• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    FUMO
    FUMO --- ---
    Mě zatím nejvíc bavil Tassadar. Uvidím co bude tent týden za hrdiny. Celkově mě ta hra zase tak nechytla, stejně jako mě nechytla DOTA, LOLko atd. Ale dám tomu ještě šanci.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    YASHAMARU: Fumo nam i poskytl TS server a taky s nama s jeho pritelkyni zahrajou, Salusa taky zahraje, nekdy nekdo obcas ragequitne a taaaak no pohoda :-D a jeden madar s nama hraje ten je dobrej...
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    YASHAMARU: My hrajem po vecerech s Diomem a tak ruzne se schazime na nastence mas battletagy...
    DIOM
    DIOM --- ---
    CUZMAN: Lilli..ja vedel ze to tak dopadne :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    DIOM: No ted je tam ta mala holka supportka ta je taky dobra, ted nevim meno, tak budes hrat tu!!! :-D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Dala by se poskladat nejaka premade skupina? Byla by prijemna zmena hrat s komplet teamem co vi ktera packa. Zatim jsem hodne low lvl, takze v teamu je 100% jeden dva lidi co o objectivech nikdy neslyseli.
    DIOM
    DIOM --- ---
    CUZMAN: ehm..zatim ne
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    DIOM: Doufam, ze mas Malfuriona?
    DIOM
    DIOM --- ---
    YASHAMARU: tak neni zase tak strasnej, ale jsou tam lepsi figury za 7k ..ja ho koupil, protoze jsem ho jako jedineho "umel" z tutorialu a hlavne jsem si myslel, ze to budu hrat jen par dni a goldu bude habadej..ani jedno se nepotvrdilo :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    CUZMAN: Ale aspon si ho tyden vyzkousiiiim :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    DIOM: Ja uz jen Illidana a nic vic nepotrebuju... Arthase bych chtel no ale 11k goldu dokupy nedam kdyz uz mam Tyraela :-)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Ja se v tom moc nevyznam, takze nechapu vtip :P

    Raynora jsem dostal v tutorialu, kterej jsem nedohral, protoze me jeho skilly nebavily a zabalil jsem to u nejakeho aoe buffu. Tak jsem mel vyreseny, ze jeho ne.

    Ale hraje ho furt GuardsmanBob, tak snad nemuze byt tak strasnej ne? :P
    DIOM
    DIOM --- ---
    CUZMAN: hmm..takže si budu muset koupit ještě Zagaru :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    CUZMAN: jo?.. a ty sem docela veril...
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Dneska se otocily heroe, tak bude zase co koumat :-) Kerrigen je strasna :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---

    koupili jste si Raynora?

    11 hlasy od 11 respondentů

      DIOM
      DIOM --- ---
      SALUSA_SECUNDUS: no nejsi v tom sám .)
      SALUSA_SECUNDUS
      SALUSA_SECUNDUS --- ---
      DIOM: pozde :)
      DIOM
      DIOM --- ---
      YASHAMARU: já Novu koupil a nelituju, ale imo jí nerfnou..hlavně si nekupuj Raynora :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam