• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    TOMMY_ZLEE
    TOMMY_ZLEE --- ---
    DIOM: fakt to tam bylo? ja to teda prohledaval krizem krazem a k EU serveru sem nenasel ani carku.. ale ted uz to tam je - 22h stary https://eu.battle.net/support/en/news
    KORAL
    KORAL --- ---
    DIOM
    DIOM --- ---
    mělo by to funkovat opět od 11:00 ..bylo to na bnetu napsáno už 4 dny zpět
    TOMMY_ZLEE
    TOMMY_ZLEE --- ---
    STAROJDA: lol.. neběží - nejde se lognout.. nebo už jde?
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    TOMMY_ZLEE: no to je hodně blbej dotaz, když příspevěk před tebou KORAL dal screen, že už EU server běží :D
    TOMMY_ZLEE
    TOMMY_ZLEE --- ---
    Mám dotaz (možná blbej), ale našli jste někde někdo nějakou ofiko informaci o tom, od kdy do kdy má být EU servr dole? Jakože odhad mám z různejch zdrojů po netu, ale ofiko sem nic nenašel.. a jestli to fakt nikde není, tak je to k EU komunitě dost hnus přístup od Blizíků..
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    KORAL: nebreč prosimtě, dostal za to docela ucházející buffy. Hlavně ta větší range na dwarf toss - spousta lidí měla dilema, co za talent si brát na lvl16. Takhle není už nutný si brát Dwarf launch a můžeš místo toho aoe stun nebo stone skin.
    KORAL
    KORAL --- ---
    No a máme tu standartní obrázek :-)


    KORAL
    KORAL --- ---
    Battlenet up. Heroes přístupné ke spuštění. Ted to jen musí povolit. Zatím to píše jako amíkum včera udržba :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    •Grave Golem attack sounds are no longer audible through the Fog of War.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Mě se ce brečet za Muradina. Tak pěknej self heal měl a oni mu ho vezmou ... přitom to vubec nebylo Op :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Nerf vsech tanku, zeratul buff kappa :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ta vcerejsi hra, kterou jsme prohrali, protoze jsme meli slabsi 5v5 fight a znicili jsme jim vsechny jejich keepy, ale nemohli dat core by asi po patchi vypadala jinak.

    katapulty tedkom delaji 2x vetsi dmg a navic AOE, takze zniceni keepu, natoz vsech bude tedkom daleko vetsi deal nez predtim.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    chudak nova, jsem hrozne rad, ze jsem si ji uzil do syta, kdyz byla batshit op :D to jsem ani nepouzival rewind.

    hotshots nerf na vetsi atack speed a mensi dmg je meh, protoze to snizuje burst damage. kdyz se tam ta nova bude motat, aby vystrelila podruhe, tak umre.

    recloaking z 2 vterin na 3 je taky spatny pro ni, protoze nema escape jako zeratul.

    holo decoys uz nebody blockuji, taky nerf i kdyz se da pochopit vzhledem k nazvu skillu.

    celkove zase dostala nakladacku, jsem zvedavej co s tim zaryti nova hraci vymysli, jsem si jistej, ze na neco prijdou, ale uz je mi ji skoro lito.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Tak patch už je ke stažení, jen se čeká, až skončí udržba.
    DIOM
    DIOM --- ---
    právě to nahodili na US serverech
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    STAROJDA: haha tak to byl fakt bug :) tak schvalne na kolik to teda stahli z tech 21,5 nebo kolik to bylo
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    dobrej patch mnam.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Dočteno, můžu jít domů za rodinou :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    a sonya ani prd... :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam