• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    TOMMY_ZLEE
    TOMMY_ZLEE --- ---
    STAROJDA: Je to tak, ta "quick match" penalizace je i za leave ze hry (když se nereconnectneš). A dokonce mám i za to, že i když leavneš quick match, tak musíš odehrát další quick match, než budeš moct dát ranked hru.

    DIOM: To se mi ráno stalo taky a celkem mě to naštvalo, protože už jsme měli picklej pěknej team, lidi komunikovali a vypadalo to dobře. Pak se našel novej match, a tam nikdo nekomunikoval + azbuka v týmu + se ještě ukázalo, že jeden z teammates je totálně ultra nesmyslně umírající noob nova a uplně nás stáhla do prohry. Takže docela souhlas s YASHAMARU. Přesně sem přemejšlel, jak je možný, že mi MMR někoho takovýho plivne do týmu (nebo resp. že vůbec někdo takovej dosáhl levelu na hraní ranked).
    DIOM
    DIOM --- ---
    STAROJDA: se obávám že to tak je, viděl jsem to na streamu, ale v praxi to ověřený nemám..jinak včera nás to všechny vyhodilo z draftu a žádná penalizace nepřišla..tam to asi leavnul někdo z protihráčů a musel se hledat nový match
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    DIOM: to jsem myslel že je jenom když leavneš při draftu. Za leavnutí ve hře už to snad není. No vyzkouším dnes - další hru po tom jsem už nedával tak jsem to neověřil.
    DIOM
    DIOM --- ---
    STAROJDA: tak to team asi nedal..a dneska si budeš muset nejdřív zahrát quick match, než tě to zase pustí do ranked..je to hodně přísný
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Jinak mě pěkně sere ten reconnect systém. To jsem doufal, že aspoň trochu vyladí, jak slibovali. Je to ale pořád tak dementní, že když ti to spadne po 15té minutě, tak už prostě se do konce hry nepřipojíš a ani si nemůžeš pustit novou. Já včera musel asi v 25. minutě odběhnout za prckem, spadnul jsem do AFK a už se nepřipojil :(. Snad to ten můj tým dal, vedli jsme. Body za ranked mám ale -60.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: tak to jo.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    tak co treba 100 games? to uz by se melo nejak vyvrbit :) a budou teda ty sezony stejne jako v HS kazdej mesic nebo nejak jinak?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: Muze byt podminka, ze za co nejmin her, pak od urcityho bodu bude jasny, ze ses out .)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: to si klidně závoď, ale dost to nemá smysl, když ty, narozdíl od ostatních u toho sedíš denně několik hodin :-p
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    YASHAMARU: ja chci zavod kdo se prvni dostane do minusu, na ten mam dobre naslapnuto :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Nejak nacheatovany ten MM je.

    Borci co jsou master atd maji treba 6:6, ted koukam dalsi a 13:9.

    Neni to, ze by na zacatku pubstompovali plebs, nez se to protridi.

    A nebo dostavaj tak hrozny spoluhrace, ze to nezachrani :D

    Solo Q.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Chtelo by to nejakej nyx rank 1 zavod :p
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Jinak ranked mod super, nova mapa parada :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    TOMMY_ZLEE: Lost Vikings by meli byt tedka na rade, ale mam z nich smiseny pocity. Pak by mela byt tusim Sylvannas.

    Myslim, ze thrallem jsi neprohloupil, krome toho, ze jsi promenil penize na gold v nejvyhodnejsim pomeru, tak vypada, ze je batshit OP, takze enjoy :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    TOMMY_ZLEE: Dire wolfa, Jainu, kapitan america skin na raytarda a samuraj skin pro zeracoola. Jo a jeden stimpack.

    Lituju jen ty jainy, zbytecne sem se nechal nahypovat :) Stimpack byl jednorazovy experiment.

    Skiny OK pro radost na oblibeny hrdiny, ale nejlepsi buy byl direwolf, protoze smecka pico :)
    TOMMY_ZLEE
    TOMMY_ZLEE --- ---
    Jinak koupili jste už někdo něco za eura? Já jsem dnes, potom co jsem zjistil, že za Thralla chtějí 15k goldů neodolal a koupil ho. A jako bonus jsem dostal Wonder Billie mount :D což jsem vůbec nevěděl, že dostanu, když něco koupim :D

    A nevíte někdo, kdy budou available Lost Vikings? Já jsem čekal, že už to bude teď s Thrallem a ono nic.. :(
    TOMMY_ZLEE
    TOMMY_ZLEE --- ---
    YASHAMARU: co sem čet na blizzu, tak by to mělo bejt za leave z queue. Za leave ze hry se ti prej samo o sobě nestrhne nic a budeš bodově ohodnocen podle toho, jak dopadl zbytek tvého týmu v té hře (tzn momentálně asi +200 za win, nebo -60 za defeat).
    DIOM
    DIOM --- ---
    TOMMY_ZLEE: pevně věřím, že to časem bude vidět a bude i nějaký ladder, páč jinak jim to lidi přestanou hrát :)
    TOMMY_ZLEE
    TOMMY_ZLEE --- ---
    DIOM: to pak teda taky fakt nechápu, naco ten rank je, když neni vidět a neni ani pro match making. Jedině mě napadá, že třeba pozdějc budou nějaký ligy, jako třeba ve stařeně.
    TOMMY_ZLEE
    TOMMY_ZLEE --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: No já jsem dal kolem osmý večer (hned jak jsem se probudil :D) 2 hry, a první jsme dostali strašně naprdel - já s rankem 50 jsem pickoval poslední a zbyl na mě furion proti uther, nova, valla, stiches a tyrael.. navíc v týmu nějaký total nabs, takže fail jak prase. Druhá hra ale lepší a povodili jsme je celkem :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Tak jsem hned doma stáhl patch a naběhl do hry, abych si koupil ten set pro Vallu. A když to furt nešlo, tak sem si uvědomil, že vejplata příjde asi až zítra nebo pozítří a na účtě je sucho ;(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam