FUMO: jak dlouho si cekal?? :) jinak gratulace
    FUMO
    FUMO --- ---
    Čus, tak včera mě to konečně pustilo do Alphy. Nějaké tipy a triky???
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    HOUMI: nj na prd... to kaslu :-D
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    TRIPLT: udela puf :) jakoze na nic, pokud uz mas s2 ... resp ti ho to updatne na colectorku :) jako jo jsou to zbytecny prachy...
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    HOUMI: A co se stane s puvodnim keyem kdyz aktivuji colectorku?
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    TRIPLT: sezen si colectorku datace sc2, myslim ze se da koupit jeste ... ja ted schanim colectorku od zakladu diabla ... vyjde me to cca na 4-5k :D
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    kdyby se ty kridla dali do diabla jeste poridit tak si je dokoupim... je to OP! :)
    Jasny, umrit muze kazdej, nebudu soudit dokud si ji take nezahraji :)
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    TRIPLT: tak umrit muze kde kdo kdekoli :) ae jinak me bavi, ma takovy "combo" a hlavne se mi libi :D kvuli tem kridlum do d3 jsem kupoval colectorku datace sc2 :D
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    HOUMI: Aha, tak ted tomu rozumim..
    Kerrigen hrala zatim jen proti me... a prisla mi dost papirova... ale to jsem potkal asi nekoho kdo nevi... :)
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    CRACKY_: takze mas taky ? byly tedka naky vlny ;) kamos na to prave ceka jak malej a oni ho nechtej , proto TRIPLT: musim vyxpit acc na lvl 20.

    Oznamili ted moznost, kdo nema pristup do alphy tak se bud prihlasi a like je na FB a nebo ten kdo ma uz pristup a da do nakyho data lvl 20 tak ma sanci ze bude vybran a celej jeho friend list pred touhle akci dostane pristup do alphy ;)

    jinak na nakej vikend se muzem domluvit.. ted po wipu ale nemam postavy... setrim opet na kerrigan a E.T.C. xD
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam