• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Zvlastni je, ze podle toho co pisou na redditu je pro tebe mnohem vyhodnejsi si koupit novyho hrdinu za penize rovnou :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    YASHAMARU: Co to vůbec je?
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    to je teda cunarna, to si urcite nekoupim!!

    ...

    teda doufam :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    7-Day Stimpack -- $3.99

    30-Day Stimpack -- $9.99

    "Stimpacks start to deplete at the time of purchase and will not pause if you are logged out of the game, or if you are logged in but not actively playing. Maintenance does not extend the duration of a Stimpack."
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: haha, a nebo tak :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    TRIPLT: standardní postup, jak se hráč zlepšuje v e-sportu, je trénink. Ten vyžaduje jak praktický cvičení (= hrát), tak i teoretickou přípravu. Analýzu vlastních chyb a vlastního rozvoje. Tohle si ty statistiky dají.

    Třeba v dotě, když jsem měl dlouhodobý prohry, tak jsem brouzdal po statistikách (dotabuff.com) a zjistil jsem, že největší winrate mám s dvěma hrdinama, který jsem už dlouho nehrál. Tak jsem je oprášil a hned mi rostlo MMR. Takže to je malý příklad, jak historie tvých zápasů může pomoct :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    TRIPLT: to je odveky geneticky zakodovany mechanismus vzajemneho pomerovani :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    STAROJDA: aha diky
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    CUZMAN: ;))) jo, je to spatne podchyceny! :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    CUZMAN: koukni na ten reddit - mají takový nášup návštěvnosti, že to nestíhají procesovat. Tj něco jak když týpek z hotslogs odjel do disneylandu ;)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Tak sem si nahral vsechny replaye, na hots logs mi to pise 117 matches tady jen 28 bo tak, nevim nekde je chyba nahral sem priblizne 60 replayu asi sem to nak nepodchytil :-)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    K čemu vám vůbec ty statistiky jsou? Mi by se to teda nikam updatovat nechtělo :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    mozna to pude z hotslogs nejak zpetne vytahnout, stejne to tam musi mit ulozeny, kdyby treba prisel na to ze ma chybu v algoritmu tak aby to moh cely prepopcitat znova..
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    YASHAMARU: kdybys byl IT tak bys vedel, ze se zasadne nic NEMAZE, ale ARCHIVUJE :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Shit ja prubezne mazu replaye meh :(
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Tady např. vidět historie Zuny (hráč Cloud9). Stránka vypadá fakt pěkně + tahá info z heroesfire.com, takže přímo jsou vidět popisy talentů apod.

    http://www.hero.gg/player/zuna-3409
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Máme novou konkurenci k hotslogs.com. Tohle je přímo z dílny heroesfire.com a tedy stojí za tím mnohem silnější organizace. Jen co dorazím domů, tak se tam nahlásím. Hotslogs je fajn, ale je na tom cítit práce jediného člověka a potenciál rozvoje asi nicmoc.

    http://www.hero.gg

    Zde na redditu popis co to má umět:
    http://www.reddit.com/...fthestorm/comments/2osvh5/herogg_is_now_live_a_new_replay_amalgamation_and/
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    MYKEZ: S vyjimkou tohoto tydne :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam