• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---


    :)

    Reghara hraju jen pro smecku, do solo Q nema smysl, takze ten pujde pomalu. Ted ale nevim co se naucit dalsiho, bud Chen a nebo Jaina.

    Nejvic se tesim na Rexxara a Sylvanas.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Včerejších pár her, i přes bugy s připojením, bylo super - a to hlavně díky tomu, že jsme hráli opravdu jako tým, nikdo zbůhdarma neběhal po mapě sám (což po lvl 10 opravdu nemá moc smysl). A taky pomohla neustálá domluva a společné koordinace. Není potřeba, aby tam byl nějaký velitel, stačí když každý z týmu občas něco zahlásí a ostatní se na tom shodnou.

    Je vidět, že vlčí smečce trénink prospívá. No a já se vezu s váma občas :)
    VODISKA
    VODISKA --- ---
    Zdravim hledame spoluhrace na pravidelny hrani/trenovani Hots lepsi zahrat na TS s lidma nez na publiku afk nebo lams :) kdo by mel zajem http://heroes.sk/ TS 81.0.217.180:7798 muj batle tag vodiska#2219
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    MYKEZ: nerf je hlavně v tom, že byl nerfnutej talent Promote, kterej byl u abathura zásadní - s ním byl jeho push ještě nechutnější. Pak ten CD na ultině je trochu nepříjemnej.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    MYKEZ: vcera se mi hned postestilo mit abathura 2x v teamu (predtim byl vzdycky proti nam) a konecne chapu v cem je tak silene silnej, pokazdy kdyz se napojil na moji Sonyu, tak se ze me stala nepolapitelna tovarna na smrt, samozrejme ne za kazdych okolnosti, 1v5 fighty (to neni ani fight ale jatka ze jo) ani s Abaturem asi nikdo nevyhraje, ale typicka situace byla u truhly, kde jsem potkal dva protivniky, utikal sem, ale jak sem slysel abathura, ze je ve me, tak sem se otocil a naopak utikali 2 lidi prede mnou - vubec nemam pocit, ze by byl slabej a docela me to laka to za nej zkusit kdyz uz sem nasetril dalsich 10k :)
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    YASHAMARU: IMHO bude Abathur furt moc silnej (ale snad se pletu), hlavne ted cd ulti zacina az po vyprseni. Rozhodne ho nerfli, ale nevim, jestli dostatecne :)

    LoL zkusenost rozhodne pomohla, mam tady spoustu casu se soutredit na jiny veci, na ktery jinak clovek musi davat pozor.

    Btw co se tyce Zuny, v LoL mi pripadal vzdycky silene nesympatickej, co jsem ted videl par jeho HotS her, tak uz mi pripadal fajn... :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    YASHAMARU: no to bude ale fuska :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    YASHAMARU: hele todle sme nak zamluvili, to je docela vostry ne?
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    STAROJDA: jo aha to neni in-game ale z netu :) to mi nenapadlo
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: myslíš tu mapu?
    battle.net -> heroes of the storm -> battlegrounds -> mapa

    a to kreslení na mapě, to má asi nějakej software co umí kreslit na obrazovku
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    nevite jak se dostat do ty obrazovky, co ukazujou tady tu taktiku? https://www.youtube.com/watch?v=Bid8gqMmZ9Q
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Do closed bety vsichni v diamondu!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    YASHAMARU: koukam ze vlci standard je 2000, akorat ty nejak vycuhujes, takze bud te dozenem, nebo se budes muset snizit na nasi uroven :))
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    no tlumenej a nekdy neni zvuk vubec, nekdy to ma zpozdeni, nekdy to dela zvuky, ktery by to delat nemelo :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    CUZMAN: Jak moc buguje? Já jej mám akorát tlumenej
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Zjistil nekdo proc buguje zvuk?
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Shen mi prave moc prezdivka nepise... Reytard je jasnej... :D

    YASHAMARU: ted uz ti konecne rozumim proc, ze pises Shen... :-D

    Takze... zpatky k Chenovi :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    me se libilo shen, je to takova pekna prezdivka, jako treba reytard :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    uz senilnim no

    za chvili zacnu hledat veci

    me se na tom celou dobu neco nezdalo, kdykoliv jsem o nem psal, ale nemohl jsem prijit na to co, tak dik :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: nee, jsem jen idiot a plete se mi to s championem z league of legends. ten se jmenuje shen a je to taky tank :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam