• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    chudak nova, jsem hrozne rad, ze jsem si ji uzil do syta, kdyz byla batshit op :D to jsem ani nepouzival rewind.

    hotshots nerf na vetsi atack speed a mensi dmg je meh, protoze to snizuje burst damage. kdyz se tam ta nova bude motat, aby vystrelila podruhe, tak umre.

    recloaking z 2 vterin na 3 je taky spatny pro ni, protoze nema escape jako zeratul.

    holo decoys uz nebody blockuji, taky nerf i kdyz se da pochopit vzhledem k nazvu skillu.

    celkove zase dostala nakladacku, jsem zvedavej co s tim zaryti nova hraci vymysli, jsem si jistej, ze na neco prijdou, ale uz je mi ji skoro lito.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Tak patch už je ke stažení, jen se čeká, až skončí udržba.
    DIOM
    DIOM --- ---
    právě to nahodili na US serverech
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    STAROJDA: haha tak to byl fakt bug :) tak schvalne na kolik to teda stahli z tech 21,5 nebo kolik to bylo
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    dobrej patch mnam.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Dočteno, můžu jít domů za rodinou :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    a sonya ani prd... :(
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Fixed an issue in which Muradin’s starting Health regeneration was much higher than intended.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    nova nerf lel
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ten drb tam nevidím :). To spíš je jen přání, ať to zůstane jen Diablovi a Murkymu jako unikátní skill.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Resurgence of the Storm

    This Talent has been removed from the game.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Dnes jsem dostal info, jaký jsem dostal prémie za 2014 - takže si rozhodně koupím dáreček v podobě Vampire hunter setu pro Vallu :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---

    kdy pobezi Beta v EU?

    7 hlasy od 7 respondentů

      SALUSA_SECUNDUS
      SALUSA_SECUNDUS --- ---
      KORAL: how shocking :)
      KORAL
      KORAL --- ---
      Sleduju stream na twitch a zatím se nedaří nalogovat lidem.
      STAROJDA
      STAROJDA --- ---
      Tak amíci už stahují 900mb patch. Snad budou brzo patch notes.
      STAROJDA
      STAROJDA --- ---
      SALUSA_SECUNDUS: já zkouším oCam, kterej je free. Ten jsme objevili v práci když jsme hledali něco zadáčo na grabnutí našich starých flashových videí. Nemá to žádný zázračný funkce, ale mě to dostačuje, sic stejně mám shit mikrofon a tak. Zatím mi to blbne, protože nepochopí že si hra změní rozlišení desktopu. Takže další pokus ještě vyladím.

      Na editaci, až jí začnu dělat si asi sosnu soft, co taky chcem použít v práci. Aspoň se s tím naučím.
      SALUSA_SECUNDUS
      SALUSA_SECUNDUS --- ---
      a v cem to nahravas? ja stahnul trial Camtasia Studio a prislo mi to takovy celkem intuitivni vsechno.. vcetne legendarniho prvniho videa, ktery sem nahral vcetne provozu na TSku a kdyz sme si to pak pousteli, tak vsichni reagovali na ty nahrany dialogy a myslim ze si vsichni hodne solidne popovidali :)
      SALUSA_SECUNDUS
      SALUSA_SECUNDUS --- ---
      STAROJDA: no jsem ted trochu v utlumu, padz ty srajdy co sem zatim vyprodukoval za moc nestaly abych se hrnul do neceho dalsiho.. ale pokud pride nejaky impuls nebo tvurci naraz, tak zase neco nahraju :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam