• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    FVMOUNTIN: Kua tak o ty veci nic nevim :-( da se tam jeste prihlasit?
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    CUZMAN: závist.

    A doufám, že ses přihlásil do tý věci co dává šanci, že všichni co je máš v přátelých dostanou alphu taky!
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Tak jo IAM IN!!! :-D
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Hoho, Idra strike back?! Super, tesim se...
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    A pak mě ještě napadlo se mrknou, jestli není něco česky :D

    Heroes of the Storm - HeroesFan.cz - Novinky
    http://heroesfan.cz/
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Sledujete někdo nějak víc komunitu, progamery a turnaje? Já k HotS přišel od SC2 a Doty a tak jsem začal zkoumat i tenhle komunitní a profesionální aspekt.

    Z webů jsem si oblíbil (na novinky a buildy):
    www.heroesnexus.com a www.heroesfire.com

    Samozřejmě to sleduju i na redditu:
    /r/heroesofthestorm

    Co se týče turnajů a zápasů, tak jsem zatím jenom naskočil na YT kanál Khaldora (znám ze SC2):
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLmHhGKzRGhKSo0OAtxXptfNrg2YPghjOm

    Odtud jsem pochopil, že se turnaje už nějaký i hrajou (co alpha dovolí) a že i existuje nějaká ta meta :). Potěšilo mě, že aktivní je v tomhle ohledu Idra (býval v EG) a podle drbů se snad do EG i vrátí právě s HotS. Podle něj jsem si i koupil druhýho hrdinu - Vallu - a obecně mám tendeci hrát ty hrdiny, který hrajou profíci.
    CRACKY_
    CRACKY_ --- ---
    hm kua, tak ja sem invite nedostal... tak zatim pouze jako pozorovatel :)
    FUMO
    FUMO --- ---
    Kdo si mě chce přidat do relaID tak hledejte bolehlav#2221, když mě vidíte online v nějaký jiný hře klidně pište, rád se připojím, ale občas jsem tak zaujatej, že nevidím, že mi někdo píše ;-)

    Do poznámky dejte něco jako z nyxu nebo tak, jinak lidi spíš vyhazuju.
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    MAGE: musis to mit zaskrtly , nikomu to jen tak nedaj... resp daj ted diky ty akci ae to teprv bude :)
    MAGE
    MAGE --- ---
    DIOM: jo to mam taky... dostal jste nekdo aplhu jen tak a ucet na battle.netu jste zakladali po 03/12?
    DIOM
    DIOM --- ---
    jinak Diom #2278 ..kdyby se chtěl někdo kamarádit :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    MAGE: nikam jsem se nehlásil, když pominu fakt, že mám na bnetu defaultně zaškrtnutou účast na všech momentálně dostupných betách
    MAGE
    MAGE --- ---
    blba otazka, do te alphy se musim nekde prihlasit nebo to rozdavaji nahodne vsem? kamosi to dostali ale nerikali ze by nekde neco pro to delali...
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Cca za hodinku chcem s kamosem zahrat... :)
    Hledame 3 dalsi dobrovolniky... :-)))
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    4) jo a ještě mapa s prokletím - tam se jednou za čas objeví věc, co musíš sebrat. Když sebereš 3, tak je nepřátelskej tým prokletej
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Tak jsem taky dostal alphu a zkusil pár her. Je to docela sranda a budu to zkoušet i dál.

    Co mě hodně zaujalo a baví
    - hry jsou opravdu krátký (což bylo cílem blizzardu), to se mi hodí
    - jak se nemusí řešit last hity (dota), tak je větší důraz na bitvy a objectives
    - různé mapy s různými objectives jsou fajn, ale je jasné že smyslem hry je jít po těch objectives
    - to že se dají hrdinové koupit i za ingame peníze a nemusim platit éčkama

    Hrál jsem cca 5 her a všechno vyhrál. Hraju Muradrina (bo jak se ten trpaslík jmenuje) a soustředím se na objectives. Nevím jestli funguje nějaký měřák skillu, že by mě to časem dalo do "vyšší ligy"

    FUMO: umíš anglicky? Jestli jo, tak si to přečti na loadovací obrazovce. Zatím jsem potkal tyhle tři typy mapy:
    1) sbírání peněz a zaplacení pirátovi, aby bombardoval pevnost nepřátel. Tj musíš zabíjet neutrální nestvůry (mercenary camp) a občas se objeví truhla - z toho ti vypadnou peníze a ty daš pirátovi. Všechno ti na mapě bliká a dole vpravo máš ukazatel peněz.
    2) dragon knight - uprostřed mapy je zkamenělej dragon knight. Jednou za čas se nahoře a dole aktivují majáky, který když oba obsadíte, tak se DK probudí a pomůže v boji.
    3) doly - tj mapa, kde se jednou za čas otevřou zakletý doly, tam musíš naběhnout a pomlátit co nejvíc zombíků (dobrý je zabít bosse) a znich pobrat takový zelený lebky. Čím víc lebek, tím silnější je golem, kterýho má každý tým k dispozici (na začátku hry je to taková hromada kostí u nexusu). Tj jde o to mít silnýho golema s ním pak porazit nepřátele.
    FUMO
    FUMO --- ---
    TRIPLT: ok, pozdeji večer ;-)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    FUMO: napis ingame :) triplt 2292
    FUMO
    FUMO --- ---
    TRIPLT: hele furt nechápu co to mám jako v každé té hře sbírat za věci a co se s tím dělá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam