• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Ja se v tom moc nevyznam, takze nechapu vtip :P

    Raynora jsem dostal v tutorialu, kterej jsem nedohral, protoze me jeho skilly nebavily a zabalil jsem to u nejakeho aoe buffu. Tak jsem mel vyreseny, ze jeho ne.

    Ale hraje ho furt GuardsmanBob, tak snad nemuze byt tak strasnej ne? :P
    DIOM
    DIOM --- ---
    CUZMAN: hmm..takže si budu muset koupit ještě Zagaru :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    CUZMAN: jo?.. a ty sem docela veril...
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Dneska se otocily heroe, tak bude zase co koumat :-) Kerrigen je strasna :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---

    koupili jste si Raynora?

    11 hlasy od 11 respondentů

      DIOM
      DIOM --- ---
      SALUSA_SECUNDUS: no nejsi v tom sám .)
      SALUSA_SECUNDUS
      SALUSA_SECUNDUS --- ---
      DIOM: pozde :)
      DIOM
      DIOM --- ---
      YASHAMARU: já Novu koupil a nelituju, ale imo jí nerfnou..hlavně si nekupuj Raynora :)
      YASHAMARU
      YASHAMARU --- ---
      Tak jsem to taky zacal drtit. Dostal jsem zadarmo demon hunterku z diabla a je paradni. Pripomina mi Vayne z LoLka, tumbly, stun. Ten positioning je taky stejnej. Hned jsem si ji oblibil :) To jsem zas do neceho spadnul.

      Ma to vsechno, co jsem od svy moby chtel, kratsi hry, fakt 45-50 min je pro me moc abych se nehnul od kompu. Mel jsem strach z nepritomnosti last hitu a itemu, ale zjistil jsem, ze mi nechybi. Libi se mi sdileny expy a libi se mi, ze je vic map a vic objectivu.

      Momentalne je muj nejvetsi problem jestli o tom nacist prvni a posledni a hrotit to a nebo se ucit hranim a vychutnavat si to. Vychutnavani je dobry, ale obcas na to clovek chcipne. A taky jestli mam koupit Novu za prvnich a asi na dlouhou dobu poslednich 10K goldu a nebo ne.
      FUMO
      FUMO --- ---
      DIOM: naopak, myslím, že to bylo super... někdy je méně více :D
      TRIPLT
      TRIPLT --- ---
      Multitasking...? :D
      SALUSA_SECUNDUS
      SALUSA_SECUNDUS --- ---
      ja kolikrat nestiham ani hrat, natoz mluvit, natoz psat :)
      DIOM
      DIOM --- ---
      já teda nestíhal skoro ani mluvit :)
      SALUSA_SECUNDUS
      SALUSA_SECUNDUS --- ---
      chyba je nekde tam venku :)
      CUZMAN
      CUZMAN --- ---
      FUMO: Jasny o srandu de predevsim :-) taky diky, urco treba zase nekdy zahrajem...


      STAROJDA: sme to brali moc vazne a ja byl jeste rozhozenej, tak to bylo takovy hekticky no :-) chyba nebyla v nikom, nekdo proste zacina, tak se uci, ale dobry :-)
      FUMO
      FUMO --- ---
      CUZMAN: určitě to je lepší ;-) Bylo to fain i když tedy versus jsme nevyhráli ani jeden, ale aspoň to byla sranda ;-) Aspoň pro mě! Díky
      CUZMAN
      CUZMAN --- ---
      STAROJDA: Ale pohoda :-) Jinak vcera sme na TS byli a je to fakt lepsi s tou komunikaci...
      STAROJDA
      STAROJDA --- ---
      CUZMAN: jo to bylo se mnou viď, to nešlo moc dobře no :).

      Jinak by to chtělo nějakej teamspeak server/místnost tady pro NYXáky. Bez hlasový domluvy je to docela o ničem. V Dotě se dá aspoň psát, ale v HotS není na psaní vůbec čas, to je moc fofr.

      Má někdo možnost něco takového založit a nasdílet? Já chodím na TS jen když mi někdo hodí přístup, sám TS server nemám.
      CUZMAN
      CUZMAN --- ---
      FUMO: Ok zahraju, ale sem spis pro vs, ale je mi to celkem jedno, vcera to bylo strasny :-D tak si snad spravim naladu :-) pridavam si te...
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam